zwolnienie lekarskie

Szukasz dobrego sprawdzonego lekarza specjalisty/rodzinnego? Sprawdź opinie o ostrołęckich laryngologach, dentystach, ginekologach, chirurgach, dermatologach itp. Nasi użytkownicy wiedzą najlepiej
hempgru
sierżant
Posty: 275
Rejestracja: 14 sty 2009, 22:45

zwolnienie lekarskie

Post autor: hempgru »

witam ; ) mam pytanie może troche dziwne.. potrzebne mi jest zwolnienie lekarskie. czy mój lekarz rodzinny mi je wystawi bez żadnych problemów ? potrzebne mi do szkoły. pozdrawiam ; ) liczę na szybki odzew
Awatar użytkownika
tankian
kapral
Posty: 115
Rejestracja: 11 wrz 2010, 1:57

Re: zwolnienie lekarskie

Post autor: tankian »

jezeli twoj lekarz jest wporzadku, to bez przeszkod powinien ci je wystawic;)
Infom
starszy chorąży sztabowy
Posty: 1560
Rejestracja: 11 wrz 2007, 23:23

Re: zwolnienie lekarskie

Post autor: Infom »

jeżeli chodzi o to kto wystawia zwolnienie lekarskie to lekarz rodzinny Ci wystawi, a czy wymagasz takiego czy nie to inna sprawa
kasia pelasia
starszy chorąży sztabowy
Posty: 684
Rejestracja: 20 mar 2006, 9:51

Re: zwolnienie lekarskie

Post autor: kasia pelasia »

Do szkoły raczej lekarz rodzinny nie robi problemów nawet jeśli nie jesteś chora/y. Inaczej ma sie sprawa z L4, to juz podlega kontroli ZUS i jesli nie jestes chora/y a weźmiesz dłuzsze zwolnienie to mogą Cie skontrolować.
osoba11
szeregowy
Posty: 1
Rejestracja: 14 sie 2015, 12:33

Re: zwolnienie lekarskie

Post autor: osoba11 »

Witam,
Potrzebuje zwolnienia na opiekie nad dzieckiem, wywowyje je sama a ojciec dziecka poprostu nas zostawil. Czy ktoś zna jakiegos pediatrę z okolic ostrołęki który bez problemu wystawi takie zwolnienie? może byc prywatnie.Czy może doktor Tańska wystawia takie zwolnienia?
ODPOWIEDZ