USG na NFZ?

Szukasz dobrego sprawdzonego lekarza specjalisty/rodzinnego? Sprawdź opinie o ostrołęckich laryngologach, dentystach, ginekologach, chirurgach, dermatologach itp. Nasi użytkownicy wiedzą najlepiej
anna1997
szeregowy
Posty: 18
Rejestracja: 06 lut 2009, 13:36

USG na NFZ?

Post autor: anna1997 »

mam pytanie gdzie w Ostrołęce moge zrobic usg na kase chorych???
elfik
starszy chorąży sztabowy
Posty: 683
Rejestracja: 04 mar 2009, 19:37

Re: usg

Post autor: elfik »

usg czego?

brzucha? piersi? tarczycy?
anna1997
szeregowy
Posty: 18
Rejestracja: 06 lut 2009, 13:36

Re: USG na NFZ?

Post autor: anna1997 »

brzucha:)
elfik
starszy chorąży sztabowy
Posty: 683
Rejestracja: 04 mar 2009, 19:37

Re: USG na NFZ?

Post autor: elfik »

chodzi o takie ginekologiczne?
Bo brzuch to mogą być też jelita i inne sprawy układu pokarmowego ;)

ok, strzelam, że chodzi Ci o ginekologa, heh :)

to np. robi dr Wikarski (czas oczekiwania 2-3 tygodnie -> handlowiec), dr Buciński (zapisy na początku miesiąca -> Hallera), w Feminie robią (idziesz, rejestrujesz się i masz tego samego dnia, dr. Niewiński i pewnie ktoś tam jeszcze przyjmuje -> Kościuszki obok Meditransu), dr Pyskło, dr Mróz, dr Pawełek (w szpitalu robi USG zazwyczaj, a przyjmuje na Borkach) i tak dalej.. Do wyboru do koloru :)
shelly
starszy chorąży sztabowy
Posty: 500
Rejestracja: 23 lip 2009, 16:49

Re: USG na NFZ?

Post autor: shelly »

elfik pisze:dr Buciński (zapisy na początku miesiąca -> Hallera)
do Bucińskiego teraz zapisują "jak leci", zadzwoniłam na początku listopada i mam wizytę na...... 6 stycznia... muszę chyba zmienic przychodnię, bo tamta działa mi na nerwy
elfik
starszy chorąży sztabowy
Posty: 683
Rejestracja: 04 mar 2009, 19:37

Re: USG na NFZ?

Post autor: elfik »

shelly pisze:
elfik pisze:dr Buciński (zapisy na początku miesiąca -> Hallera)
do Bucińskiego teraz zapisują "jak leci", zadzwoniłam na początku listopada i mam wizytę na...... 6 stycznia... muszę chyba zmienic przychodnię, bo tamta działa mi na nerwy
o proszę, zmieniło się :D

ja ogólnie chodzę do dra Wikarskiego, ale ciąże prowadziłam u dra Bucińskiego (z racji tego, że ma dyżur w szpitalu).. Następną ciążę będe prowadziła u dra Pawełka lub Pyskło (za kilka lat ;)), bo czas oczekiwania na wizyte jest dużo krótszy :)
shelly
starszy chorąży sztabowy
Posty: 500
Rejestracja: 23 lip 2009, 16:49

Re: USG na NFZ?

Post autor: shelly »

elfik pisze:
shelly pisze:
elfik pisze:dr Buciński (zapisy na początku miesiąca -> Hallera)
do Bucińskiego teraz zapisują "jak leci", zadzwoniłam na początku listopada i mam wizytę na...... 6 stycznia... muszę chyba zmienic przychodnię, bo tamta działa mi na nerwy
o proszę, zmieniło się :D

ja ogólnie chodzę do dra Wikarskiego, ale ciąże prowadziłam u dra Bucińskiego (z racji tego, że ma dyżur w szpitalu).. Następną ciążę będe prowadziła u dra Pawełka lub Pyskło (za kilka lat ;)), bo czas oczekiwania na wizyte jest dużo krótszy :)
a gdzie ten Wikarski przyjmuje ?
aga1009
kapral
Posty: 116
Rejestracja: 26 lis 2008, 9:25

Re: USG na NFZ?

Post autor: aga1009 »

Przychodnia "Medyk" w Handlowcu.
ewelina19898
starszy szeregowy
Posty: 95
Rejestracja: 10 maja 2012, 8:26

Re: USG na NFZ?

Post autor: ewelina19898 »

A ktos sie orientuje gdzie zrobie USG jamy brzusznej nie związane ze sprawami ginekologicznymi ? Oczywiście mam na myśli na NFZ ?
ODPOWIEDZ