rehabilitant

Szukasz dobrego sprawdzonego lekarza specjalisty/rodzinnego? Sprawdź opinie o ostrołęckich laryngologach, dentystach, ginekologach, chirurgach, dermatologach itp. Nasi użytkownicy wiedzą najlepiej
dareks1990
szeregowy
Posty: 24
Rejestracja: 13 wrz 2011, 9:16

rehabilitant

Post autor: dareks1990 »

Witam szukam lekarza rehabilitanta w Ostrołęce który mógł by mi wybrać ćwiczenia do rehabilitacji mam skierowanie ,ale lekarz musi wybrać mi rodzaj rehabilitacji żebym mógł się zgłosić na rehabilitacje dodam że mam problem z kręgosłupem .
aga1009
kapral
Posty: 116
Rejestracja: 26 lis 2008, 9:25

Re: rehabilitant

Post autor: aga1009 »

Nie szukaj , tylko zgłoś się jak najszybciej.np.szpital.
A póżniej szukaj gdzie najszybciej przyjmą na rehabilitację, bo z pół roku poczekasz , albo i dłużej;(
jagus1402
szeregowy
Posty: 43
Rejestracja: 25 mar 2011, 14:45

Re: rehabilitant

Post autor: jagus1402 »

Zgłoś się po prostu do ortopedy.On cię pokieruje dalej,powie co i jak:)
Awatar użytkownika
Gizmunia
starszy szeregowy
Posty: 61
Rejestracja: 28 wrz 2006, 19:38
Lokalizacja: Ostrołęka

Re: rehabilitant

Post autor: Gizmunia »

Też miałam problem z kręgosłupem, jeśli masz skierowanie, polecam Przychodnię Rehabilitacyją na Centrum, koło postoju Taxi, jest tam też stomatolog, Przychodnia mieści się w białym budynku, znajdziesz. Polecam dr Camleta, zapisujesz się na wizytę, ja czekałam ok 2 tygodni, po wizycie ustalasz sobie termin zajęć rehabilitacyjnych, które zlecił lekarz. Polecam, bardzo miła i fachowa obsługa.
Pozdrawiam
dareks1990
szeregowy
Posty: 24
Rejestracja: 13 wrz 2011, 9:16

Re: rehabilitant

Post autor: dareks1990 »

gizmunia a jak długo trwała taka rehabilitacja ? i z czym miałeś dokładnie problem ? pomogła ta rehabilitacja ?
ODPOWIEDZ