Szpital z oddziałem urologii

Szukasz dobrego sprawdzonego lekarza specjalisty/rodzinnego? Sprawdź opinie o ostrołęckich laryngologach, dentystach, ginekologach, chirurgach, dermatologach itp. Nasi użytkownicy wiedzą najlepiej
trampella
plutonowy
Posty: 239
Rejestracja: 01 sty 2010, 19:15

Szpital z oddziałem urologii

Post autor: trampella »

Szpital w okolicach Ostrołęki z odziałem urologii.Muszę natychmiast mieć operację na kamienie nerkowe a w naszym, ostrołeckim szpitalu terminu nie można ustalić szybko bo nie ma na to pieniedzy!!!!Kamienie są duże,jeden ma 25 mm, stale towarzyszy mi kolka nerkowa,już dalej nie mogę.Jeśli ktoś z Państwa wie gdzie mogę zrobić tę operację i komu mogę zaufać,proszę napiszcie na forum. Dziękuje.
esperoy
szeregowy
Posty: 43
Rejestracja: 14 sty 2012, 19:29

Re: Pomóżcie znależć...

Post autor: esperoy »

SPRÓBUJ POD TYM ADRESEM:

Klinika Urologii Ogólnej, Onkologicznej i Czynnościowej

Kierownik: Prof. dr hab. med. Andrzej Borkowski
Adres: ul Lindleya 4

Telefony:
sekretariat: 022 502-17-02 fax: 022 502-21-48
Email: aborko@amwaw.edu.pl

ŚWIADCZENIA:
Chirurgia układu moczowego i męskich narządów płciowych, w tym: onkologia urologiczna, leczenie łagodnego rozrostu gruczołu krokowego na drodze operacji otwartych oraz resekcji przezcewkowych i wysokoenergetycznej termoterapii, leczenie urazów układu moczowego i męskich narzadów płciowych, leczenie kamicy moczowej, również z wykorzystaniem procedur laparoskopowych, leczenie wszystkich postaci nietrzymania moczu, chirurgia naprawcza dróg moczowych i uszkodzeń popromiennych, urologia dziecięca (głównie kamic i odpływów pęcherzowo-moczowodowych i spodziectwa), endourologia: leczenie kamicy moczowej w tym ESWL, diagnostyka i leczenie endoskopowe wad wrodzonych i nabytych górnych i dolnych dróg moczowych, urodynamika, rozpoznawanie i leczenie zaburzeń czynnościowych dolnych dróg moczowych, diagnozowanie i leczenie męskiej niemocy płciowej.
Oddział Urologiczny (A i B)
Kontakt:
Oddział A - Dyżurka Pielęgniarek


tel. (22) 502-17-36 - informacje dotyczące tylko Oddziału

Oddział B - Dyżurka Pielęgniarek


tel. (22) 502-17-37 - informacje dotyczące tylko Oddziału

Rejestracja: tel: (22) 502-19-00
tel: (22) 502-17-14

Oddział Urologii Czynnościowej i Uroginekologii
Kontakt:
tel: (22) 502-17-36
tel: (22) 502-17-37
Informacje dotyczące tylko Oddziału

Rejestracja: tel: (22) 502-19-00
tel: (22) 502-17-14



Urologiczna
Telefony Rejestracja:
022 502-19-00
022 502-17-14
(budynek nr 7)

WSTECZ

Szpital Kliniczny Dzieciątka Jezus w Warszawie
02-005 Warszawa, ul. Lindleya 4, tel centrali: 022 502-20-00
steward
starszy chorąży sztabowy
Posty: 751
Rejestracja: 19 maja 2005, 18:48
Lokalizacja: Ostrołęka

Re: Pomóżcie znależć...

Post autor: steward »

Szpital na Lindleya w Warszawie (jest duży blok urologiczny, zadzwoń -wypytaj), poza tym dziwną sprawą jest, że nie zostałaś przyjęta w trybie pilnym tylko planowym jeżeli się zwijasz z bólu. Chyba coś kręcisz bo nie chce mi się w to wierzyć.
elfik
starszy chorąży sztabowy
Posty: 683
Rejestracja: 04 mar 2009, 19:37

Re: Szpital z oddziałem urologii

Post autor: elfik »

https://kolejki.nfz.gov.pl/koc/kolejkiSzukaj.do

to strona z kolejkami oczekujących i przy okazji numerami telefonów na oddziały :)

Weź np.
Oddział NFZ mazowiecki (lub podlaski, warmińsko-mazurski)
Świadczenie: Oddział urologiczny

i szukaj :) Pokażą się wszystkie oddziały nfz w okolicy z liczbą oczekujących (nie wiem na ile ona jest prawdziwa, u nas czas oczekiwania do poradni specjalistycznej w miarę się pokrył). Dodatkowo numery telefonów na oddziały.

Pozdrawiam i powodzenia!
trampella
plutonowy
Posty: 239
Rejestracja: 01 sty 2010, 19:15

Re: Szpital z oddziałem urologii

Post autor: trampella »

Do balboa: tak lekarz powiedział,że termin oczekiwania jest długi ponieważ szpital nie ma pieniędzy, a skoro czekałam aż kamień taki duży urośnie, to mogę jeszcze trochę poczekać.Dzięki za info.
Do steward: Dzięki z wskazówkę,nic nie kręce,bo po co?Może jakbym padła na ulicy to wtedy byłby to tryb pilny,tak sie ludziom zdarza przy kamicy nerkowej.
Do elfik:Dziękuje za wsparcie i radę oraz informacje.
Awatar użytkownika
balboa
starszy chorąży sztabowy
Posty: 550
Rejestracja: 15 kwie 2011, 9:50
Lokalizacja: alaska

Re: Szpital z oddziałem urologii

Post autor: balboa »

Wobec tego przepraszam za off top, bo to co teraz napiszę pewno dla cierpiącego nie ma większego znaczenia ale nie mogę przejść obojętnie.
Lekarz postąpił nieetycznie. Powinien był podać najbliższy możliwy termin, a nie zbywać słowami: termin jest długi.
Szpital ma zakontraktowane z NFZ takie zabiegi i wywja się z ustaleniami terminów, a chorzy niestety na to pozwalają.
Podobne sytuację są z zapisem wizyty do wielu poradni specjalistycznych. Poradnia mająca zakontarktowane dane świadczenie z NFZ powinna podać pierwszy możliwy termin a nie wykręcać się że: nie ma zapisów, może będą jutro
elfik
starszy chorąży sztabowy
Posty: 683
Rejestracja: 04 mar 2009, 19:37

Re: Szpital z oddziałem urologii

Post autor: elfik »

To prawda u nas kolejki są straszne. Na zwykłe wycięcie migdałków ludzie jeżdżą np. do Białegostoku czy Warszawy, bo tam czas oczekiwania trwa np. 3 tygodnie, a u nas 3 m-ce (taki przykłąd od znajomych)....
My też jeździliśmy do poradni w innym mieście, bo tutaj byśmy czekali i czekali :) trampella, daj znać czy udało Ci się zapisać!
incognitusek
starszy szeregowy
Posty: 69
Rejestracja: 12 kwie 2009, 18:25
Lokalizacja: z nienacka

Re: Szpital z oddziałem urologii

Post autor: incognitusek »

nie wiem jak jest teraz ale w marcu w przychodni urologicznej w nowym szpitalu gosc z kamieniami dostal skierowanie od razu na oddzial. odmowil bo go nie bolalo a i pare spraw mial do zalatwienia. bilans jak widac wychodzi na zero

swoja droga wspolczuje bo to okrutny bol
trampella
plutonowy
Posty: 239
Rejestracja: 01 sty 2010, 19:15

Re: Szpital z oddziałem urologii

Post autor: trampella »

Witam, mam dobrą wiadomość!Przez cały piątek i dzisiaj dzwoniłam do wszystkich wskazanych przez Was Forumowicze szpitali i.....udało mi sie znależć miejsce i bliski bo 1-tygodniowy termin oczekiwania w szpitalu w Pszasnyszu.Mam nadzieje,że operacja będzie bez komplikacji i pozbedę sie tego balastu:bólu i zmartwienia przy okazji.Pozdrawiam serdecznie,odezwę się po zabiegu(jeśli przeżyje).
Awatar użytkownika
głęboka otchłań
starszy chorąży sztabowy
Posty: 623
Rejestracja: 16 lis 2011, 17:49
Lokalizacja: z głębi

Re: Szpital z oddziałem urologii

Post autor: głęboka otchłań »

Trampella : gratuluje, trzymam kciuki i życzę " operacji bez komplikacji z dobrym efektem".

To dowód, że jednak informacje podane przez forumowiczów przydają się. Oby tak dalej:)
gg 33063013
trampella
plutonowy
Posty: 239
Rejestracja: 01 sty 2010, 19:15

Re: Szpital z oddziałem urologii

Post autor: trampella »

Witam, kochani wróciłam,przeżyłam i jestem podobno w "niezłej Formie"!!! Huuurrra!!! O pracy Lekarzy i pielęgniarek na Oddziele Urologicznym w Pszasnyszu pragnę napisać same superlatywy.Wspaniali lekarze i "Białe Anioły" pomogli mi przejść przez ten koszmar prawie bezboleśnie. Życzyć wszystkim chorym należy tylko, aby u nas w Ostrołece personel pomocniczy był taki jak tam; zawsze uśmiechnięty,pogodny,lekarze nie "nadęci" tylko normalni, przyjażnie nastawieni do chorego,zestresowanego pacjenta. Słowem -" nie taki diabeł straszny jak go malują"- ratujmy sie moi mili dopóki można, bo nikt za nas tego nie zrobi.Życzę Wesołych Świąt i Szczęścia w Nowym Roku.
Awatar użytkownika
głęboka otchłań
starszy chorąży sztabowy
Posty: 623
Rejestracja: 16 lis 2011, 17:49
Lokalizacja: z głębi

Re: Szpital z oddziałem urologii

Post autor: głęboka otchłań »

Oby wszyscy pacjęci byli tak zadowoleni jak ty trampella :) a takich postów było jak najwięcej :)
gg 33063013
ODPOWIEDZ