Dobry ginekolog

Szukasz dobrego sprawdzonego lekarza specjalisty/rodzinnego? Sprawdź opinie o ostrołęckich laryngologach, dentystach, ginekologach, chirurgach, dermatologach itp. Nasi użytkownicy wiedzą najlepiej
mirabel
szeregowy
Posty: 10
Rejestracja: 07 mar 2011, 12:53

Dobry ginekolog

Post autor: mirabel »

Witam.
Poszukuję dobrego ginekologa... Bardzo proszę o pomoc i opinie.
bastylia
starszy szeregowy
Posty: 85
Rejestracja: 08 lip 2009, 15:42

Re: ginekolog

Post autor: bastylia »

w Oce nie ma niestety dobrego ginekologa,wiem z doświadczenia... jeśli chodzi Ci tylko o zwykłe badanie to w zasadzie nie ma znaczenia do kogo trafisz.ale jak to bardziej skomplikowana sprawa,np.prowadzenie ciąży to nie radziłabym Ci tutaj.moje dziecko ma szczęście,że żyje,ale tylko dlatego,że trafiłam w ostatniej chwili do Warszawy,a całą ciążę chodziłam do podobno "najlepszego" ginekologa w naszej mieścinie i było "wszystko ok".radzę poszukać w innym mieście.życzę wszystkiego dobrego:)
bastylia
starszy szeregowy
Posty: 85
Rejestracja: 08 lip 2009, 15:42

Re: ginekolog

Post autor: bastylia »

jeszcze jedno,w Warszawie mogę z czystym sumieniem polecić Ci albo docenta Roszkowskiego ze szpitala czerniakowskiego albo prof.Czajkowskiego z Karowej.to są dobrzy ginekolodzy...
mirabel
szeregowy
Posty: 10
Rejestracja: 07 mar 2011, 12:53

Re: ginekolog

Post autor: mirabel »

Chodzi o prowadzenie ciązy a będzie to moja pierwsza dlatego bym chciała najpierw sie czegos dowiedziec. A do jakiego ginekologa chodziłąś jesli mozna zapytac?
mirabel
szeregowy
Posty: 10
Rejestracja: 07 mar 2011, 12:53

Re: ginekolog

Post autor: mirabel »

Podobno dr Marek Buciński cieszy sie popularnością i dobrą opinią.
bastylia
starszy szeregowy
Posty: 85
Rejestracja: 08 lip 2009, 15:42

Re: ginekolog

Post autor: bastylia »

do Jankowskiego.na sama myśl o nim robi mi się słabo.ja wiem,ze warszawa jest kawał drogi stąd,ale czasami warto zaryzykować.jeśli ciąża będzie przebiegać prawidłowo(czego z całego serca Ci życzę) to nie będą to wizyty co tydzień...
mirabel
szeregowy
Posty: 10
Rejestracja: 07 mar 2011, 12:53

Re: ginekolog

Post autor: mirabel »

W takim razie dziękuję :)
Awatar użytkownika
Qrzysio
Redaktor
Posty: 3362
Rejestracja: 17 maja 2005, 18:16
Lokalizacja: Ostrołęka

Re: ginekolog

Post autor: Qrzysio »

Buciński najlepszy.
monika751
szeregowy
Posty: 1
Rejestracja: 11 mar 2010, 20:02

Re: ginekolog

Post autor: monika751 »

Polecam doktora Pyskło. Przyjmuje na ul. Sienkiewicza z tylu Biedronki w przychodni. Prowadzi obecnie moją pierwszą ciążę i jestem zadowolona z fachowego podejścia do pacjentki. Polecam
ELA25
szeregowy
Posty: 28
Rejestracja: 26 sty 2010, 16:47

Re: Dobry ginekolog

Post autor: ELA25 »

Widocznie miałaś kiepskie wiadomości o tym, że Jankowski jest najlepszy, bo ja przed pierwszą ciążą ok 4 lat temu, zanim wybrałam ginekologa, też robiłam taki wywiad, który lekarz jest najlepszy i niestety o Jankowskim słyszałam same złe opinie.
Moją ciążę prowadził dr Buciński i byłam zadowolona, zresztą do tej pory jest moim lekarzem. Dodam, że od około 6 miesiąca miałam problemy z ciążą, które zresztą sam zauważył i bardzo dbał o to aby dziecko urodziło się zdrowe i tak się stało.
samanta
plutonowy
Posty: 209
Rejestracja: 15 lis 2008, 10:32

Re: Dobry ginekolog

Post autor: samanta »

a nie orientujecie się może jak się sprawdza dr Mróz w prowadzeniu ciąży?
Awatar użytkownika
Qrzysio
Redaktor
Posty: 3362
Rejestracja: 17 maja 2005, 18:16
Lokalizacja: Ostrołęka

Re: Dobry ginekolog

Post autor: Qrzysio »

Podobno nieźle, ale słyszałem, że czasami jest niemiły. Jako fachowiec podobno ok. O ile dobrze pamiętam pracuje razem z Bucińskim.
kalinka1203
starszy szeregowy
Posty: 52
Rejestracja: 23 cze 2010, 22:24

Re: Dobry ginekolog

Post autor: kalinka1203 »

Ja polecam dr.Wikarskiego
mirabel
szeregowy
Posty: 10
Rejestracja: 07 mar 2011, 12:53

Re: Dobry ginekolog

Post autor: mirabel »

Byłam u doktora Bucińskiego i muszę przyznać że jest bardzo miły jak również pani w recepcji na którą podobno narzekają... Naprawde miła obsługa, mam nadzieje ze nie dlatego ze byłam tam prywatnie. Jeśli chce sie iść na kase chorych do doktora Bucińskiego niestety trzeba długo czekać, jednak myslę że źle nie trafiłam, także polecam.
kurpiana
szeregowy
Posty: 1
Rejestracja: 23 mar 2011, 20:22

Re: Dobry ginekolog

Post autor: kurpiana »

A co mozecie powiedziec na temat dr Piątka?
Awatar użytkownika
Qrzysio
Redaktor
Posty: 3362
Rejestracja: 17 maja 2005, 18:16
Lokalizacja: Ostrołęka

Re: Dobry ginekolog

Post autor: Qrzysio »

Szczerze polecam, jest ordynatorem ginekologii w ostrołęckim szpitalu. Z kolei Buciński to jego uczeń. Dobra szkoła, obaj wykwalifikowani i super fachowcy.
Pacjenci jednak chwalą bardziej Bucińskiego, bo z tego co wiem Piątek specjalizuje się w ciążach późnych, czyli ludzi po 40. roku życia, choć to oczywiście nie świadczy o tym, że źle poprowadzi ciążę młodszej kobiety.
ABS
szeregowy
Posty: 9
Rejestracja: 23 lut 2011, 14:12

Re: Dobry ginekolog

Post autor: ABS »

Nie bardzo rozumiem powyższej wypowiedzi gdyż miałam styczność z Bucińskim w ciąży i bardzo zależało mi na tym by się mną zaopiekował... niestety nie mogę powiedzieć o nim że jest super wykwalifikowanym fachowcem gdyż w odniesieniu do mnie jako pacjentki nie wykazał się żadną z tych cech... sposób rozmowy i przekazu informacji od pana doktora też dawał wiele do życzenia... nie mówiąc o tym że pewne kwestie jakie mi przekazywał były niezgodne z prawdą!
fredka
szeregowy
Posty: 2
Rejestracja: 18 kwie 2011, 18:17

Re: Dobry ginekolog

Post autor: fredka »

Każdy lekarz jest dobry,jeśli ciąża przebiega prawidłowo.Jak jest już coś nie tak to ojej bo lekarz sie nie poznal.Buciński nic nie mówi,ale jeśli sie go zapyta to odpowie no i oczywiscie zgadzam sie z tym ze ma humory więc trzeba trafić na jego dzień.
ODPOWIEDZ