Poszukiwany dobry dentysta..

Szukasz dobrego sprawdzonego lekarza specjalisty/rodzinnego? Sprawdź opinie o ostrołęckich laryngologach, dentystach, ginekologach, chirurgach, dermatologach itp. Nasi użytkownicy wiedzą najlepiej
wilczur
starszy szeregowy
Posty: 95
Rejestracja: 23 cze 2011, 20:25

Poszukiwany dobry dentysta..

Post autor: wilczur »

Widziałem już podobne wątki ale zazwyczaj są stare i dużo mogło się zmienić, albo nie odpowiadają na moje pytania..

Mam do założenia 2 plomby no i 2 ułamane zęby..
Prawdę mówiąc trochę boję się dentystów i stad spore zaległości..

Szukam dobrego dentysty który by mi to naprawił z tym ze na NFZ..

Najbardziej interesowały by mnie osoby do których można się zgłosić przed 10.00 lub po 18.00.. bo w tych godzinach pracuję i nie za bardzo jest się jak wyrwać.. ale jesli się nie da to wezme każdego byle fachowca

Zależy mi na tym aby to było zrobione dobrze (pomimo ze z NFZ) bo nie chciałbym potem musieć tego powtarzać lub latać prywatnie/po specjalistach..
zabka
starszy szeregowy
Posty: 55
Rejestracja: 15 mar 2009, 18:13

Re: Poszukiwany dobry dentysta..

Post autor: zabka »

POlecam Nzoz na Bernardyńskiej 9 koło klasztoru, a odradzam dr Bar na centrum i panie dentystki w nowym szpitalu.
Awatar użytkownika
Qrzysio
Redaktor
Posty: 3362
Rejestracja: 17 maja 2005, 18:16
Lokalizacja: Ostrołęka

Re: Poszukiwany dobry dentysta..

Post autor: Qrzysio »

Dr Suchcicka, teraz przyjmuje od około miesiąca w nowym szpitalu - wcześniej była w tym pomarańczowym bloku przy Sienkiewicza. Przyjmuje raz rano (7.30-13.00) a raz wieczorem (13.00-19.00) - co drugi dzień. Można na NFZ i prywatnie.
Na NFZ można dopłacać np. do białych plomb. Wilczur ja też miałem spore zaległości, a teraz naprawdę chętnie do niej chodzę.
ODPOWIEDZ