soczewki kontaktowe z rossmana

Szukasz dobrego sprawdzonego lekarza specjalisty/rodzinnego? Sprawdź opinie o ostrołęckich laryngologach, dentystach, ginekologach, chirurgach, dermatologach itp. Nasi użytkownicy wiedzą najlepiej
Awatar użytkownika
przeklinak
chorąży
Posty: 448
Rejestracja: 12 mar 2009, 7:11

soczewki kontaktowe z rossmana

Post autor: przeklinak »

ja w tytule czy ktoś z was ich używa lub używał ? proszę o opinie na ich temat bo w necie niewiele jest tego
miriam18
szeregowy
Posty: 20
Rejestracja: 19 mar 2012, 7:46

Re: soczewki kontaktowe z rossmana

Post autor: miriam18 »

Myślę, ze w sprawie oczu trzeba być ostrożnym i nie eksperymentować. Jeśli chodzi o soczewki to ja proponuję kupować z dobrego źródła.
Awatar użytkownika
Qrzysio
Redaktor
Posty: 3362
Rejestracja: 17 maja 2005, 18:16
Lokalizacja: Ostrołęka

Re: soczewki kontaktowe z rossmana

Post autor: Qrzysio »

Ja kupuję od kilku lat na Allegro. Trzeba tylko znać swoje parametry oczu, czyli krzywiznę i średnicę. Powie ci o tym okulista.

O jakości soczewek trudno stwierdzić, bo nie podałeś żadnej nazwy. Poczytaj w internecie o parametrach, np. uwodnieniu i przeznaczeniu soczewek (toryczne, sferyczne).
Awatar użytkownika
przeklinak
chorąży
Posty: 448
Rejestracja: 12 mar 2009, 7:11

Re: soczewki kontaktowe z rossmana

Post autor: przeklinak »

miriam18 pisze:Myślę, ze w sprawie oczu trzeba być ostrożnym i nie eksperymentować
dlaczego nie ? a w jaki inny sposób myślisz sprawdzić towar ? juz używałem kilku rodzaji a teraz zastanawiam się nad tymi
Qrzysio pisze:Ja kupuję od kilku lat na Allegro
też kupuję ale denerwuje mnie te całe "zamieszanie" kupowania przez neta przelewy maile itp.
Qrzysio pisze: Trzeba tylko znać swoje parametry oczu, czyli krzywiznę i średnicę
bez obaw to znam bo soczewek używam od kilku lat
Qrzysio pisze:O jakości soczewek trudno stwierdzić, bo nie podałeś żadnej nazwy. Poczytaj w internecie o parametrach, np. uwodnieniu i przeznaczeniu soczewek
B-Lens BIO tu masz nazwę a nie podawałem jej wcześniej bo to są soczewki dostępne tylko w rossmanie i jak pisałem wyżej mało znalazłem info o nich dlatego pytam się tu
Awatar użytkownika
przeklinak
chorąży
Posty: 448
Rejestracja: 12 mar 2009, 7:11

Re: soczewki kontaktowe z rossmana

Post autor: przeklinak »

Ja na początku używałem Air optix aqa pozniej Biofinity chociaz ich cena jest większą niz tych Air ... ale tez uwodnienie jest większe a te w rossmanie kosztują coś 22 zł z groszami ale jest tez płyn tej firmy za ok 30 zł
Awatar użytkownika
Qrzysio
Redaktor
Posty: 3362
Rejestracja: 17 maja 2005, 18:16
Lokalizacja: Ostrołęka

Re: soczewki kontaktowe z rossmana

Post autor: Qrzysio »

Za największą buteleczkę płynu - 330 ml, na Allegro kupisz za około 20 zł. Air Optix Aqua też używałem, ale night & day. Bardzo dobrze się nosiły.
eish
starszy szeregowy
Posty: 52
Rejestracja: 05 lip 2010, 19:12

Re: soczewki kontaktowe z rossmana

Post autor: eish »

za 22 zł za parę to chyba nie warto eksperymentować... ja kupuję air optix aqua w sklepie internetowym za ok. 60 zł za 6 sztuk
Awatar użytkownika
przeklinak
chorąży
Posty: 448
Rejestracja: 12 mar 2009, 7:11

Re: soczewki kontaktowe z rossmana

Post autor: przeklinak »

eish pisze:to chyba nie warto eksperymentować
ale właśnie mi chodzi o to żeby nie kupować przez allegro bo to dużo roboty a mi akurat też aquy nie podchodzą za bardzo a te Biofinity z przesyłką kosztowały mnie ok 90 zł za 6 szt.
eish
starszy szeregowy
Posty: 52
Rejestracja: 05 lip 2010, 19:12

Re: soczewki kontaktowe z rossmana

Post autor: eish »

to próbuj i podziel się opinią :)
Awatar użytkownika
przeklinak
chorąży
Posty: 448
Rejestracja: 12 mar 2009, 7:11

Re: soczewki kontaktowe z rossmana

Post autor: przeklinak »

dopiero za 2-3 tyg pewnie jak coś to będę kupował i jak nie zapomnę to coś napisze jak je ponoszę trochę :P
Awatar użytkownika
przeklinak
chorąży
Posty: 448
Rejestracja: 12 mar 2009, 7:11

Re: soczewki kontaktowe z rossmana

Post autor: przeklinak »

"rozpętałem" dyskusję a tu się okazało że mocy soczewek których używam oni nie posiadają :( więc jednak zmuszony będę z allegro kupić
behindblueeyes
starszy chorąży
Posty: 472
Rejestracja: 02 maja 2012, 11:46
Lokalizacja: WO :-)

Re: soczewki kontaktowe z rossmana

Post autor: behindblueeyes »

Czy ktoś kupował może soczewki dla dzieci? Do lat siedmiu?
ODPOWIEDZ