Usuwanie przebarwień na twarzy

Szukasz dobrego sprawdzonego lekarza specjalisty/rodzinnego? Sprawdź opinie o ostrołęckich laryngologach, dentystach, ginekologach, chirurgach, dermatologach itp. Nasi użytkownicy wiedzą najlepiej
Awatar użytkownika
Tarrou
szeregowy
Posty: 24
Rejestracja: 12 cze 2005, 20:04
Lokalizacja: Ostrołęka

Usuwanie przebarwień na twarzy

Post autor: Tarrou »

Czy ktoś z użytkowników usunął kiedyś z pozytywnym efektem przebarwienia posłoneczne na twarzy i mógłby doradzić mi, jak i gdzie można je skutecznie usunąć? Do tej pory stosowałam bez rezultatu maść Skinoren, Monobenzone i byłam na zabiegach mikrodermambrazji.
Awatar użytkownika
Medium
szeregowy
Posty: 12
Rejestracja: 06 paź 2008, 20:50

Re: usuwanie przebarwień na twarzy

Post autor: Medium »

Mi udało się pozbyć przebarwień dzięki kwasom u dr Noll-Kaczyńskiej
Głupota jest rzeczą ludzką :)
Mariusz9
szeregowy
Posty: 3
Rejestracja: 16 wrz 2012, 18:51

Re: Usuwanie przebarwień na twarzy

Post autor: Mariusz9 »

Też polecam Noll - Kaczyńską.
milionrazy
szeregowy
Posty: 26
Rejestracja: 09 maja 2012, 21:30

Re: Usuwanie przebarwień na twarzy

Post autor: milionrazy »

Ile kosztuje taki zabieg u Dr Noll-Kaczyńskiej?
smerfetka26
starszy szeregowy
Posty: 50
Rejestracja: 01 lut 2011, 14:10

Re: Usuwanie przebarwień na twarzy

Post autor: smerfetka26 »

Ja polecam spróbować Silicosanem, znam osobę, której znacznie usunął przebarwienia, być może osoba ta pozbyłaby się ich całkowicie gdyby tylko stosowała go regularnie."SilicoSan to preparat przeciwtrądzikowy i do pielęg­nacji skóry, w postaci koloidalnej za­wie­siny kwasu krzemowego. Wy­produko­wa­ny na bazie naturalnych składników, nie jest toksyczny. Skuteczność została potwierdzona badaniami dermatologicz­nymi."Nie jest on drogi także naprawdę warto spróbować, tylko trzeba zamówić w aptece i na drugi dzień dowiozą, chyba, ze teraz się coś zmieniło w tej sprawie :)
ODPOWIEDZ