psycholog lub psychiatra pomoc

Szukasz dobrego sprawdzonego lekarza specjalisty/rodzinnego? Sprawdź opinie o ostrołęckich laryngologach, dentystach, ginekologach, chirurgach, dermatologach itp. Nasi użytkownicy wiedzą najlepiej
loczek86
szeregowy
Posty: 3
Rejestracja: 08 gru 2011, 14:38

psycholog lub psychiatra pomoc

Post autor: loczek86 »

Witam czy ktoś zna psychologa lub psychiatrę ,który zna zasady testów psychologicznuch do policji . Jestem w trakcie rekrutacji do policji i chciał bym się trochę do takich testów przygotować .
ladnachata
szeregowy
Posty: 38
Rejestracja: 14 lip 2011, 9:11

Re: psycholog lub psychiatra pomoc

Post autor: ladnachata »

Wybacz ale chyba po to są te testy żeby sprawdzić czy się nadajesz?? Robisz błędy w prostym tekście pisanym a chcesz podpowiedzi z testu psychologicznego??? :D :D :D
Fajnie jest być idiotą...
Zwłaszcza jak nikt nie patrzy...
Ladnachata.com.pl
kasia pelasia
starszy chorąży sztabowy
Posty: 684
Rejestracja: 20 mar 2006, 9:51

Re: psycholog lub psychiatra pomoc

Post autor: kasia pelasia »

Zgadzam się z przedmówcą, te testy maja sprawdzić Twoje predyspozycje, czy nadajesz się do tej pracy. Ciężko się z tego przygotować.
loczek86
szeregowy
Posty: 3
Rejestracja: 08 gru 2011, 14:38

Re: psycholog lub psychiatra pomoc

Post autor: loczek86 »

Wiem że nie da się do takich testów przygotować , ale chciał bym mieć możliwość sprawdzenia swojej ,,psychiki" przed testami i wiedzieć na co szczególną uwagie zwracają psychologowie ?
behindblueeyes
starszy chorąży
Posty: 472
Rejestracja: 02 maja 2012, 11:46
Lokalizacja: WO :-)

Re: psycholog lub psychiatra pomoc

Post autor: behindblueeyes »

Współczynnik kłamstwa już widać zawyżony. Jakakolwiek próba manipulowania wynikami testu zawsze wychodzi przy odpowiedniej analizie. Nie zawsze na korzyść.
behindblueeyes
starszy chorąży
Posty: 472
Rejestracja: 02 maja 2012, 11:46
Lokalizacja: WO :-)

Re: psycholog lub psychiatra pomoc

Post autor: behindblueeyes »

Ps. Robiłem testy psychologiczne - tyle, że nie w rekrutacji do Policji - więc wiem, o czym piszę.
malykazio
starszy chorąży sztabowy
Posty: 1133
Rejestracja: 17 lis 2007, 20:43
Lokalizacja: WOŚna

Re: psycholog lub psychiatra pomoc

Post autor: malykazio »

Nie mogłeś tego w jednym poście napisać? Wiem, w Twoim wypadku chyba liczy się ilość, bo w ciągu 12 dni nabiłeś już 135 postów.
ODPOWIEDZ