Położna

Szukasz dobrego sprawdzonego lekarza specjalisty/rodzinnego? Sprawdź opinie o ostrołęckich laryngologach, dentystach, ginekologach, chirurgach, dermatologach itp. Nasi użytkownicy wiedzą najlepiej
Laura
kapral
Posty: 119
Rejestracja: 26 paź 2011, 8:54

Położna

Post autor: Laura »

Co myślicie o "swojej" położnej przy porodzie? Ja chciałam sobie kogoś załatwić, ale że mam termin na święta to graniczy to z cudem. Jestem przerażona. Co myślicie o porodzie w naszym szpitalu bez " załatwiania" położnej?
oka-1
starszy szeregowy
Posty: 53
Rejestracja: 04 lip 2012, 22:47

Re: Położna

Post autor: oka-1 »

ja miałam swoją położną i nie żałuję ani złotówki, którą zapłaciłam
elfik
starszy chorąży sztabowy
Posty: 683
Rejestracja: 04 mar 2009, 19:37

Re: Położna

Post autor: elfik »

ja nie miałam swojej położnej i nie narzekam, dyżurujące panie zajęły się mną znakomicie :) Po prostu w dobrym momencie trafiłam. A zamiast położnej miałam obok męża (oczywiście to jest indywidualna decyzja, czy ktoś chce rodzić z partnerem czy nie, ja nie namawiam do niczego).

Zadzwoń do kilku położnych, zapytaj czy mają czas. To, że masz termin na Święta nie oznacza, że musisz wtedy urodzić :)
Ja ze swojej strony bardzo polecam Panią Mirkę (nazwiska nie pamiętam, ale na pewno znajdziesz). Ona ma też dyżury w szpitalu. Cudowna położna, na prawdę.
Laura
kapral
Posty: 119
Rejestracja: 26 paź 2011, 8:54

Re: Położna

Post autor: Laura »

Dzwoniłam do 5 położnych i nic:( Do pani Mirki też. Niestety przed świętami każdy ma w domu duzo pracy, więc pewnie będę skazana sama na siebie:(
elfik
starszy chorąży sztabowy
Posty: 683
Rejestracja: 04 mar 2009, 19:37

Re: Położna

Post autor: elfik »

Laura pisze:Dzwoniłam do 5 położnych i nic:( Do pani Mirki też. Niestety przed świętami każdy ma w domu duzo pracy, więc pewnie będę skazana sama na siebie:(
nie sama na siebie, przecież położne są też na dyżurach :) Szpital pusty nie będzie :)

A nie chcesz kogoś wziąć do wsparcia? Męża, siostrę, przyjaciółkę, mamę? Przecież na końcówkę mogą wyjść z sali :)
Laura
kapral
Posty: 119
Rejestracja: 26 paź 2011, 8:54

Re: Położna

Post autor: Laura »

Przy położnej czułabym się bezpieczniej. Przy pierwszym porodzie prawie udusiłam dziecko i boje się, żeby nie zrobić dziecku krzywdy
elfik
starszy chorąży sztabowy
Posty: 683
Rejestracja: 04 mar 2009, 19:37

Re: Położna

Post autor: elfik »

Rozumiem :)
A wcześniej rodziłaś w Ostrołęce??

hmm.. nie pozostaje nic innego jak dalej szukać, może ktoś jeszcze podpowie gdzie :)
Laura
kapral
Posty: 119
Rejestracja: 26 paź 2011, 8:54

Re: Położna

Post autor: Laura »

Tak, rodziłam w Ostrołęce 9 lat temu. Obdzwoniłam ile mogłam, niestety nic nie załatwiłam. Mam tylko nadzieję, że nie spanikuję i wszystko pójdzie dobrze
oka-1
starszy szeregowy
Posty: 53
Rejestracja: 04 lip 2012, 22:47

Re: Położna

Post autor: oka-1 »

ja rodziłam z Panią Anią Karlińską 4 lata temu, pracowała również na porodówce, złota kobieta
Olqaa
kapral
Posty: 123
Rejestracja: 23 cze 2008, 19:47

Re: Położna

Post autor: Olqaa »

termin , terminem a w praktyce tylko ok 3% kobiet rodzi w terminie, to po co się stresować. Ja rodziłam w Ostrołęce , położne akurat były w porządku, sama bym swojej nie brała, byłam z mężem ale trafił mi się najgorszy lekarz jaki mógł-wiec gdybym drugi raz się decydowała na dziecko to jak-najdalej od tego syfu. dodam , że mój poród trwał 18 godzin pozdrawiam.
ODPOWIEDZ