Ginekolog - spec od niepłodności

Szukasz dobrego sprawdzonego lekarza specjalisty/rodzinnego? Sprawdź opinie o ostrołęckich laryngologach, dentystach, ginekologach, chirurgach, dermatologach itp. Nasi użytkownicy wiedzą najlepiej
gośka
szeregowy
Posty: 1
Rejestracja: 03 sty 2011, 20:31

Ginekolog - spec od niepłodności

Post autor: gośka »

Hej, słyszałam, że w Feminie dwa razy w m-cu przyjmował ginekolog z Białegostoku- spec od niepłodności. Czy ktoś coś o tym wie? Jakieś namiary? A może kogoś polecacie?
steward
starszy chorąży sztabowy
Posty: 751
Rejestracja: 19 maja 2005, 18:48
Lokalizacja: Ostrołęka

Re: Ginekolog - spec od niepłodności

Post autor: steward »

Polecam przychodnię Novum w Warszawie, namiary w google (przy Puławskiej, w stronę Piaseczna). Klinika robi wrażenie, personel przemiły, wszystko w bardzo intymnej atmosferze. Polecam chociaż leczenie niepłodności jest tam bardzo drogie. Skuteczność jednak - bardzo duża.
Pedro
starszy szeregowy
Posty: 70
Rejestracja: 08 maja 2007, 15:00

Re: Ginekolog - spec od niepłodności

Post autor: Pedro »

Nie wiem, czy ktokolwiek fatyguje się do Ostrołęki, ale z doświadczenie polecam Białystok. Jest o 20-30% tańszy niż Warszawa a i dojazd bardzo dobry.
W tym wątku: http://www.nasz-bocian.pl/phpbbforum/vi ... =4&t=20678 powinnaś odnaleźć potrzebne informacje.
atina83
szeregowy
Posty: 8
Rejestracja: 25 mar 2010, 11:47

Re: Ginekolog - spec od niepłodności

Post autor: atina83 »

niestety w Ostrołęce nie ma nikogo takiego... :-( ja polecam klinikę "bocian" białystok. ceny ludzkie , koszt badania tyle co w oce w labolatorium alab, ceny wizyt wcale nie wyzsze niz w oce. a mi pomogli juz w 5 tym cyklu leczenia. (W oce leczyli mnie 12 mcy nie wiadomo na co:-) a teraz jestem w 10tc:-) opłaciło się!!! jesli ktoś chciałby uzyskać więcej info mogę udzielić. niestety niepłodność to coraz częstszy problem z ktorego niestety większość małżeństw nie zdaje sobie sprawy albo ucieka od niego... a o tym powinno się mowić otwarcie!
ODPOWIEDZ