Endokrynolog - problem z tarczycą

Szukasz dobrego sprawdzonego lekarza specjalisty/rodzinnego? Sprawdź opinie o ostrołęckich laryngologach, dentystach, ginekologach, chirurgach, dermatologach itp. Nasi użytkownicy wiedzą najlepiej
Malinka664
szeregowy
Posty: 3
Rejestracja: 19 paź 2011, 12:40

Endokrynolog - problem z tarczycą

Post autor: Malinka664 »

Słuchajcie u nas w Ostrołęce nie ma dobrego lekarza endokrynologa ja leczyłam się u doktor pyskło tyle lat na niedoczynność tyłam w oczach. Znajoma poleciła mi panią prof. Jadwigę Słowińską - Srzednicką przyjmuje w Warszawie na ul. Popiełuszki pojechałam co sie okazało ze moja tarczyca nigdy nie była dobra norma jest od 1-2,5 ja miałam 4,80 Profesor jest bardzo miła naprawdę polecam i powiedziała mi jeszcze że w Ostrołęce to lepiej sobie odpuścić leczenie bo panie robią to taśmowo i nie martwią się o nic. Co jeszcze staram sie o dziecko a tarczyca w normie to podstawa a nasze panie nie poinformują cię o tym bo po co...
lolo0151
starszy szeregowy
Posty: 73
Rejestracja: 14 sie 2007, 19:11

Re: Endokrynolog - problem z tarczycą

Post autor: lolo0151 »

Witaj, ja tez leczyłąm sie u dr Pyskło, ale po około roku leczenia, wykonałą USG i stwierdziała ze nie musze brac leków.... (chyba dlatego ze nie mam tarczycy) no ale wydało misie to byc dziwne, skoro nadal zle sie czułam. Pojechałąm więc do innego miasta, do Doktor Hosaji. okazało sie ze mam niedoczynnosć tarczycy, i w zaiązku z tym ze moja tarczyca nie produkuje tyle hormonu co zdrowa, bo leki bede musiala brac do konca zycia. ostatecznie biore stała dawde euthoryxu . zostałam poinfformowana o tym ze gdybym chicla zajsc w ciaze to musze hormon zwiekszyc.

Kazdy lekarz leczy inaczej... leki biore poniewaz dzieki nim lepiej sie czuje.pozdraiwam
kfiatek833
szeregowy
Posty: 1
Rejestracja: 25 lis 2012, 18:57

Re: Endokrynolog - problem z tarczycą

Post autor: kfiatek833 »

witam
kto wie od ktorej przyjmuje dr. pysklo??? wie ze do 11 ale nie wiem od ktorej??

ps. ja tez bylam na konsultacji u innego endo w wawie. zle sie czulam i czuje nadal z reszta. nic mi sie nie chce jestem ospala. i nie pomogla zwiekszona dawka leku ktora zaproponowala i pysklo i gietka. moze za duza dawka?? mpze powinnam brac mniejsza?? ale wtedy bede niepolodna. na szczescie przestalam byc nerwowa. wydaje mi sie ze jesli nawet pysklo kiedys byla zla to z kazdym rokiem jest coraz lepsza w koncu doswiadczenie uczy. pozdrawiam
Awatar użytkownika
głęboka otchłań
starszy chorąży sztabowy
Posty: 623
Rejestracja: 16 lis 2011, 17:49
Lokalizacja: z głębi

Re: Endokrynolog - problem z tarczycą

Post autor: głęboka otchłań »

Odświeżam wątek. Szukam "dobrego endokrynologa" - najlepiej na NFZ. Czy ktoś z forumowiczów "korzystał z konsultacji endokrynologicznej w Łomży?". Jeśli tak to bardzo proszę o namiary: nazwisko, adres, telefon. A co z "ostrołęckimi specjalistami?".
Zachęcam do dzielenia się opiniami.
gg 33063013
Awatar użytkownika
głęboka otchłań
starszy chorąży sztabowy
Posty: 623
Rejestracja: 16 lis 2011, 17:49
Lokalizacja: z głębi

Re: Endokrynolog - problem z tarczycą

Post autor: głęboka otchłań »

Ze skierowaniem z NFZ zapisy na wizytę u dr Róży Pyskło ( stan na 04.02.2013 ) na drugą połowę sierpnia 2014 roku.
Pozostawię to bez komentarza.
gg 33063013
dobrusia33
starszy szeregowy
Posty: 64
Rejestracja: 08 sie 2011, 18:40

Re: Endokrynolog - problem z tarczycą

Post autor: dobrusia33 »

Jeśli zależy Ci na dobrej diagnozie i leczeniu, a na celu masz zajście w ciążę i donoszenie jej, mam dobre rozwiązanie i sprawdzone niedawno. Jest w Warszawie taka pani DOKTOR a nie lek.med. jak te u nas, nazywa się Ewa Rudnicka. Wystarczy jeden raz umówić się do niej na wizytę prywatną (koszt ok 120zł) i poprosić na wizycie o skierowanie na badania hormonalne do szpitala na ul Karowej. Ona tam pracuje, to dobry szpital i specjaliści. Leży się dwukrotnie w miesiącu wyznaczonym po 2 noce, nocami badają hormony, podobno najbardziej wiarygodne badania. Dostajesz komplet badań hormonalnych razem z biopsją, usg tarczycy itp. postawią konkretną diagnozę i podejmiesz leczenie. WARTO JECHAĆ, BARDZO POLECAM. BADANIA SĄ BEZPŁATNE!!! u nas koszt tych badań zaczyna się od tysiąca bo nikt nie chce dawać skierowania na wiele hormonów, bo są drogie, a tam na NFZ dostajesz wsio. DUUUUUŻO SIĘ NAPISAŁAM, ALE KOMUŚ MOŻE TO POMÓC.
namiary do tej doktor można znaleźć w internecie a jak ktoś zainteresowany to mam nr tel. mogę użyczyć
Awatar użytkownika
głęboka otchłań
starszy chorąży sztabowy
Posty: 623
Rejestracja: 16 lis 2011, 17:49
Lokalizacja: z głębi

Re: Endokrynolog - problem z tarczycą

Post autor: głęboka otchłań »

dobrusiu 33 bardzo dziękuje Ci za post oraz namiar na tą Panią.
Póki co spróbuje narazie u "naszej lokalnej monopolistki", chociaż powiem szczerze " czarno widzę tą wizytę".
Zobaczymy co będzie, być może rzeczywiście zdecyduje się na specjalistów ze stolicy.
gg 33063013
oueah
szeregowy
Posty: 35
Rejestracja: 18 mar 2013, 17:02

Re: Endokrynolog - problem z tarczycą

Post autor: oueah »

Niestety, ale muszę zgodzić się z negatywnymi opiniami na temat pani Pyskło. Osobiście nie polecam, byłem prywatnie na paru wizytach i nic z tego nie wynikło, według mnie szkoda czasu i pieniędzy. Po wizycie u innego specjalisty endokrynologa spoza naszego miasta problem został właściwie zdiagnozowany i leczenie przynosi oczekiwane rezultaty.
Awatar użytkownika
głęboka otchłań
starszy chorąży sztabowy
Posty: 623
Rejestracja: 16 lis 2011, 17:49
Lokalizacja: z głębi

Re: Endokrynolog - problem z tarczycą

Post autor: głęboka otchłań »

oueah pisze:Po wizycie u innego specjalisty endokrynologa spoza naszego miasta problem został właściwie zdiagnozowany i leczenie przynosi oczekiwane rezultaty.

To może podzielisz się informacją: jaki to był specjalista oraz namiar do niego??
gg 33063013
oueah
szeregowy
Posty: 35
Rejestracja: 18 mar 2013, 17:02

Re: Endokrynolog - problem z tarczycą

Post autor: oueah »

Leczyłem się w Poznaniu i niestety nie mam namiaru, ponieważ to było parę lat wstecz.
dobrusia33
starszy szeregowy
Posty: 64
Rejestracja: 08 sie 2011, 18:40

Re: Endokrynolog - problem z tarczycą

Post autor: dobrusia33 »

w Łomży jest też dobra endokrynolog, w tej chwili nie mam namiarów, ale mogę zdobyć
Awatar użytkownika
głęboka otchłań
starszy chorąży sztabowy
Posty: 623
Rejestracja: 16 lis 2011, 17:49
Lokalizacja: z głębi

Re: Endokrynolog - problem z tarczycą

Post autor: głęboka otchłań »

"dobra" z nazwy???
gg 33063013
ODPOWIEDZ