Wybielanie zębów

Szukasz dobrego sprawdzonego lekarza specjalisty/rodzinnego? Sprawdź opinie o ostrołęckich laryngologach, dentystach, ginekologach, chirurgach, dermatologach itp. Nasi użytkownicy wiedzą najlepiej
incognitusek
starszy szeregowy
Posty: 69
Rejestracja: 12 kwie 2009, 18:25
Lokalizacja: z nienacka

Wybielanie zębów

Post autor: incognitusek »

Chciałabym wybielić zęby. Czy ktoś może polecić mi dobrego stomatologa? Ile kosztuje zabieg wybielania?
Awatar użytkownika
a1257a
starszy sierżant
Posty: 330
Rejestracja: 12 lis 2011, 19:34

Re: Wybielanie zębów

Post autor: a1257a »

elfik pisze:co do tematu, ja wybielałam zęby tylko w domu (paski, nakładki żelowe kupione w aptece)
a wypowiesz się na temat pasków itp. których używałeś? Bo jestem ciekawy czy to działa.
behindblueeyes
starszy chorąży
Posty: 472
Rejestracja: 02 maja 2012, 11:46
Lokalizacja: WO :-)

Re: Wybielanie zębów

Post autor: behindblueeyes »

elfik pisze:na prawdę myślisz, że urolog wybieli zęby?
to było dobre .... :lol:

może i wybieli, ale nie będę sugerował - czym? :devil:
elfik
starszy chorąży sztabowy
Posty: 683
Rejestracja: 04 mar 2009, 19:37

Re: Wybielanie zębów

Post autor: elfik »

a1257a pisze:
elfik pisze:co do tematu, ja wybielałam zęby tylko w domu (paski, nakładki żelowe kupione w aptece)
a wypowiesz się na temat pasków itp. których używałeś? Bo jestem ciekawy czy to działa.
używał ;)

paski blned-a-med Whitestripes dały u mnie rezultat zerowy ;)
Bardziej polecam Białą perłę z nakładkami żelowymi (w aptekach, ja kupowałam przed ślubem za ok 50zł, nie wiem jaka jest teraz cena). Zęby wybieliły się o ok. 2 odcienie. Byłam bardzo zadowolona z efektu, dopóki znowu nie zaczęłam pić kawy..
Mnie nic nie bolało, nie szczypało, ale wiem, że u niektórych paski powodują ból zębów i to dość mocny.
Awatar użytkownika
balboa
starszy chorąży sztabowy
Posty: 550
Rejestracja: 15 kwie 2011, 9:50
Lokalizacja: alaska

Re: Wybielanie zębów

Post autor: balboa »

O nakładkach żelowych z apteki to słyszę pierwszy raz. Noszenie takiego czegoś może chyba nawet zmienić zgryz. Nakładki robi się u stomatologa indywidualnie. Same nakładki wykonuje technik-protetyk na zlecenie lekarza. Więc jeśli ktoś chce zaoszczędzić nawet połowę sumy to może spróbować szczęścia bezpośrednio u dobrego technika. W oce jest ich kilku. Numery tel. w necie.
sebekk161
szeregowy
Posty: 16
Rejestracja: 09 lip 2006, 13:04

Re: Wybielanie zębów

Post autor: sebekk161 »

Również polecam białą perłę - znajomi zazdrościli białych zębów. Zabieg wypadało by powtarzać co ok. rok.
behindblueeyes
starszy chorąży
Posty: 472
Rejestracja: 02 maja 2012, 11:46
Lokalizacja: WO :-)

Re: Wybielanie zębów

Post autor: behindblueeyes »

Jakby nie patrzeć, też jestem tym zainteresowany. Muszę usunąć pamiątki po paleniu. Bo rzuciłem.

Co więc polecicie: konkretnego i za grosze, bym za bardzo stresować się nie musiał? Próbowałem z wybielająca pasta z apteki. G**** dała - za przeproszeniem. A wydałem ok. 25 PLN... :wink:
smerfetka26
starszy szeregowy
Posty: 50
Rejestracja: 01 lut 2011, 14:10

Re: Wybielanie zębów

Post autor: smerfetka26 »

Ja również próbowałam z białą perłą ale nie mogłam wytrzymać z nią dłuzej niż 15 min :( nie wiem moze źle spasowałam te nakładki bo po jakimś czasie czułam niefajny smak żelu w ustach ale od wielu osób słyszałam pozytywne opinie o niej. Jeśli chodzi i zabieg wybielający u stomatologa to są różne metody. Moja znajoma płaciła ok 1000 zł ale nie wiem jaką metodą i nie wiem gdzie wybielała. Pozdrawiam :)
elfik
starszy chorąży sztabowy
Posty: 683
Rejestracja: 04 mar 2009, 19:37

Re: Wybielanie zębów

Post autor: elfik »

smerfetka26 pisze:Ja również próbowałam z białą perłą ale nie mogłam wytrzymać z nią dłuzej niż 15 min :( nie wiem moze źle spasowałam te nakładki bo po jakimś czasie czułam niefajny smak żelu w ustach ale od wielu osób słyszałam pozytywne opinie o niej. Jeśli chodzi i zabieg wybielający u stomatologa to są różne metody. Moja znajoma płaciła ok 1000 zł ale nie wiem jaką metodą i nie wiem gdzie wybielała. Pozdrawiam :)

bo te nakładki cięzko dopasować. Tzn. mi górna wyszła, ale z dolną się nakombinowałam..
No i jak ktoś ma wrażliwe ząbki może nie wytrzymać rzeczywiście..
incognitusek
starszy szeregowy
Posty: 69
Rejestracja: 12 kwie 2009, 18:25
Lokalizacja: z nienacka

Re: Wybielanie zębów

Post autor: incognitusek »

A czy ktoś zna jakiegoś stomatologa z Ostrołęki, który(a) wybiela zęby? Wiem, że jest dużo metod: laser, lampa, czy metoda nakładkowa. Wolę wybielić pod okiem specjalisty, żeby sobie nie zaszkodzić, ale w ostateczności spróbuję Białą Perłę, czytałam dobre recenzje o tym produkcie.
behindblueeyes
starszy chorąży
Posty: 472
Rejestracja: 02 maja 2012, 11:46
Lokalizacja: WO :-)

Re: Wybielanie zębów

Post autor: behindblueeyes »

incognitusek pisze:A czy ktoś zna jakiegoś stomatologa z Ostrołęki, który(a) wybiela zęby?
Zajewski na Pileckiego.
Awatar użytkownika
Soul
młodszy chorąży
Posty: 368
Rejestracja: 08 lis 2005, 9:29
Lokalizacja: z piekła

Re: Wybielanie zębów

Post autor: Soul »

A tak na marginesie wspomnę, że przed wybielaniem powinno się mieć wyleczone wszystkie zęby.
Z prawdziwą miłością jest jak z duchami - wszyscy o nich mówią, ale mało kto je widział.
Awatar użytkownika
głęboka otchłań
starszy chorąży sztabowy
Posty: 623
Rejestracja: 16 lis 2011, 17:49
Lokalizacja: z głębi

Re: Wybielanie zębów

Post autor: głęboka otchłań »

elfik pisze:
a1257a pisze:
elfik pisze:co do tematu, ja wybielałam zęby tylko w domu (paski, nakładki żelowe kupione w aptece)
a wypowiesz się na temat pasków itp. których używałeś? Bo jestem ciekawy czy to działa.
używał ;)

paski blned-a-med Whitestripes dały u mnie rezultat zerowy ;)
Bardziej polecam Białą perłę z nakładkami żelowymi (w aptekach, ja kupowałam przed ślubem za ok 50zł, nie wiem jaka jest teraz cena).


JA też zakupiłam sobie w aptece zestaw wybielający Biała Perła ( skorzystałam z promocji - programu rabatowego Dbam o Siebie- cena 44, 50 zł , cena standardowa : około 60 zł - zależy w której aptece).
Jestem w trakcie używania. Mogę jednak powiedzieć, że już po 2 dniach zauważyłam, że zęby są nieco bielsze. Żel stomatologiczny zawiera nadtlenek karbamidu, który ma działanie utleniające.
O skuteczności kuracji decyduje jej regularne powtarzanie ( nakładamy żel wraz z nakładkami codziennie przynajmniej na 30 minut przez około 30 dni), w tym czasie zalecane jest również wstrzymanie się od spożywania kawy, herbaty czy słodyczy.
gg 33063013
ODPOWIEDZ