Przychodnia rodzinna - gdzie się zapisać?

Szukasz dobrego sprawdzonego lekarza specjalisty/rodzinnego? Sprawdź opinie o ostrołęckich laryngologach, dentystach, ginekologach, chirurgach, dermatologach itp. Nasi użytkownicy wiedzą najlepiej
qubic
szeregowy
Posty: 2
Rejestracja: 30 sie 2010, 20:30

Przychodnia rodzinna - gdzie się zapisać?

Post autor: qubic »

Gdzie znajdę przychodnię, do której mogę zapisać rodzinę (ja mąż i niemowlę), niedawno sie tu sprowadziłam i nie wiem gdzie szukać? Lub jakaś przychodnia gdzie przyjmuje pediatra w ramach NFZ, mnie i męża mogę zapisać gdzie indziej. Będę wdzięczna za odpowiedzi.
nusiaczek
starszy kapral
Posty: 159
Rejestracja: 06 paź 2009, 19:31

Re: przychodnię rodzinną?

Post autor: nusiaczek »

Ja zapisana jestem do przychodni na Korczaka. Przyjmuje tu 3 lekarzy. Do tego, którego ja chodzę, przyjmowani są od niemowlaków, do starszych osób :)
konwalia
szeregowy
Posty: 13
Rejestracja: 28 maja 2010, 12:12

Re: przychodnię rodzinną?

Post autor: konwalia »

Polecam przychodnię na ul Gorbatowa, nad sklepem CCC. Zagwarantowana opieka dla całej rodziny. Polecam gr Alicję Gronowską, zarówno dla dziecka jak i rodziców.
SZAMAN
szeregowy
Posty: 1
Rejestracja: 26 sie 2010, 7:15

Re: Przychodnia rodzinna - gdzie się zapisać?

Post autor: SZAMAN »

A ja z rodziną (i wielu naszych znajomych) jesteśmy zapisani do przychodni MEDICA na ulicy Prądzyńskiego (w Handlowcu). Korzystamy zawsze z porad dr.Pietrzykowskiej - pediatra. Jak dla mnie - lekarz z powołania. Jesteśmy zadowoleni z opieki i pomocy jaką tam otrzymujemy. Wiem, że był problem z zapisaniem się. Może Ktoś ma inne zdanie ale jak dla mnie to przychodnia godna polecenia.
Pedro
starszy szeregowy
Posty: 70
Rejestracja: 08 maja 2007, 15:00

Re: Przychodnia rodzinna - gdzie się zapisać?

Post autor: Pedro »

Każdy chwali swojego lekarza. Ja jestem bardzo zadowolona z dr Szulborskiej. Jest to lekarz z dużym doświadczeniem, zawsze pomocna, uśmiechnięta. Przyjmuje wszystkich, od niemowląt po starszych.
Gabinet ma przy starym szpitalu. Mam nr tel.: 7651339
elfik
starszy chorąży sztabowy
Posty: 683
Rejestracja: 04 mar 2009, 19:37

Re: Przychodnia rodzinna - gdzie się zapisać?

Post autor: elfik »

Ja jestem zapisana do dr Gronowskiej. Super lekarz, świetne podejście do dzieci - mój Syn Ją uwielbia.. Ja również jestem tam zapisana już od urodzenia ;) Tylko jeden minus w tej przychodni - są straaaaszne kolejki i momentami - głównie w sezonie grypowym - dodzwonienie się do rejestracji graniczy z cudem (czasem jak się dodzwonię to już nie ma numerków) :?
kasia pelasia
starszy chorąży sztabowy
Posty: 684
Rejestracja: 20 mar 2006, 9:51

Re: Przychodnia rodzinna - gdzie się zapisać?

Post autor: kasia pelasia »

To ja również pochwalę swoją, Małgorzata Krupska, przychodnia Zdrowie Olszewo Borki. Jest super, dojeżdżam tam z Ostrołęki.
kasia pelasia
starszy chorąży sztabowy
Posty: 684
Rejestracja: 20 mar 2006, 9:51

Re: Przychodnia rodzinna - gdzie się zapisać?

Post autor: kasia pelasia »

To ja również pochwalę swoją, Małgorzata Krupska, przychodnia Zdrowie Olszewo Borki. Jest super, dojeżdżam tam z Ostrołęki.
qubic
szeregowy
Posty: 2
Rejestracja: 30 sie 2010, 20:30

Re: Przychodnia rodzinna - gdzie się zapisać?

Post autor: qubic »

Dziękuję za informacje, w Medicu faktycznie nie chcą zapisywać, będę próbować dalej.
Domka
starszy szeregowy
Posty: 60
Rejestracja: 14 lip 2010, 15:20
Lokalizacja: Antonie

Re: Przychodnia rodzinna - gdzie się zapisać?

Post autor: Domka »

Ja, mąż i nasze maleństwo jesteśmy zapisani do doktora Prejzendanca. Dorośli mogą chodzić do gabinetu w budynku meditrasu a z synkiem dojeżdżamy na stację na ul.Polną 17 tam jest cała przychodnia. Są dwie panie doktor dla maluszków. Np. p. Mierzejewska (która jest pediatrą w szpitalu) ma świetne podejście do dzieci, jest dokładna i miła. Jest możliwość zrobienia kontroli bioderek u dzieciątka.
Lidusia1984
szeregowy
Posty: 12
Rejestracja: 27 sty 2009, 20:13

Re: Przychodnia rodzinna - gdzie się zapisać?

Post autor: Lidusia1984 »

Nikomu nie polecam Krupskiej z Olszewo Borek. Nie szanuje praw pacjenta ani samych pacjentów. Jeśli komuś już da skierowanie do specjalisty to z wielką łaską, bo zazwyczaj nie daje tłumacząc ten fakt iż "musi oszczędzać" więc nawet na morfologie krwi nie da skierowania tylko trzeba zapłacić.
tusiak
szeregowy
Posty: 10
Rejestracja: 04 maja 2011, 15:55
Lokalizacja: Tu i Tam

Re: Przychodnia rodzinna - gdzie się zapisać?

Post autor: tusiak »

elfik pisze:Ja jestem zapisana do dr Gronowskiej. Super lekarz, świetne podejście do dzieci - mój Syn Ją uwielbia.. Ja również jestem tam zapisana już od urodzenia ;) Tylko jeden minus w tej przychodni - są straaaaszne kolejki i momentami - głównie w sezonie grypowym - dodzwonienie się do rejestracji graniczy z cudem (czasem jak się dodzwonię to już nie ma numerków) :?

Zgadzam się w sezonie grypowym można zwariować :lol:

Ale trochę cierpliwości się opłaca - p. Gronowska jest bardzo dobrym lekarzem.
Bo Najważniejsze - To Być Sobą ...
ODPOWIEDZ