USG bioderek noworodka

Szukasz dobrego sprawdzonego lekarza specjalisty/rodzinnego? Sprawdź opinie o ostrołęckich laryngologach, dentystach, ginekologach, chirurgach, dermatologach itp. Nasi użytkownicy wiedzą najlepiej
urszulakamila
szeregowy
Posty: 8
Rejestracja: 09 lut 2011, 21:29

USG bioderek noworodka

Post autor: urszulakamila »

Witam.
Mam pytanie-moje dziecko zbliża się do wieku 6 tygodni. Chciałam zapytać gdzie prywatnie mogę się wybrać z nim na usg bioderek. Proszę o nr telefonu i przybliżony koszt wizyty. Z góry dziękuję.
monika12
kapral
Posty: 113
Rejestracja: 09 sty 2008, 14:09

Re: USG bioderek noworodka

Post autor: monika12 »

po co prywatnie, pediatra daje skierowanie i robicie usg w nowym szpitalu......czeka sie jakis czas na to badanie, ale moim zdaniem to nie szkodzi. no chyba ze jest to jakas strasznie widoczna wada, pediatra wstepnie ocenia stan bioderek ale daje tez skierownie na usg dla pewnosci
Awatar użytkownika
Gizmunia
starszy szeregowy
Posty: 61
Rejestracja: 28 wrz 2006, 19:38
Lokalizacja: Ostrołęka

Re: USG bioderek noworodka

Post autor: Gizmunia »

Ja robiłam USG bioderek prywatnie koszt ok 100 zł, tak bynajmniej kosztowało 3 lata temu. USG robił dr Mierzejewski, na osiedlu Pomian. Lekarz bardzo miły, niestety nie mam telefonu, ale poszukaj w tygodniku bądź w internecie namiarów.
Powodzenia
RaulDeChagny
szeregowy
Posty: 44
Rejestracja: 06 kwie 2009, 18:08

Re: USG bioderek noworodka

Post autor: RaulDeChagny »

Poradnia preluksacyjna w nowym szpitalu, przyjmują dr Mierzejwski i dr Ćwikło, wczoraj rejestrowałem malucha i mam termin na grudzień (!). Można rejestrować się telefonicznie 765-22-44 ale trzeba mieć skierowanie od rodzinnego lub pediatry. Dziś idziemy na wstępne oględziny bioderek które podobno może wykonać każdy pediatra, więc chyba nie ma co przepłacać, a to że dasz 100zł to wcale nie oznacza że zrobią to dobrze i dokładnie, bynajmniej w przypadku naszych lekarzy.
monika12
kapral
Posty: 113
Rejestracja: 09 sty 2008, 14:09

Re: USG bioderek noworodka

Post autor: monika12 »

dokładnie mam to samo zdanie co przedmówca, z naszymi lekarzami to....
ODPOWIEDZ