Badanie USG - gdzie poza szpitalem?

Szukasz dobrego sprawdzonego lekarza specjalisty/rodzinnego? Sprawdź opinie o ostrołęckich laryngologach, dentystach, ginekologach, chirurgach, dermatologach itp. Nasi użytkownicy wiedzą najlepiej
Matmajk
szeregowy
Posty: 43
Rejestracja: 08 maja 2010, 22:36

Badanie USG - gdzie poza szpitalem?

Post autor: Matmajk »

Gdzie oprócz szpitala mogę zrobić sobie płatne badanie USG? I ile mniej więcej kosztują? Czy trzeba gdzieś się rejestrować?
Awatar użytkownika
tankian
kapral
Posty: 115
Rejestracja: 11 wrz 2010, 1:57

Re: Badanie USG - gdzie poza szpitalem?

Post autor: tankian »

http://www.forum.moja-ostroleka.pl/view ... =11&t=3959

tu jest wymieniony dr z Centrum medycznego oraz dr z handlowca.
wiki88
szeregowy
Posty: 15
Rejestracja: 23 gru 2010, 19:19

Re: Badanie USG - gdzie poza szpitalem?

Post autor: wiki88 »

W handlowcu u dr Anny Dębęk wystarczy wcześniej zadzonic tel. 029 764 82 82 za usg tarczycy zapłaciłam 80 zł
Awatar użytkownika
Gizmunia
starszy szeregowy
Posty: 61
Rejestracja: 28 wrz 2006, 19:38
Lokalizacja: Ostrołęka

Re: Badanie USG - gdzie poza szpitalem?

Post autor: Gizmunia »

Witam,
polecam Przychodnię Lekarzy Specjalistów na Sienkiewicza, na tyłach Stokrotki. USG, z tego co pamiętam jest we wtorki, środy i piątki od 16:00, przychodzisz i czekasz w kolejce, bez żadnych wcześniejszych zapisów. USG jest trójwymiarowe i z tego co słyszałam, najlepsze w mieście... Cena to ok 70-80 zł, badanie wykonuje dr Pyskło...
Pozdrawiam
Antoś
szeregowy
Posty: 2
Rejestracja: 04 lut 2011, 11:21

Re: Badanie USG - gdzie poza szpitalem?

Post autor: Antoś »

Witam,

niedawno szukałem w Internecie gdzie najlepiej zrobić USG ortopedyczne i natknąłem się na stronę http://annadebek.pl/page3.php. W związku z tym, że już od dłuższego czasu leczę moje problemy zwróciłem uwagę, że p. Dębek wspólpracuje z jednymi z najlepszych w tej dziedzinie w Warszawie. Udałem się więc i zrobiłem potrzebne badania. Ceny są dużo niższe niż w Warszawskich przychodniach specjalizujących się w ortopedii, a opis był bardzo dobry jak później ocenił ortopeda. Polecam.
A.
konto anonimowe
szeregowy
Posty: 1
Rejestracja: 30 cze 2022, 21:28

Re: Badanie USG - gdzie poza szpitalem?

Post autor: konto anonimowe »

Gabinet USG Anna Dębek
Serdecznie nie polecam wizyty u Pani "Doktor".
Pomimo cyklicznie wykonywanych badań nie potrafiła zauważyć na wykonanym samodzielnie badaniu USG guza, który obejmował praktycznie całą nerkę. Nerka była bardzo powiększona. W opisie od Pani Doktor widniała informacja iż nerka jest prawidłowej wielkości bez zmian.

Omijajcie ten gabinet szerokim łukiem. Szkoda zdrowia!!!!
ODPOWIEDZ