Dobry dentysta

Szukasz dobrego sprawdzonego lekarza specjalisty/rodzinnego? Sprawdź opinie o ostrołęckich laryngologach, dentystach, ginekologach, chirurgach, dermatologach itp. Nasi użytkownicy wiedzą najlepiej
matthew141
szeregowy
Posty: 1
Rejestracja: 11 cze 2009, 8:46

Dobry dentysta

Post autor: matthew141 »

Witam,
Poszukuje dobrego dentysty, który robi zęby ze znieczuleniem i dobrze. Może być to prywatny dentysta.
Pozdrawiam,
steward
starszy chorąży sztabowy
Posty: 751
Rejestracja: 19 maja 2005, 18:48
Lokalizacja: Ostrołęka

Re: Dobry dentysta

Post autor: steward »

polecam p Suchcicką, przyjmuje na Centrum prywatnie i na nfz obok starego szpitala. Telefon pewnie znajdziesz w internecie :wink:
kornelka
szeregowy
Posty: 2
Rejestracja: 04 maja 2011, 14:56

Re: Dobry dentysta

Post autor: kornelka »

Słyszałam , że dobrym dentystą jest Janczewski na 22 lipca.Natomiast całkowicie odradzam Zajewskiego :!: na os. centrum!! Syf, schodzą się do niego między wizytami alkoholicy i gra z nimi w szachy!!Śmierdzi z daleka!! Poza tym pomylił się chyba z wyborem zawodu!!Leczyłam u niego zęby...były robione tylko na chwilę..!! Partacz!!Przez niego straciłam pół zęba :wall: a jak poszłam żeby poprawił to tylko szczekał mordą, że to nie jego wina a zęba nie zrobił!Bo widocznie sam po sobie nie potrafił poprawić!! :/
tusiak
szeregowy
Posty: 10
Rejestracja: 04 maja 2011, 15:55
Lokalizacja: Tu i Tam

Re: Dobry dentysta

Post autor: tusiak »

Polecam p. Beatę Gerwatowską :D
Bo Najważniejsze - To Być Sobą ...
Goosiaa
szeregowy
Posty: 28
Rejestracja: 13 lip 2006, 16:51

Re: Dobry dentysta

Post autor: Goosiaa »

Też polecam dr Suchcicka tylko od niedawna przyjmuje na NFZ w nowym szpitalu. Ma podejście do pacjenta. Zawsze robi zęby na nieczuleniu. Jestem zadowolona.
Awatar użytkownika
tankian
kapral
Posty: 115
Rejestracja: 11 wrz 2010, 1:57

Re: Dobry dentysta

Post autor: tankian »

nie polecam dr Gerwatowskiej
malykazio
starszy chorąży sztabowy
Posty: 1133
Rejestracja: 17 lis 2007, 20:43
Lokalizacja: WOŚna

Re: Dobry dentysta

Post autor: malykazio »

Może jakieś uzasadnienie? Ja nie polecam żadnego z ostrołęckich dentystów/stomatologów bo... hmm... sam sobie leczę zęby. Takich ocen się spodziewacie? Naprawdę tak trudno napisać dwa zdania dlaczego?
Awatar użytkownika
Qrzysio
Redaktor
Posty: 3362
Rejestracja: 17 maja 2005, 18:16
Lokalizacja: Ostrołęka

Re: Dobry dentysta

Post autor: Qrzysio »

Też polecam dr Suchcicka
tusiak
szeregowy
Posty: 10
Rejestracja: 04 maja 2011, 15:55
Lokalizacja: Tu i Tam

Re: Dobry dentysta

Post autor: tusiak »

A ja polecam p. Gerwatowską obecnie nie leczę u niej zębów, ale swego czasu ją odwiedzałam. Ma dobre podejście do pacjenta i dobrze leczy (przynajmniej tak było w moim przypadku). Nie spotkałam się z niezadowolonymi osobami spośród moich znajomych, a sporo osób chodzi do tej pani do teraz. Być może nie każdemu pasuje, ale po to jest forum i to pytanie, aby pisać i dzielić się opiniami.

A nie chodzę już do niej, bo zbyt rzadko bywam w Ostrołęce.

Pozdrawiam ;)
Bo Najważniejsze - To Być Sobą ...
Awatar użytkownika
robertdeniro
starszy kapral
Posty: 166
Rejestracja: 04 cze 2009, 21:29

Re: Dobry dentysta

Post autor: robertdeniro »

kornelka pisze:Słyszałam , że dobrym dentystą jest Janczewski na 22 lipca.
Chyba trochę przereklamowany jest ten doktor, ja kiedyś o mało nie straciłam zęba dzięki temu doktorowi.

Polecam doktora Pakiełę i tylko jego. Ja wytrzymuję borowanie bez znieczulenia. Natomiast moja rodzina jest mniej wytrzymała na ból i zawsze biorą znieczulenie i nie ma problemu, dr Pakieła zawsze robi wszystko, żeby nie bolało.
Pan Pakieła przyjmuje w bloku na Hallera, numeru nie pamiętam. Jest to pierwszy blok za sklepem "Zielony Market" (na bloku jest informacja). Przyjmuje tylko w środy, czwartki i piątki. Pozostałe dni prowadzi wykłady w Akademii Medycznej w Białymstoku.
urszulakamila
szeregowy
Posty: 8
Rejestracja: 09 lut 2011, 21:29

Re: Dobry dentysta

Post autor: urszulakamila »

robertdeniro a czy możesz powiedziec jakie są ceny u dr Pakieły i czy długi jest czas oczekiwania na wizyte? Jestem w ciąży i niestety plomba mi wypadła...;(
shelly
starszy chorąży sztabowy
Posty: 500
Rejestracja: 23 lip 2009, 16:49

Re: Dobry dentysta

Post autor: shelly »

ja od lat chodze do Janczewskiego i jest git. Co prawda jakiejs specjalnej opieki nie potrzebowalam, wiec duzo nie moge powiedziec. Chodze tylko na "przeglady" i jakies drobne naprawy.
Co do bledow lekarskich to chyba kazdemu lekarzowi sie zdarzaja, kwestia tylko jak czesto... w koncu to tylko ludzie. Zreszta komputery tez nawalaja ;)
Awatar użytkownika
robertdeniro
starszy kapral
Posty: 166
Rejestracja: 04 cze 2009, 21:29

Re: Dobry dentysta

Post autor: robertdeniro »

urszulakamila pisze:robertdeniro a czy możesz powiedziec jakie są ceny u dr Pakieły i czy długi jest czas oczekiwania na wizyte? Jestem w ciąży i niestety plomba mi wypadła...;(
Idź do doktora Pakieły osobiście i poproś o wizytę, jesli jesteś w ciąży, to przyjmie Ciebie poza kolejnością (przynajmniej tak myślę). Kolejki u doktora są dość długie.
Ceny chyba są różne i zależą od tego, co jest robione (ja nie znam szczegółowego cennika). Powiem tylko, że dr zawsze miał takie przyzwoite ceny. Za podobne leczenie u innych lekarzy zawsze płaciłam więcej. A przy tym dr Pakieła naprawdę jest bardzo, bardzo dokładny. I co dla mnie ważne: zawsze powie dokładnie co się dzieje z zębem. Niektórzy lekarze nawet jeśli przyjmują prywatnie, to nie chcą mówić, co dolega pacjentowi, a ten doktor jest bardzo komunikatywny:)
nusiaczek
starszy kapral
Posty: 159
Rejestracja: 06 paź 2009, 19:31

Re: Dobry dentysta

Post autor: nusiaczek »

po ostatniej wizycie z pewnością polecam: dr Cezarego Korzyńskiego, jest bardzo dokładny. Świetny gabinet, pozycja leżąca na fotelu ;) i zupełnie bezboleśnie, zawsze bałam się leczenia zębów, ale teraz chyba przestałam :)
Awatar użytkownika
sKaLpeL
starszy chorąży sztabowy
Posty: 737
Rejestracja: 16 wrz 2007, 12:23
Lokalizacja: Ostrołęka

Re: Dobry dentysta

Post autor: sKaLpeL »

nusiaczek pisze:po ostatniej wizycie z pewnością polecam: dr Cezarego Korzyńskiego, jest bardzo dokładny. Świetny gabinet, pozycja leżąca na fotelu ;) i zupełnie bezboleśnie, zawsze bałam się leczenia zębów, ale teraz chyba przestałam :)
możesz mi powiedzieć gdzie on przyjmuje ?
nusiaczek
starszy kapral
Posty: 159
Rejestracja: 06 paź 2009, 19:31

Re: Dobry dentysta

Post autor: nusiaczek »

sKaLpeL pisze:
nusiaczek pisze:po ostatniej wizycie z pewnością polecam: dr Cezarego Korzyńskiego, jest bardzo dokładny. Świetny gabinet, pozycja leżąca na fotelu ;) i zupełnie bezboleśnie, zawsze bałam się leczenia zębów, ale teraz chyba przestałam :)
możesz mi powiedzieć gdzie on przyjmuje ?
oczywiście. 11 Listopada 5/36, wejście od tyłu bloku.
monaliza
szeregowy
Posty: 1
Rejestracja: 17 cze 2011, 8:38

Re: Dobry dentysta

Post autor: monaliza »

Ja polecam dr M.Suchcickiego ul. 11 Listopada 2/35.
ODPOWIEDZ