Gdzie najlepszy okulista??

Szukasz dobrego sprawdzonego lekarza specjalisty/rodzinnego? Sprawdź opinie o ostrołęckich laryngologach, dentystach, ginekologach, chirurgach, dermatologach itp. Nasi użytkownicy wiedzą najlepiej
Awatar użytkownika
nightstyle
szeregowy
Posty: 31
Rejestracja: 19 sie 2010, 11:39
Lokalizacja: Ostrołęka i okolice.

Okulista

Post autor: nightstyle »

Witam!

Chciałbym się dowiedzieć, gdzie w Ostrołęce znajdę najlepszego okulistę przyjmującego na kasę chorych bądź też prywatnie?
Kogo polecacie? :)
Pomogę w naprawie sprzętu GSM, nawigacji GPS oraz PC Software i Hardware, sieć WiFi.


Sprzedam miejsce na reklamę 160 znaków. ;)
,,To nie kobieta goni za mężczyzną, bo kto widział żeby pułapka goniła mysz"
arrow
starszy kapral
Posty: 156
Rejestracja: 27 maja 2009, 0:24

Re: Okulista

Post autor: arrow »

W Ostrołęce chodziłem do Gumkowskiego w nowym szpitalu i byłem zadowolony.
Podobno jeden z najlepszych okulistów w Polsce jest w Szczytnie (jego syn ma klinikę w Gdańsku).
Fajrant
starszy szeregowy
Posty: 92
Rejestracja: 29 maja 2010, 18:38

Re: Gdzie najlepszy okulista??

Post autor: Fajrant »

w Ostrołęce nie ma dobrego okulisty, każdy ci to powie.
Niech oni najpierw swoje oczy wyleczą a później zajmą się ludźmi...
Fajny okulista i bardzo, bardzo dobry jest w Warszawie.
Awatar użytkownika
mIcHaLos
starszy sierżant
Posty: 334
Rejestracja: 19 maja 2005, 17:56
Lokalizacja: OsTrOłęKa

Re: Gdzie najlepszy okulista??

Post autor: mIcHaLos »

Podobno dobry fachowiec przyjmuje w Szczytnie.... tylko b. trudno się do niego dostać.
Sam poszukuje namiarów na dobrego okulistę!

A co myślicie o dr. Zielińskiej ?
Awatar użytkownika
nightstyle
szeregowy
Posty: 31
Rejestracja: 19 sie 2010, 11:39
Lokalizacja: Ostrołęka i okolice.

Re: Gdzie najlepszy okulista??

Post autor: nightstyle »

arrow - mógłbyś mi powiedzieć w jakich dniach i godzinach przyjmuje dr.Gumkowski??. Masz może numer telefonu do rejestracji?, czy trzeba się zarejestrować w Nowym Szpitalu?. Ewentualnie, czy doktor przyjmuje pacjentów prywatnie?. Pozdrawiam.
Pomogę w naprawie sprzętu GSM, nawigacji GPS oraz PC Software i Hardware, sieć WiFi.


Sprzedam miejsce na reklamę 160 znaków. ;)
,,To nie kobieta goni za mężczyzną, bo kto widział żeby pułapka goniła mysz"
natid
szeregowy
Posty: 11
Rejestracja: 01 maja 2011, 22:06

Re: Gdzie najlepszy okulista??

Post autor: natid »

Niestety w O-ce okulisty dobrego nie uraczy,bylam chyba u wszystkich...ale od poczatku,urodzilam sie z wada wzroku,leczylam sie u Dr.Cybulskiej ciagle powtarzala mojej mamie ze wszystko naprawi sie okularami,w miedzyczasie konsultowalysmy sie z Dr.J.Jarzabek ta rowniez mowila ze okulary pomoga,w wieku 12 lat wzrok mi sie pogorszyl dostalam namiar na swietnego Profesora z warszawy Dr.Władysław Gwóżdz powiedzial ze potrzebna byla operacja w wieku lat 6 ateraz jest za pozno poniewaz stracilam wzrok w lewym oku i jest to nie odwracalne,takze Nasi Ostrołeccy okulisci sa tylko okulistami na papierku,aha odradzam Dr Bochniaka z Przasnysza z tego co pamietam przyjmuje w nowym szpitalu.
malykazio
starszy chorąży sztabowy
Posty: 1133
Rejestracja: 17 lis 2007, 20:43
Lokalizacja: WOŚna

Re: Gdzie najlepszy okulista??

Post autor: malykazio »

Każdy lekarz dobry, który nam pomoże (ewentualnie dokona cudu). A jeśli nie pomoże to jest zły i w ogóle...
ODPOWIEDZ