Doświadczony Psychiatra w Oce na NFZ- aktualne info i opinie

Szukasz dobrego sprawdzonego lekarza specjalisty/rodzinnego? Sprawdź opinie o ostrołęckich laryngologach, dentystach, ginekologach, chirurgach, dermatologach itp. Nasi użytkownicy wiedzą najlepiej
Awatar użytkownika
głęboka otchłań
starszy chorąży sztabowy
Posty: 623
Rejestracja: 16 lis 2011, 17:49
Lokalizacja: z głębi

Doświadczony Psychiatra w Oce na NFZ- aktualne info i opinie

Post autor: głęboka otchłań »

Witajcie.

Wiem, że wątek "Dobry Psychiatra w Ostrołęce na NFZ" przewijał się niejednokrotnie na forum.
Przewertowałam posty, podzwoniłam do kilku przychodni i mam problem.
Specjalistów tej dziedziny przyjmujących w naszym mieście na NFZ nie jest tak wielu.
Dlatego wątek ów postanowiłam założyć w ramach tzw:AKTUALIZACJI INFORMACJI. Zwracam się do Was z prośbą Drodzy Forumowicze o informacje o tym, gdzie konkretnie w Ostrołęce (adres przychodni i telefon) przyjmuje psychiatra mający podpisaną umowę z Funduszem Zdrowia. Szczególnie tych, którzy sami korzystali kiedykolwiek z porady proszę o konstruktywne wypowiedzi gdzie i do kogo się udać.
gg 33063013
kasia pelasia
starszy chorąży sztabowy
Posty: 684
Rejestracja: 20 mar 2006, 9:51

Re: Doświadczony Psychiatra w Oce na NFZ- aktualne info i op

Post autor: kasia pelasia »

Nie korzystałam ale bliska mi osoba była bardzo zadowolona: lek. o nazwisku Piwowarska Przychodnia Zdrowie Olszewo-Borki - co prawda nie Ostrołęka, ale bardzo blisko i podobno świetny specjalista.
Awatar użytkownika
głęboka otchłań
starszy chorąży sztabowy
Posty: 623
Rejestracja: 16 lis 2011, 17:49
Lokalizacja: z głębi

Re: Doświadczony Psychiatra w Oce na NFZ- aktualne info i op

Post autor: głęboka otchłań »

Bardzo dziękuje Balboa za kompedium linków oraz Kasi Pelasi za info.
Już się zorientowałam w temacie- nie ma jak to samemu iść do poszczególnych przychodni i uzyskać dokładne info.
Nie mniej jednak dziękuje za forumową pomoc.
gg 33063013
Awatar użytkownika
głęboka otchłań
starszy chorąży sztabowy
Posty: 623
Rejestracja: 16 lis 2011, 17:49
Lokalizacja: z głębi

Re: Doświadczony Psychiatra w Oce na NFZ- aktualne info i op

Post autor: głęboka otchłań »

W swoim wątku umieszcze opinie (być może przyda się komuś, kto będzie czytał w
"przyszłości" ).
Chodziłam do doktor Radeckiej ( która przyjmowała w przychodni w Olszewie Borkach na NFZ, obecnie - tylko prywatnie- ul. Wesoła 16).
Doktor w "moim odczuciu" bardzo sympatyczna, pierwsza wizyta trwała około 45 min, ze spokojem wysłuchała wszystkiego co mam do powiedzenia, zadawała pytania, wnikliwie notowała w karcie, zaleciła skorygowanie dawek leków przepisanych przez poprzedniego psychiatrę.Udzieliła wzkazówek oraz rad. Wyszłam zadowolona.
Wydaje mi się, że " z profesjonalnością medyczną" podeszła do mnie jako pacjętki.
Poza tym Pani doktor jest osobą młodą ( wiekowo zbliżoną do mnie), stąd poniekąd czułam, że rozmawiam z "koleżanką".
Konkluzja: w moim przypadku wrażenie pozytywne, polecam.Zaznaczę, że nie była to jednorazowa wizyta.
Szkoda tylko, że doktor nie przyjmuje już na NFZ.
gg 33063013
behindblueeyes
starszy chorąży
Posty: 472
Rejestracja: 02 maja 2012, 11:46
Lokalizacja: WO :-)

Re: Doświadczony Psychiatra w Oce na NFZ- aktualne info i op

Post autor: behindblueeyes »

Bardzo chwalona jest Pani Pokraśniewicz, tyle, że tu nie na NFZ.
ODPOWIEDZ