dr Marek Wikarski - opinie

Szukasz dobrego sprawdzonego lekarza specjalisty/rodzinnego? Sprawdź opinie o ostrołęckich laryngologach, dentystach, ginekologach, chirurgach, dermatologach itp. Nasi użytkownicy wiedzą najlepiej
jeta31
szeregowy
Posty: 1
Rejestracja: 15 paź 2010, 20:48

dr Marek Wikarski - opinie

Post autor: jeta31 »

witam proszę o poradę na temat lekarza Marka Wikarskiego. czy jest dobrym specjalistą i czy warto powierzyć mu swoje zdrowie?
natid
szeregowy
Posty: 11
Rejestracja: 01 maja 2011, 22:06

Re: dr Marek Wikarski - opinie

Post autor: natid »

Sadze,ze jak najbardziej,chodze do niego od paru lat i zawsze byl ok i sie zna na rzeczy
biszkopcik
szeregowy
Posty: 4
Rejestracja: 06 lut 2009, 13:15

Re: dr Marek Wikarski - opinie

Post autor: biszkopcik »

Witam ja sie zawiodłam na tym dr chodziłam doniego przez cało ciąze badania trwaly naogół po 5 minut ,lekarz sympatyczny .Podczas porodu dziecku zaczeło zanikac tetno 10 godzin lezalam na trakcie po czym zadecydowali o cesarce poniewaz pepowina dziecka była zbyt krotka i gdybym rodzila naturalnie doszlo by do zamartwicy wsrodmacicznej .Lekarz ktory robił mi cesarskie ciecie ztwierdzil ze niemosialo do tego dojsc , poniewa dr M.W powinien zmierzyc dlugosc pepowiny dziecka podczas badan kontrolnych ktore sie odbywaja co miesiac przez okres 9 miesiecy ,gdyby to zrobil miala bym zaplanowano cesarke i brak dodatkowego stresu i nerwów .Wnioski moze kazdy sam wyciagnac
ODPOWIEDZ