USG płodu. Gdzie i za ile?

Szukasz dobrego sprawdzonego lekarza specjalisty/rodzinnego? Sprawdź opinie o ostrołęckich laryngologach, dentystach, ginekologach, chirurgach, dermatologach itp. Nasi użytkownicy wiedzą najlepiej
Olqaa
kapral
Posty: 123
Rejestracja: 23 cze 2008, 19:47

USG płodu. Gdzie i za ile?

Post autor: Olqaa »

Witam , chciałabym się zapytać gdzie polecacie aby zrobić w Ostrołęce USG płodu i jaka jest cena. Głównie chodzi mi o USG 3d. Bardzo proszę o odpowiedź razem z ceną . Pozdrawiam .
Awatar użytkownika
Gizmunia
starszy szeregowy
Posty: 61
Rejestracja: 28 wrz 2006, 19:38
Lokalizacja: Ostrołęka

Re: USG

Post autor: Gizmunia »

Takie USG robi dr Pyskło na Sienkiewicza, z tyłu "Stokrotki", parę lat temu nagrywałam USG płodu i płaciłam 100 zł, nie było to jednak 3D, a koszt takiego pewnie wyższy, zadzwoń, zapytaj 296412567 lub 297665177
Pozdrawiam
szilka11
szeregowy
Posty: 16
Rejestracja: 10 cze 2011, 19:31

Re: USG

Post autor: szilka11 »

Polecam dr Walczaka w Centrum Medycznym cena 200zł.
dobrusia33
starszy szeregowy
Posty: 64
Rejestracja: 08 sie 2011, 18:40

Re: USG

Post autor: dobrusia33 »

Myślę, że dr Jankowski, tam na ul. Celnej 9 zrobi to dobrze, tylko musi to być do 24 tygodnia ciąży najlepiej, nie póżniej. w 2009 roku płaciłam 250 zl z nagraniem na płytkę, nie wiem jak teraz cena, ale powyżej 300zł nie powinno to kosztować. (NAGRANIE ZALEŻY TEŻ OD TEGO, JAK DZIECKO SIĘ ZACHOWA, BO PŁACI SIĘ NAWET, JAK NIE BĘDZIE NIC WIDAĆ, TO DŁUŻSZE BADANIE, A MOJE DZIECKO NIE CHCIAŁO SIĘ ODWRÓCIĆ, ŻEBY POKAZAĆ TWARZ, WIĘC...)
szilka11
szeregowy
Posty: 16
Rejestracja: 10 cze 2011, 19:31

Re: USG

Post autor: szilka11 »

Mi dr Walczak robił USG 3D w 30 i 35 tygodniu ciąży oczywiście wszystko zostało nagrane na płytkę i nasze maleństwo było widać bardzo dobrze.
Olqaa
kapral
Posty: 123
Rejestracja: 23 cze 2008, 19:47

Re: USG

Post autor: Olqaa »

Właściwie to jestem w 22 tyg i słyszałam ze do 24 jest widać całe dziecko , dlatego się do tego powinno te 3 d zrobić. Ogólnie to bardzo drogo , w poliklinice w białymstoku koszy takiego usg to 180zł . A wiadomo , że tam są lepsi lekarze od tych Ostrołęckich.

Ja mam swojego gin. prowadzącego , jestem w miarę zadowolona i za usg płacę 80 zł - 2d + kilka minut 3d w sumie to bym mi takie usg wystarczyło, ponieważ chcę po prostu się na wszelki wypadek upewnić u innego gin. czy wszystko jest w porządku.

W tym centrum medycznym to dostaje się tylko film czy zdjęcia też ? Ja z moich wcześniejszych dostawałam zdjęcia , ale tak naprawdę to na żadnym nie widać dziecka.
szilka11
szeregowy
Posty: 16
Rejestracja: 10 cze 2011, 19:31

Re: USG

Post autor: szilka11 »

Ja pierwsze USG 3D robiłam u dr Walczaka w Wyszkowie i dostałam płytkie, zdjęcia dziecka i zapłaciłam 150zł, a ostatnio jak byłam w CM u dr Walczaka to dostałam tylko zdjęcia.
behindblueeyes
starszy chorąży
Posty: 472
Rejestracja: 02 maja 2012, 11:46
Lokalizacja: WO :-)

Re: USG płodu. Gdzie i za ile?

Post autor: behindblueeyes »

Boże, czy ja dobrze widzę? Ile Wy płaciliście za te zdjęcia? My u Pyskły na Sienkiewicza płaciliśmy grosze - nie pamiętam tylko czy 50 czy 100 zł. Fakt, było to jakiś czas temu. Ale żeby aż takie sumy, jak są tu opisane? Masakra. Tyle biorą? Przesada.
kris4724
kapral
Posty: 124
Rejestracja: 19 wrz 2010, 23:20

Re: USG płodu. Gdzie i za ile?

Post autor: kris4724 »

dr Roszkowski Warszawa - 400 zł
robiliśmy 3x w czasie ciąży - zawsze tłumy przyszłych mam,
przesada to wypłata premii za A2 i Stadion narodowy
behindblueeyes
starszy chorąży
Posty: 472
Rejestracja: 02 maja 2012, 11:46
Lokalizacja: WO :-)

Re: USG płodu. Gdzie i za ile?

Post autor: behindblueeyes »

Bez urazy, ale gdybym miał tyle płacić za USG, wolałbym te pieniądze przeznaczyć dla jakiejś biednej rodziny, gdzie nie mają za co kupić. np. zwykłych pampersów. Bo Pan Tusk woli płacić 20 mln dolarów rocznie na Afganistan, przez 10 lat, zamiast zapobiegać cięciom w pomocy społeczno - żywnościowej.
ODPOWIEDZ