Stomatolog

Szukasz dobrego sprawdzonego lekarza specjalisty/rodzinnego? Sprawdź opinie o ostrołęckich laryngologach, dentystach, ginekologach, chirurgach, dermatologach itp. Nasi użytkownicy wiedzą najlepiej
marcin22
starszy szeregowy
Posty: 70
Rejestracja: 09 lut 2009, 16:22

Stomatolog

Post autor: marcin22 »

Witam. Gdzie znajdę albo jakiego polecacie na kasę chorych spoko stomatologa? Najlepiej kobieta!

PS. oprócz Zajewskiego!!
Awatar użytkownika
Qrzysio
Redaktor
Posty: 3362
Rejestracja: 17 maja 2005, 18:16
Lokalizacja: Ostrołęka

Re: Stomatolog

Post autor: Qrzysio »

Suchcicka. Teraz przyjmuje w nowym szpitalu i kolejki są podobno duże, ale naprawdę warto.
Infom
starszy chorąży sztabowy
Posty: 1560
Rejestracja: 11 wrz 2007, 23:23

Re: Stomatolog

Post autor: Infom »

Suchcicka przyjmuję już na kasę chorych,?

Z tego co wiem kiedyś przyjmowała w meditransie ale tylko prywatnie, ale naprawdę najlpesza dla mnie stomatolog, pod tym względem , że była ostrożna gdy leczyła zęby nic na siłę , powoli bez pośpiechu ! Polecam
Awatar użytkownika
Qrzysio
Redaktor
Posty: 3362
Rejestracja: 17 maja 2005, 18:16
Lokalizacja: Ostrołęka

Re: Stomatolog

Post autor: Qrzysio »

Chodzę do Suchcickiej od kilku lat i wydaje mi się, że zawsze przyjmowała na NFZ. Wcześniej w bloku przy starym szpitalu (a nie Meditransie), a teraz w nowym szpitalu.

Być może w Meditransie przyjmowała prywatnie - nie wiem. Ja chodziłem na NFZ. Miło, profesjonalnie i bez złych wspomnień.
marcin22
starszy szeregowy
Posty: 70
Rejestracja: 09 lut 2009, 16:22

Re: Stomatolog

Post autor: marcin22 »

hm a jak to tam sie rejestrować, trzeba o 6 rano w kolejce stać? ^^ czy tego samego dnia już można
Awatar użytkownika
Qrzysio
Redaktor
Posty: 3362
Rejestracja: 17 maja 2005, 18:16
Lokalizacja: Ostrołęka

Re: Stomatolog

Post autor: Qrzysio »

Na NFZ trzeba zadzwonić i się umówić na konkretny termin. Czas oczekiwania około miesiąca. Ogólnie jest taka zasada, że jednego dnia są zapisy na następny miesiąc, ale trzeba zadzwonić i zapytać.Tak przynajmniej było jeszcze niespełna rok temu.
sylwek123
szeregowy
Posty: 36
Rejestracja: 10 lut 2007, 20:36
Lokalizacja: O-ka

Re: Stomatolog

Post autor: sylwek123 »

Czy to jest ta Suchcicka co przyjmuje prywatnie na Pileckiego na centrum ? Jak tak to czy macie do niej nr ?
no-spa
szeregowy
Posty: 1
Rejestracja: 21 cze 2012, 9:35

Re: Stomatolog

Post autor: no-spa »

Napiszę Wam jak wyrywałam ząb w przych. w Olszewo Borkach. Pani stom. na początek powiedziała że będzie bolało i lepiej jak bym poszła do chirurga. Powiedziała że sprawdzi czy da radę wyrwać i wiertłem nawiercała coś sprawdzała. Bolało, ząb leczony już kilka razy, myślałam już tylko o wyrwaniu. Niech pani wyrywa! Zrobiła zastrzyk w dziąsło i po 5 min wyrywanie. Zastrzyk nie działał, bolało jak rwanie na żywca. Wrzeszczałam z bólu i odepchnełam ją, zerwałam się z fotela oszołomiona i wystraszona. To był wizyta na NFZ, może dlatego znieczulenie nie działało. Z bolącym zębem wróciłam do Ostrołęki szukać ratunku. Trafiłam do prywatnego gabinetu doktora Suchcickiego. Wyrwał bez bólu i cierpienia. Powiedział że bez odseparowania zęba od dziąsła i szczęki ta z Olszewo Borek nie miała szansy.
sylwek123
szeregowy
Posty: 36
Rejestracja: 10 lut 2007, 20:36
Lokalizacja: O-ka

Re: Stomatolog

Post autor: sylwek123 »

Ok wszystko fajnie, a Pani Suchcicka? Bo szukam dobrego stomatologa w Ostrołęce a nie mogę znaleźć.....
Awatar użytkownika
Qrzysio
Redaktor
Posty: 3362
Rejestracja: 17 maja 2005, 18:16
Lokalizacja: Ostrołęka

Re: Stomatolog

Post autor: Qrzysio »

Polecam szczerze Suchcicką. Profesjonalistka jednym słowem.
sylwek123
szeregowy
Posty: 36
Rejestracja: 10 lut 2007, 20:36
Lokalizacja: O-ka

Re: Stomatolog

Post autor: sylwek123 »

120 zł za zęba to dla mnie przy drogo... Wybrałem 2 stomatologa, myślę że nie gorszego za 80 zł, idę z żoną a więc 80 zł w kieszeni czyli 1 ząb, pozdrawiam.
ODPOWIEDZ