trądzik różowaty

Szukasz dobrego sprawdzonego lekarza specjalisty/rodzinnego? Sprawdź opinie o ostrołęckich laryngologach, dentystach, ginekologach, chirurgach, dermatologach itp. Nasi użytkownicy wiedzą najlepiej
kropek19
szeregowy
Posty: 31
Rejestracja: 03 kwie 2011, 11:08

trądzik różowaty

Post autor: kropek19 »

witam ! mam pytanie czy ktoś wyleczył to cholerną chorobę ??
Awatar użytkownika
Tarrou
szeregowy
Posty: 24
Rejestracja: 12 cze 2005, 20:04
Lokalizacja: Ostrołęka

Re: trądzik różowaty

Post autor: Tarrou »

Tak, udało mi się ją wyleczyć. Dwa razy w życiu miałam trądzik różowaty.Z tym, że były to niewielkie zmiany na skórze.Leczyłam się u lekarza dermatologa dr Urszuli Chełchowskiej, która przyjmuje w Ostrołęce w gabinecie przy ul. Traugutta 5.
zmartwiona
szeregowy
Posty: 13
Rejestracja: 15 maja 2012, 13:14

Re: trądzik różowaty

Post autor: zmartwiona »

Ja również leczyłam długo trądzik różowaty u dr Chełchowskiej.Stosowałam różne maści tańsze i droższe,kremy z dużym filtrem polecone przez panią doktor,zabiegi kosmetyczne w jej gabinecie w wyznaczonej ilości. Aż do znudzenia.Skutek był mierny i krótkotrwały.Wykonywałam też testy na alergię, gdyż cera nie bardzo poddawała się leczeniu.Wynik testów był w zasadzie dobry.Po dłuższym czasie leczenie przerwałam ze względu na brak efektów.Aktualnie stosuję kremy z filtrem a w momencie krostek na twarzy, smaruję ją na noc tormentiolem.Trądzik różowaty to bardzo trudna sprawa.
Awatar użytkownika
Tarrou
szeregowy
Posty: 24
Rejestracja: 12 cze 2005, 20:04
Lokalizacja: Ostrołęka

Re: trądzik różowaty

Post autor: Tarrou »

Nie korzystałam z zabiegów kosmetycznych. Brałam tylko jakieś przepisane na receptę tabletki, piłam ziółka kupione u pani doktor, a robione na zamówienie u jakiegoś zielarza i smarowałam twarz maścią(niestety, nazwy już nie pamiętam).
kropek19
szeregowy
Posty: 31
Rejestracja: 03 kwie 2011, 11:08

Re: trądzik różowaty

Post autor: kropek19 »

no ja juz dwa razy przeszedłem leczenie antybiotykem tetracykliną , metronidazolem , rozexem. dwa razy przeszedłem serie zabiegów laserem i dalej nic , juz nie mam na to siły . to musi być jakies inne podłoże . walcze z tym juz 3 lata . cały czas jakiś fluid na twarz zeby zneutralizowac czerwień choc i tak marne efekty w upały :(
canabis
starszy szeregowy
Posty: 69
Rejestracja: 12 wrz 2006, 20:08
Lokalizacja: Ostrołęka

Re: trądzik różowaty

Post autor: canabis »

Nie wiem jak to jest z różowatym ale miałem okropny trądzik , pryszcze na całej twarzy, blizny. Nic mi nie pomagało. I dam wam rade. Maści to strata pieniędzy i ziółka. Brałem izotek. 8 miesięcy brania ale przeszło. Wreszcie moge wychodzić do ludzi. Bratu też pomogło. Także tylko od środka da sie to wyleczyć
ODPOWIEDZ