Dobry ginekolog na NFZ.

Szukasz dobrego sprawdzonego lekarza specjalisty/rodzinnego? Sprawdź opinie o ostrołęckich laryngologach, dentystach, ginekologach, chirurgach, dermatologach itp. Nasi użytkownicy wiedzą najlepiej
marylka455
szeregowy
Posty: 12
Rejestracja: 06 paź 2011, 21:35

Dobry ginekolog na NFZ.

Post autor: marylka455 »

Szukam dobrego ginekologa na kasę chorych. Zależy mi na krótkim terminie oczekiwania. Będę wdzięczna za podanie nr. telefonu lub gdzie przyjmuje.
doktor
szeregowy
Posty: 11
Rejestracja: 21 cze 2011, 13:30

Re: Dobry ginekolog na NFZ.

Post autor: doktor »

Femina, idziesz rejestrujesz się i masz wizytę
Awatar użytkownika
Qrzysio
Redaktor
Posty: 3362
Rejestracja: 17 maja 2005, 18:16
Lokalizacja: Ostrołęka

Re: Dobry ginekolog na NFZ.

Post autor: Qrzysio »

Było na ten ten temat wiele tematów na forum. Najlepsze opinie zbiera Buciński, przychodnia na Hallera, w budynku gdzie był Kiss, wejście od lewej strony.
shelly
starszy chorąży sztabowy
Posty: 500
Rejestracja: 23 lip 2009, 16:49

Re: Dobry ginekolog na NFZ.

Post autor: shelly »

Qrzysio pisze:Było na ten ten temat wiele tematów na forum. Najlepsze opinie zbiera Buciński, przychodnia na Hallera, w budynku gdzie był Kiss, wejście od lewej strony.
ale pytanie dotyczyło lekarza, do ktorego można szybko się dostać... do Bucińskiego teraz czeka sie +- 2 miesiące :x
marylka455
szeregowy
Posty: 12
Rejestracja: 06 paź 2011, 21:35

Re: Dobry ginekolog na NFZ.

Post autor: marylka455 »

Dzwoniłam do przychodni Femina itam przyjmuje doktor Nowiński i Sieroczyńska. Który lekarz godny zaufania na pierwszą fizytę dla nastolatki. Doktor Pajewska odpada. Buciński super ale zapisy aż na marzec. Zostaje chyba tylko Femina tam rejestracja i wizyta w tym samym dniu.
Ostatnio zmieniony 15 gru 2011, 14:41 przez marylka455, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Qrpiana
starszy sierżant
Posty: 346
Rejestracja: 09 maja 2006, 18:15
Lokalizacja: Ostrołęka

Re: Dobry ginekolog na NFZ.

Post autor: Qrpiana »

ul. Kościuszki tzw. poliklinika.
Dwa razy w tygodniu przyjmuje tam dr Achcińska. Warunek by zostać przyjętym to... rano się zarejestrować a po południu przyjść na wizytę (decyduje kolejność przyjścia nie kolejność rejestracji)
Awatar użytkownika
Qrzysio
Redaktor
Posty: 3362
Rejestracja: 17 maja 2005, 18:16
Lokalizacja: Ostrołęka

Re: Dobry ginekolog na NFZ.

Post autor: Qrzysio »

O Kościuszki słyszałem same negatywne opinie. Może dlatego jest mało chętnych.
dzinda90
szeregowy
Posty: 16
Rejestracja: 03 maja 2011, 10:15

Re: Dobry ginekolog na NFZ.

Post autor: dzinda90 »

dr Pyskło przyjmuje w przychodni specjalistycznej na sienkiewicza 55 (za stokrotką) od 8-12
doktor
szeregowy
Posty: 11
Rejestracja: 21 cze 2011, 13:30

Re: Dobry ginekolog na NFZ.

Post autor: doktor »

Co do polikliniki, nie wiem czy to dobra decyzja na 1szą wizytę dla nastolatki. Wcześniej w Feminie przyjmował Moniński (bardzo sympatyczny), Niewiński trochę małomówny.
Xenia
szeregowy
Posty: 4
Rejestracja: 08 gru 2011, 17:38

Re: Dobry ginekolog na NFZ.

Post autor: Xenia »

Popieram, dr Pyskło jest dobry w przychodni na Sienkiewicza, a w Feminie na Kościuszki dr Seroczyńska, super dla młodych dziewczyn. Odradzam Bucińskiego. Tyle sie o nim nasłuchałam ...
kalinka1203
starszy szeregowy
Posty: 52
Rejestracja: 23 cze 2010, 22:24

Re: Dobry ginekolog na NFZ.

Post autor: kalinka1203 »

Polecam dr Wikarskiego przyjmuje w handlowcu.
_florencja_
szeregowy
Posty: 1
Rejestracja: 01 cze 2010, 18:49

Re: Dobry ginekolog na NFZ.

Post autor: _florencja_ »

Czy dr Wikarski przyjmuje na NFZ? Czy jest możliwość wykonania u niego USG piersi?
elfik
starszy chorąży sztabowy
Posty: 683
Rejestracja: 04 mar 2009, 19:37

Re: Dobry ginekolog na NFZ.

Post autor: elfik »

_florencja_ pisze:Czy dr Wikarski przyjmuje na NFZ? Czy jest możliwość wykonania u niego USG piersi?
przyjmuje na nfz, ale usg piersi chyba nie robi..
szilka11
szeregowy
Posty: 16
Rejestracja: 10 cze 2011, 19:31

Re: Dobry ginekolog na NFZ.

Post autor: szilka11 »

Czy wiecie gdzie przyjmuje dr Moniński??
Ewa_09
szeregowy
Posty: 5
Rejestracja: 24 sie 2011, 17:29

Re: Dobry ginekolog na NFZ.

Post autor: Ewa_09 »

dr Moniński przyjmuje chyba w nowym szpitalu, W feminie nie czeka sie długo na wizyte u ginekologa, byłam u dr Niewińskiego i dr Seroczyńskiej, i jednak atmosfera lepsza było u dr Niewińskiego, pierwszą wizyte u niego wspominam dobrze
Angel88
szeregowy
Posty: 15
Rejestracja: 11 lut 2012, 20:40

Re: Dobry ginekolog na NFZ.

Post autor: Angel88 »

Dr.Wikarskiego na pierwszą wizytę nastolatce nie polecam,jest nieprzyjemny,nic nie tłumaczy,czułam się u niego bydło jakieś.
Awatar użytkownika
robertdeniro
starszy kapral
Posty: 166
Rejestracja: 04 cze 2009, 21:29

Re: Dobry ginekolog na NFZ.

Post autor: robertdeniro »

Qrzysio pisze:O Kościuszki słyszałem same negatywne opinie. Może dlatego jest mało chętnych.
Chodzę do dra Niewińskiego od wielu lat, zawsze jest sporo kobiet w poczekalni. Uważam, że jest to dobry lekarz. Prowadził moją ciążę, jestem zadowolona. Owszem, ten lekarz mało gada, a kobiety wiadomo: zawsze chcą wszystko wiedzieć :D Mam sposób na tę małomówność dra, wchodzę do gabinetu z humorem, zawsze powiem coś śmiesznego, a potem pytam o różne rzeczy doktora i on tłumaczy mi te wszystkie zawiłości medyczne;)
Awatar użytkownika
Qrzysio
Redaktor
Posty: 3362
Rejestracja: 17 maja 2005, 18:16
Lokalizacja: Ostrołęka

Re: Dobry ginekolog na NFZ.

Post autor: Qrzysio »

Miałem na myśli kobietę ginekolog, która tam przyjmuje, albo przyjmowała. Nie wiem, to aktualnie tam przyjmuje.
ODPOWIEDZ