Test płodności dla mężczyzn w Ostrołęce

Szukasz dobrego sprawdzonego lekarza specjalisty/rodzinnego? Sprawdź opinie o ostrołęckich laryngologach, dentystach, ginekologach, chirurgach, dermatologach itp. Nasi użytkownicy wiedzą najlepiej
kropek19
szeregowy
Posty: 31
Rejestracja: 03 kwie 2011, 11:08

Test płodności dla mężczyzn w Ostrołęce

Post autor: kropek19 »

witam . czy ktoś orientuje sie gdzie w oce mozna zrobić test płodności mężczyzn?
kedlaw-iz
szeregowy
Posty: 31
Rejestracja: 03 lip 2011, 7:32

Re: Test płodności dla mężczyzn w Ostrołęce

Post autor: kedlaw-iz »

Podstawowy test -to badanie nasienia w laboratorium analiz lekarskich .
Laura
kapral
Posty: 119
Rejestracja: 26 paź 2011, 8:54

Re: Test płodności dla mężczyzn w Ostrołęce

Post autor: Laura »

Test nasienie można zrobić w Ostrołęckim szpitalu, niestety nie pamiętam kwoty. To co jest ważne : minimum 3 dni bez wytrysku ( lekarz u nas kazał 5 dni) no i nasienie trzeba oddać do 30 minut od pobrania. To tyle. Jeśli wyniki będą zle, prosze się nie martwić tylko zrobić jeszcze raz dla pewności. Mój mąż miał złe wyniki bo był przeziębiony. Stres i niewyspanie też wpływa na wynik badania. Co do kliniki Bocian w Białymstoku to ja OSOBIŚCIE ODRADZAM. DLA MNIE TO WYCIĄGANIE PIENIĘDZY. Za pierwszą wizytę i badania zapłaciłam 610zł. Dr Jóźwik te same badania zrobił mi na kasę chorych, zapłaciłam tylko za wizytę 100zł. Dwie wizyty i 29 grudnia mam termin:)
Pan Kracy
kapral
Posty: 114
Rejestracja: 07 cze 2009, 21:20

Re: Test płodności dla mężczyzn w Ostrołęce

Post autor: Pan Kracy »

Laura pisze:minimum 3 dni bez wytrysku (lekarz u nas kazał 5 dni)
Ten lekarz, to albo sadysta, albo mściwy impotent...
Laura
kapral
Posty: 119
Rejestracja: 26 paź 2011, 8:54

Re: Test płodności dla mężczyzn w Ostrołęce

Post autor: Laura »

"Ten lekarz, to albo sadysta, albo mściwy impotent.." albo Ty poprostu się nie znasz, bo w Białymstoku również kazali zachować powściągliwość przed tym badaniem.
Domka
starszy szeregowy
Posty: 60
Rejestracja: 14 lip 2010, 15:20
Lokalizacja: Antonie

Re: Test płodności dla mężczyzn w Ostrołęce

Post autor: Domka »

Laura ma racje. Test można zrobić w naszym szpitalu. Lekarz każe ''pościć'' 5 dni a pozniej nasienie do pojemniczka i dostarczyć w ciągu 30min do ALAB. Wcześniej to badanie kosztowało 28 zł ale teraz na pewno cena się zmieniła lecz nie jest ona jakaś strasznie wysoka. Z próbką można podejść bez kolejki mówiąc, że mamy ją dostarczyć w 30 min :) Panowie to nic strasznego
ODPOWIEDZ