Otolaryngolog

Szukasz dobrego sprawdzonego lekarza specjalisty/rodzinnego? Sprawdź opinie o ostrołęckich laryngologach, dentystach, ginekologach, chirurgach, dermatologach itp. Nasi użytkownicy wiedzą najlepiej
Ewa_09
szeregowy
Posty: 5
Rejestracja: 24 sie 2011, 17:29

Otolaryngolog

Post autor: Ewa_09 »

Witam,
Czy ktoś może mi polecić dobrego otolaryngologa lub kto jak woli laryngologa, przez ostatni miesiąc mam juz drugą infekcje gardła, gdzie pierwsza infekcja to była angina ropna, mój lekarz rodzinny przepisał mi antybiotyk i do domu i jak nie pomogło to do szpitala, ale w szpitalu popatrzyli na mnie skierowali na tomografie komputerową zatok i nie doleczyli mi anginy.. i angina chyba powróciła
Awatar użytkownika
Qrzysio
Redaktor
Posty: 3362
Rejestracja: 17 maja 2005, 18:16
Lokalizacja: Ostrołęka

Re: Otolaryngolog

Post autor: Qrzysio »

Ja chodziłem do Białobrzewskiej na Madalińskiego i szczerze polecam.
elfik
starszy chorąży sztabowy
Posty: 683
Rejestracja: 04 mar 2009, 19:37

Re: Otolaryngolog

Post autor: elfik »

Qrzysio pisze:Ja chodziłem do Białobrzewskiej na Madalińskiego i szczerze polecam.
ja również chodzę do Pani Białobrzewskiej i jestem zadowolona :) Bardzo miła Pani, u mnie znalazła problem na 1 wizycie i po kilku tygodniach leczenia jest ogromna róznica :)
ps. miałaś robione wymazy z gardła przed podaniem antybiotyku?
Awatar użytkownika
tankian
kapral
Posty: 115
Rejestracja: 11 wrz 2010, 1:57

Re: Otolaryngolog

Post autor: tankian »

ja chodzilam do pana ktory przyjmuje nad CCC (przepraszam nie pamietam nazwiska) - nie polecam! angine ropna mam co najmniej raz w miesiacu, jedyne co mi poradzil to plukanie gardla soda.
Awatar użytkownika
Qrzysio
Redaktor
Posty: 3362
Rejestracja: 17 maja 2005, 18:16
Lokalizacja: Ostrołęka

Re: Otolaryngolog

Post autor: Qrzysio »

Z Białobrzewską trzeba pamiętać, że przyjmuje prywatnie. Dwa lata temu wizyta kosztowała bodajże 70 zł. Nie wiem jak teraz. Jeśli ktoś ma świeże informacje, niech poda.
Może jest już opcja zapisów na NFZ?
Awatar użytkownika
balboa
starszy chorąży sztabowy
Posty: 550
Rejestracja: 15 kwie 2011, 9:50
Lokalizacja: alaska

Re: Otolaryngolog

Post autor: balboa »

A mi pomógł dr Bednarski a u dr Białobrzewskiej byłem też. Tylko to już z 5 czy 7 lat temu było.
Ale mógłby być mimo wszystko trochę bardziej uprzejmy.
elfik
starszy chorąży sztabowy
Posty: 683
Rejestracja: 04 mar 2009, 19:37

Re: Otolaryngolog

Post autor: elfik »

Qrzysio pisze:Z Białobrzewską trzeba pamiętać, że przyjmuje prywatnie. Dwa lata temu wizyta kosztowała bodajże 70 zł. Nie wiem jak teraz. Jeśli ktoś ma świeże informacje, niech poda.
Może jest już opcja zapisów na NFZ?
ja byłam na nfz w styczniu - dostałam skierowanie do poradni foniatrycznej, właśnie do Pani Ewy Białobrzewskiej. Na pierwszym badaniu miałam szczegółowy wywiad, badanie endoskopem (chyba tak to się nazywa) i skierowanie do kolejnej poradni. Wszystko na nfz właśnie :)
Awatar użytkownika
tankian
kapral
Posty: 115
Rejestracja: 11 wrz 2010, 1:57

Re: Otolaryngolog

Post autor: tankian »

czy dlugo czekalas na wizyte u dr Bialobrzewskiej po zarejestrowaniu sie?
behindblueeyes
starszy chorąży
Posty: 472
Rejestracja: 02 maja 2012, 11:46
Lokalizacja: WO :-)

Re: Otolaryngolog

Post autor: behindblueeyes »

Qrzysio pisze:Jeśli ktoś ma świeże informacje, niech poda.
Może jest już opcja zapisów na NFZ?
Jest, ale bardzo długo oczekuje się terminu. Ja polecam Panią Barbarę Ambrzykowską, przy starym moście na ul. Leszczyńskiego. U Niej nie trzeba czekać z terminem. Leczyły się u Niej moje dzieci. Żona również, i to z dość bardzo poważnym problemem zapaleniem ucha. Ja także byłem. Nikt nie narzekał.
Awatar użytkownika
tankian
kapral
Posty: 115
Rejestracja: 11 wrz 2010, 1:57

Re: Otolaryngolog

Post autor: tankian »

behindblueeyes pisze:
Qrzysio pisze:Jeśli ktoś ma świeże informacje, niech poda.
Może jest już opcja zapisów na NFZ?
Jest, ale bardzo długo oczekuje się terminu. Ja polecam Panią Barbarę Ambrzykowską, przy starym moście na ul. Leszczyńskiego. U Niej nie trzeba czekać z terminem. Leczyły się u Niej moje dzieci. Żona również, i to z dość bardzo poważnym problemem zapaleniem ucha. Ja także byłem. Nikt nie narzekał.
co do Pani Bialobrzewskiej zapisy na NFZ sa juz na pazdziernik/listopad...
czy dr Ambrzykowska przyjmuje rowniez na NFZ?
behindblueeyes
starszy chorąży
Posty: 472
Rejestracja: 02 maja 2012, 11:46
Lokalizacja: WO :-)

Re: Otolaryngolog

Post autor: behindblueeyes »

Tak, przyjmuje. I nie trzeba czekać w kolejce długo.
Awatar użytkownika
tankian
kapral
Posty: 115
Rejestracja: 11 wrz 2010, 1:57

Re: Otolaryngolog

Post autor: tankian »

chyba jednak zdecyduje sie na Warszawe, albo na prywatna wizyte, a nie na NFZ...
rafciu74
szeregowy
Posty: 3
Rejestracja: 14 cze 2013, 13:08

Re: Otolaryngolog

Post autor: rafciu74 »

Ja również polecam p.dr Białobrzewską i p.dr. Ambrzykowską - nie dość,że pomogły mi i mojej rodzinie w chorobach to są również bardzo miłe - a to rzadkość u lekarzy;/
ODPOWIEDZ