Ortopedzi w Ostrołęce na NFZ

Szukasz dobrego sprawdzonego lekarza specjalisty/rodzinnego? Sprawdź opinie o ostrołęckich laryngologach, dentystach, ginekologach, chirurgach, dermatologach itp. Nasi użytkownicy wiedzą najlepiej
Oczy Nocy
starszy szeregowy
Posty: 84
Rejestracja: 06 kwie 2009, 20:33

Ortopedzi w Ostrołęce na NFZ

Post autor: Oczy Nocy »

Tak jak w temacie. Co powiecie o ortopedach przyjmujących na NFZ w Ostrołęce? Czy są to tylko Ci dwaj lekarze przyjmujący w Nowym Szpitalu? Mam problem z kolanami (stawy) czy nie zaszkodzą mi oni jeszcze bardziej? :/
SZEGI
szeregowy
Posty: 25
Rejestracja: 10 paź 2011, 12:56

Re: Ortopedzi w Ostrołęce na NFZ

Post autor: SZEGI »

Na centrum w przychodni koło postoju TAXI przyjmował kiedyś ordopeda a tych w szpitalu to bym na Twoim miejscu sobie odpuścił
Oczy Nocy
starszy szeregowy
Posty: 84
Rejestracja: 06 kwie 2009, 20:33

Re: Ortopedzi w Ostrołęce na NFZ

Post autor: Oczy Nocy »

Tak dla jasności w szpitalu obecnie przyjmuje dr T.Mierzejewski oraz dr W.Ćwikła. Ktoś wie coś o tych panach?
Oss
starszy szeregowy
Posty: 60
Rejestracja: 30 sty 2008, 11:00

Re: Ortopedzi w Ostrołęce na NFZ

Post autor: Oss »

Niedawno byłem u jednego z nich , otrzymałem skierowanie do szpitala w Warszawie , pojechałem , co się okazało ; jeden z w/w panów nawet nie wie do kogo pisze skierowania , wyjazd na marne , pieniądze w piach , skierowanie źle wypisane , teraz muszę czekać kilka miesięcy na zwykłą konsultacje przed rekonstrukcją ręki
Mosia
szeregowy
Posty: 3
Rejestracja: 19 cze 2012, 17:45

Re: Ortopedzi w Ostrołęce na NFZ

Post autor: Mosia »

:) Bardzo dobry ortopedą sportowym od kolana jest w Wysokim Mazowieckim Włodzimierz Kruszewski jest ordynatorem .przyjmuje na ul. Sienkiewicza w poniedziałki i środę prywatnie wizyta 100 zł, tel. 605269000 oraz w szpitalu na kasę chorych. Polecam. warto jechać na konsultację. Do Ostrołęckich lekarzy ortopedów to na dystans muszą się wiele nauczyć.
kermit
szeregowy
Posty: 3
Rejestracja: 07 maja 2012, 21:04

Re: Ortopedzi w Ostrołęce na NFZ

Post autor: kermit »

Nie polecam żadnego ortopedy w Ostrołęce, dr Mierzejewski i dr Ćwikła najchętniej by wszystkich wsadzali w gips, z diagnostyką też kuleją

polecam za to ortopedów z Mediqa w Legionowie - od kolan dr Kozieł czy jakoś tak i dr Ziółkowski, od barków dr Szarzyński
Tapatik
starszy sierżant
Posty: 319
Rejestracja: 18 sty 2007, 17:01

Re: Ortopedzi w Ostrołęce na NFZ

Post autor: Tapatik »

Oczy Nocy pisze:Tak jak w temacie. Co powiecie o ortopedach przyjmujących na NFZ w Ostrołęce? Czy są to tylko Ci dwaj lekarze przyjmujący w Nowym Szpitalu? Mam problem z kolanami (stawy) czy nie zaszkodzą mi oni jeszcze bardziej? :/

Zaszkodzą.
Wszyscy moi znajomi, którzy leczyli się u ostrołęckich ortopedów dodawali zawsze "a na poprawki pojechałem do..."
zyrtex
kapral
Posty: 117
Rejestracja: 03 paź 2007, 13:04

Re: Ortopedzi w Ostrołęce na NFZ

Post autor: zyrtex »

Ostrołęccy "specjaliści" ortopedzi to najwyższej klasy specjaliści - rentgen w oczach i usg w uszach, normalnie skarb narodowy - zakopać głęboko pod ziemią. Nie polecam. Mały przykład - dziecko po upadku z wysokości nie może stanąć - w czasie wywiadu lekarz dowiaduje się że dziecko upadło z wysokości a on że to zapalenie stawu - diagnoza postawiano bez wykonania jakiegokolwiek badania - Mierzejewski.
Awatar użytkownika
NEMEZIS
starszy szeregowy
Posty: 56
Rejestracja: 19 sie 2008, 23:09

Re: Ortopedzi w Ostrołęce na NFZ

Post autor: NEMEZIS »

dr Zieliński podobno jest dobrym lekarzem, przyjmuje w szpitalu na NFZ oraz prywatnie na Piłsudskiego 40, w nowym budynku urzędu marszałkowskiego i biblioteki, wejście od strony pomnika. sama nie byłam ale znajomi chwalili go, więc jak na Ostrołękę chyba jest niezły. jeśli miałabym problem jak twój to poszłabym do niego, bo jak wyżej napisano, ostrołęckich ortopedów nie życzę nikomu
ODPOWIEDZ