Dermatolog na NFZ

Szukasz dobrego sprawdzonego lekarza specjalisty/rodzinnego? Sprawdź opinie o ostrołęckich laryngologach, dentystach, ginekologach, chirurgach, dermatologach itp. Nasi użytkownicy wiedzą najlepiej
Ewa_09
szeregowy
Posty: 5
Rejestracja: 24 sie 2011, 17:29

Dermatolog na NFZ

Post autor: Ewa_09 »

Gdzie przyjmyje dermatolog na kase chorych w ostrołęce?
Sarcev
starszy sierżant
Posty: 304
Rejestracja: 19 maja 2005, 17:48
Lokalizacja: oka

Re: Dermatolog na kase chorych

Post autor: Sarcev »

a jest coś takiego jak kasa chorych?!
elfik
starszy chorąży sztabowy
Posty: 683
Rejestracja: 04 mar 2009, 19:37

Re: Dermatolog na kase chorych

Post autor: elfik »

na nfz przyjmuje pani Chełchowska (ul. traugutta chyba)
SZEGI
szeregowy
Posty: 25
Rejestracja: 10 paź 2011, 12:56

Re: Dermatolog na kase chorych

Post autor: SZEGI »

POLECAM DERMATOLOGA W OSTROWI MAZOWIECKIEJ
kropek19
szeregowy
Posty: 31
Rejestracja: 03 kwie 2011, 11:08

Re: Dermatolog na kase chorych

Post autor: kropek19 »

polecam tylko i wyłącznie Panią Noll Kaczyńską . co prawda nie wiem czy przyjmuje na NFZ ale naprawde warto. u innych wydasz i tak kase na leki a efektu zero wiec to samo co zapłaciłabyś za prywatną wizytę. Wiem bo próbowałem kilku w oce i naprawde polecam to Panią . W razie konieczności jakichś zabiegów laserowych daje tez namiary na super gabinet w wawie w ktorym pracowała. POLECAM
ELA25
szeregowy
Posty: 28
Rejestracja: 26 sty 2010, 16:47

Re: Dermatolog na kase chorych

Post autor: ELA25 »

Na NFZ przyjmuje dermatolog w Łomży na przeciwko Policji. Przyjmuje praktycznie z dnia na dzień. Ja do niej jeździłam, fajna babka, przepisze więcej na receptę, żeby nie jeździć za często. Według mnie lepiej wydać na paliwo niż na prywatą wizytę w Ostrołęce, będzie o połowę taniej. Poza tym p. Chełchowskiej, nie polecam. trzeba czekać około 2 tygodnie. Trądzik leczy ziółkami , które sprzedaje u siebie. Jak dla mnie szkoda czasu.
kasia21
szeregowy
Posty: 9
Rejestracja: 25 lut 2011, 13:58

Re: Dermatolog na NFZ

Post autor: kasia21 »

ja rowniez polecam pania Noll Kaczyńską,za wizyte zaplacilam 70zl ,lek na recepte jeszcze taniej, bardzo mi pomogla,warto wydac troszke pieniedzy aby cieszyc sie ladna buzia ;-)
elfik
starszy chorąży sztabowy
Posty: 683
Rejestracja: 04 mar 2009, 19:37

Re: Dermatolog na NFZ

Post autor: elfik »

heh, a skąd wiecie, że tu o trądzik chodzi? :)

Ja byłam u dr Chełchowskiej z maleńkim dzieckiem, które miało podejrzenie AZS i okropne zmiany na buzi. Pomogła wyleczyć i to bez użycia sterydów, więc TYLKO w tym przypadku jestem zadowolona :)
W innej sprawie nie byłam u niej.
ODPOWIEDZ