Strona 1 z 1

dobry okulista pywatnie

: 17 lis 2011, 19:49
autor: skutekk
witam potrzebuje jakis namiarów na dobrego okuliste, prywatna wizyta bo nie mam tyle bezczynnego czasu zeby zamieszkać w kolecje. No i tez pytanie.. ile taka wizyta może kosztować?

Re: dobry okulista pywatnie

: 17 lis 2011, 21:04
autor: Zoja
specjalistów wysokiej klasy jeżeli chodzi o okulistów w Ostrołęce niestety nie ma... wszyscy są raczej przeciętni, zależy oczywiście w czym leży Twój problem, np. dr Cybulska - wizyta prywatna 50zł, ale osobiście polecam dr Zielińską - niestety nie przyjmuje prywatnie - tylko na kasę chorych w szpitalu... a szkoda, bo to wg mnie jedyna najlepsza okulistka w O-ce.

Re: dobry okulista pywatnie

: 17 lis 2011, 21:39
autor: Pelikan
Potwierdzam, sprawdziłam chyba wszystkich okulistów w O-ce, w ciągu kilku lat, żaden mi nie pomógł, straciłam mnóstwo pieniędzy na badania, leczenie itd. Od 3 lat jeżdżę do Szczytna do dr. Lewalskiego, leczy w tej chwili całą moją rodzinę. Wizyta ostatnio kosztowała 80-90zł. Prawdziwy okulista "starej daty", zna się na tym co robi.
Zapisy są na 2 m-ce do przodu, od 1 grudnia zaczynają zapisywać na styczeń, tylko prywatnie ale warto poczekać i pojechać. tel. 089 624 39 77.

Re: dobry okulista pywatnie

: 18 lis 2011, 0:55
autor: Qrzysio
Vision Express. Sprzętu takiego jak u nich nie ma nikt w Ostrołęce. Naprawdę polecam. Badanie od tego u zwykłego okulisty różni się niesamowicie. Wizyta jest bezpłatna, gdy u nich kupisz okulary/szkła kontaktowe. W innym przypadku 70 zł. Przynajmniej tak było niedawno.

Re: dobry okulista pywatnie

: 18 lis 2011, 8:38
autor: Laura
W Ostrołęce nikogo nie polecam. Leczyłam sie u pani Jarząbek, klazała córce nosic okulary ( 2letniej), pojechałam z nią do Warszawy okazało się, że z tej wady sama wyrośnie. Ta okulistka poprostu chciała mnie naciągnąć i kilku moich znajomych.

Re: dobry okulista pywatnie

: 18 lis 2011, 14:31
autor: imaginacja
Lewalski Szczytno i tylko on. Mnie kosztowało 3 tys zł, żeby dowiedzieć się, że w ostrołęckim szpitalu została postawiona zła diagnoza i bezpodstawna. Szpital skierował mnie na prywatne badanie GDX, zapłaciłam 80zł za to badanie i żeby dowiedzieć się, czy wyszło ok, musiałabym u ów pani zapłacić drugie 80. Najlepsza była opinia, kiedy pokazałam to badanie w klinice w Gdańsku. Reakcja lekarza: MMMM.. sprzęt to macie dobry, ale taki laik zrobił to badanie, że do niczego się nie nadaje. W Szczytnie zapłaciłam 80zł za wizytę i człowiek porobił w tych pieniądzach wszystkie podstawowe badania. W Ostrołęce dostałam krople od jaskry, mając tylko raz zmierzone ciśnienie w oczach. Zgroza!

Re: dobry okulista pywatnie

: 19 lis 2011, 2:02
autor: Y@rosh
Qrzysio pisze:Vision Express. Sprzętu takiego jak u nich nie ma nikt w Ostrołęce. Naprawdę polecam. Badanie od tego u zwykłego okulisty różni się niesamowicie. Wizyta jest bezpłatna, gdy u nich kupisz okulary/szkła kontaktowe. W innym przypadku 70 zł. Przynajmniej tak było niedawno.
czyli zaufałeś "miłej Pani"? :)

Re: dobry okulista pywatnie

: 19 lis 2011, 6:43
autor: robertdeniro
Niestety, ale w Ostrołęce nie ma dobrego okulisty. Jeśli ktoś chce przepisać okulary, które nosi od dawna, to można to zrobić w Ostrołęce, nawet w Vision Express. Ale jeśli jest poważna wada, lub choroba, to lekarzy brak.
Nie pomogą, a nawet zaszkodzą.
A tak poza tym, to niektórzy lekarze dawno zapomnieli co to znaczy kultura i dobre wychowanie, np.: pani Jarząbek do pacjentki: "Pani jest stara i nic już pani nie pomoże". Żenada.

Re: dobry okulista pywatnie

: 19 lis 2011, 11:19
autor: głęboka otchłań
Witajcie.

Ja "wtrące swoje przysłowiowe 5 gr". Zgadzam się z opnią, że w Ostrołęce nie ma dobrych specjalistów okulistów. Ja leczę się u dr Bochniaka, który przyjeżdza z Przasnysza raz w tygodniu, w piątku do Nowego Szpitala ( na NFZ). Byłam konsultowana też w Przychodni Lekarzy Wojskowych na Garwolińskiej ( poprzeczna do ul. Saszerów, Grochów) przez dr Warczyńskiego. Jestem zadowolona z konsultacji. Jedyne co mogę doradzić, to nie tracić czasu i pięniędzy na ostrołęckich "pseudolekarzy" a szukać specjalistów np. w Warszawie.

Re: dobry okulista pywatnie

: 19 lis 2011, 17:46
autor: Qrzysio
Y@rosh pani jak pani, ale lekarze, którzy przyjeżdżają robić badania są naprawdę ok. Wizyta nie trwa 10 min. jak na NFZ, mają sporo maszyn i mówią co robią i jakie są opcje. Obsługa nie bada, więc co do zaufania, to nadal nie konfrontowałbym wypowiedzi pań z VisionExpress z wypowiedziami lekarzy.

Re: dobry okulista pywatnie

: 20 lis 2011, 11:54
autor: smerfetka26
Ja rok temu kupowałam okulary w Vision Express i faktycznie w takim przypadku wizyta jest darmowa ale trwała ona na pewno nie dłużej niż 10 min. Przystawienie "maszyny" do oka i po sprawie. Teraz mam wrażenie, ze moje szkła są za słabe więc zadzwoniłam i koszt wizyty to 89 zł. Moim zdaniem nie warto. Być może trafiłam na "wyjątkową" lekarkę ale nie będę już tego sprawdzać.