Zespół policystycznych jajnków- leczenie

Szukasz dobrego sprawdzonego lekarza specjalisty/rodzinnego? Sprawdź opinie o ostrołęckich laryngologach, dentystach, ginekologach, chirurgach, dermatologach itp. Nasi użytkownicy wiedzą najlepiej
zlutenizowana30
szeregowy
Posty: 5
Rejestracja: 09 cze 2011, 21:20

Zespół policystycznych jajnków- leczenie

Post autor: zlutenizowana30 »

Witam.

Chciałabym się dowiedziec jakiego dobrego endokrynologa-ginekologa polecacie w Ostrołęce do leczenia PCO. Czy któraś z Pań ma to schorzenie, u kogo się leczy i jak wygląda terapia?
Pelikan
starszy szeregowy
Posty: 77
Rejestracja: 13 gru 2009, 17:18

Re: Zespół policystycznych jajnków- leczenie

Post autor: Pelikan »

W Ostrołęce jest jedna Pani lekarz ginekolog-endokrynolog Pani Czasiuk. "Leczyła" mnie dwa lata w związku z PCOS i nieregularnymi miesiączkami (cykle 60-90 dniowe), bez efektu, po czym stwierdziła że przekwitam, mam obecnie 35 lat. Straciłam mnóstwo pieniędzy i czasu. Dlatego też zdecydowanie odradzam.
W miarę dobrze ustawił mnie hormonalnie dr. Mróz, ale gdy zaczęłam starać się o dziecko znalazłam klinikę w Warszawie, na Karowej. Pracują tam najlepsi specjaliści endo.-gin.w Polsce.
zlutenizowana30
szeregowy
Posty: 5
Rejestracja: 09 cze 2011, 21:20

Re: Zespół policystycznych jajnków- leczenie

Post autor: zlutenizowana30 »

Wydaje mi się że dr Mróz to lekarz specjalizujący się raczej w prowadzeniu ciąż nie w leczeniu PCO. Czy któraś z Pań leczyła się z takim schorzeniem u innego ginekologa niż dr Czasiuk?
atina83
szeregowy
Posty: 8
Rejestracja: 25 mar 2010, 11:47

Re: Zespół policystycznych jajnków- leczenie

Post autor: atina83 »

ja miałam stwierdzony zespol policystycznych jajnikow, w Oce jest tylko jeden ginekolog endokrynolog , ktory mogly sie tym zajac ale nie polecam dkotor Czasiuk. u mnie nie stwierdzila tego problemu i leczyla zupelnie na cos innego. dopiero po roku nieudolnego leczenia udalam sie do kliniki w Bialymstoku i tam udalo mi się zajsc w ciaze juz w 5 cyklu leczenia. :-)
wiecej info mogę udzielić na priv. poproszę tylko o nr gg ;-)
zlutenizowana30
szeregowy
Posty: 5
Rejestracja: 09 cze 2011, 21:20

Re: Zespół policystycznych jajnków- leczenie

Post autor: zlutenizowana30 »

Dlaczego nie polecacie leczenia u dr Czasiuk? Do kogo w takim razie z ostrołęckich ginekologów się udac by dobrze poprowadził leczenie?
atina83
szeregowy
Posty: 8
Rejestracja: 25 mar 2010, 11:47

Re: Zespół policystycznych jajnków- leczenie

Post autor: atina83 »

myslę ze forum to nie miejsce gdzie mozna byloby wypisywac dlaczego polecamy daną osobę lub nie , ktos moglby poczuc sie urazony. po prostu w Ostrołęce brakuje specjalistów a PCOS to naprawdę poważna sprawa, więc nie radzę tracić czasu tutaj. czasu i pieniędzy na leki.
szilka11
szeregowy
Posty: 16
Rejestracja: 10 cze 2011, 19:31

Re: Zespół policystycznych jajnków- leczenie

Post autor: szilka11 »

W Ostrołęce nie ma specjalistów, również polecam szpital na Karowej w Warszawie w ciągu 3 miesięcy zrobiono mi pełną diagnozę. Szczerze polecam.
Zuzka
szeregowy
Posty: 35
Rejestracja: 17 wrz 2008, 22:43

Re: Zespół policystycznych jajnków- leczenie

Post autor: Zuzka »

Pelikan pisze:(...) gdy zaczęłam starać się o dziecko znalazłam klinikę w Warszawie, na Karowej. Pracują tam najlepsi specjaliści endo.-gin.w Polsce.
Jak można dostać się do tej kliniki, żeby być leczonym (najlepiej na NFZ)?
szilka11
szeregowy
Posty: 16
Rejestracja: 10 cze 2011, 19:31

Re: Zespół policystycznych jajnków- leczenie

Post autor: szilka11 »

Idź do lekarza rodzinnego lub ginekologa i poproś o skierowanie do endokrynologa. Jak będziesz miała skierowanie to zadzwoń i się zapisz na wizytę 22 596-61-00.
zlutenizowana30
szeregowy
Posty: 5
Rejestracja: 09 cze 2011, 21:20

Re: Zespół policystycznych jajnków- leczenie

Post autor: zlutenizowana30 »

Ja też mam skierowanie do endokrynologa i ginekologa-endokrynologa - tylko co z tego? Tymi skierowaniami to Sobie można 4 litery podetrzec za przeproszeniem- każdy lekarz chce tylko by się chodziło do niego na wizyty prywatne i płaciło grube pieniądze.. a nie stac mnie na kolejne wizyty prywatne bo jestem w trakcie leczenie poważnego schorzenia, które wymaga tylko i włacznie wizyt prywatnych profesora w Warszawie.. i to za dośc duże jak na ostrołeckie warunki kwoty. Myslalam zeby raczej leczyc się na kase chorych.. ale.. pewnie bede chodzic jak ta sierota od Kajfasza do Anasza... i byc w martwym punkcie.
szilka11
szeregowy
Posty: 16
Rejestracja: 10 cze 2011, 19:31

Re: Zespół policystycznych jajnków- leczenie

Post autor: szilka11 »

Na Karowej idziesz do kliniki i po wizycie jeżeli jest taka potrzeba to kładą Cię na 3 dni na oddział i robią wszystkie badania. Nie trzeba chodzić prywatnie wszystko jest na NFZ. Osobiście od lutego byłam już 3 razy na oddziale i mam zrobione wszystkie badania i teraz wiem na czym stoję.
niepodporzadkowana
starszy szeregowy
Posty: 74
Rejestracja: 15 mar 2010, 13:08

Re: Zespół policystycznych jajnków- leczenie

Post autor: niepodporzadkowana »

a dodam tylko że na pierwszą wizytę poszłam do dr Szymankiewicz prywatnie, później już przyjmowała mnie w poradni K przez NFZ. Tak więc nie płaciłam cały czas. Aha teraz biorę tylko zwykłe tabletki antykoncepcyjne w moim przypadku Yassmin
Zuzka
szeregowy
Posty: 35
Rejestracja: 17 wrz 2008, 22:43

Re: Zespół policystycznych jajnków- leczenie

Post autor: Zuzka »

Szilka11, możesz napisać do jakiego lekarza zapisałaś się na Karowej w Wa-wie. Mi na początku tego roku zdiagnozowano PCO, bez skutku staram się o dziecko i będę musiała poszukać pomocy gdzieś dalej. Szukam sprawdzonego, godnego polecenia lekarza, najlepiej ginekologa-endokrynologa bądź immunologa, bo oprócz PCO mam hashimoto. Bardzo proszę o pomoc wszystkich zorientowanych w temacie.
muszelka
kapral
Posty: 103
Rejestracja: 10 kwie 2010, 16:44

Re: Zespół policystycznych jajnków- leczenie

Post autor: muszelka »

Możesz sobie poczytać...
http://www.znanylekarz.pl/elzbieta-wozn ... a-warszawa

obecnie gabinet prywatny na ul. Dobrej bodajrze jak dobrze pamietam nr 59... Jest to na rogu ul. wiślanej 2 z ul dobrą przy bibliotece uniwersytetu warszawskiego tej zielonej z drzewami na dachu :)

a na Fundusz w Szpitalu św. Zofii na ul. Żelaznej...

Powodzenia
ODPOWIEDZ