Laboratorium ALAB

Szukasz dobrego sprawdzonego lekarza specjalisty/rodzinnego? Sprawdź opinie o ostrołęckich laryngologach, dentystach, ginekologach, chirurgach, dermatologach itp. Nasi użytkownicy wiedzą najlepiej
basiunia
szeregowy
Posty: 29
Rejestracja: 16 sie 2012, 19:44
Lokalizacja: WO

Laboratorium ALAB

Post autor: basiunia »

Czy w szpitalu w laboratorium można wykonać prywatnie badanie krwi i moczu???
steward
starszy chorąży sztabowy
Posty: 751
Rejestracja: 19 maja 2005, 18:48
Lokalizacja: Ostrołęka

Re: Laboratorium ALAB

Post autor: steward »

Osobiście radzę w filii, mniej ludzi, w szpitalu jest ogromna kolejka... A tak na marginesie, można przecież zrobić badanka na NFZ, tylko musisz mieć sensownego rodzinnego.
Awatar użytkownika
Evril
szeregowy
Posty: 35
Rejestracja: 18 sie 2010, 16:50

Re: Laboratorium ALAB

Post autor: Evril »

Można, od poniedziałku do piątku od 7.15 do 11. Wyniki w internecie po 16 do odbioru. Morfologia 11zł, mocz chyba 17zł jak dobrze pamiętam.
basiunia
szeregowy
Posty: 29
Rejestracja: 16 sie 2012, 19:44
Lokalizacja: WO

Re: Laboratorium ALAB

Post autor: basiunia »

a wszystkie badania mogę zrobić prywatnie?? czy jest tak że prywatnie wykonywane sa tylko podstawowe badania a na resztę muszę mieć skierowanie?
Pedro
starszy szeregowy
Posty: 70
Rejestracja: 08 maja 2007, 15:00

Re: Laboratorium ALAB

Post autor: Pedro »

Ja robiłam najróżniejsze płatne. Nigdy nie było problemu.
steward
starszy chorąży sztabowy
Posty: 751
Rejestracja: 19 maja 2005, 18:48
Lokalizacja: Ostrołęka

Re: Laboratorium ALAB

Post autor: steward »

A mam pytanko do wszystkich, którzy robią płatne badania, dlaczego robicie coś prywatnie skoro jesteście ubezpieczeni? Przecież fundusz refunduje te badania więc po co wykładać kasę za coś 2 razy? Chyba, że dla własnego kaprysu - to rozumiem. Albo jak nie jesteście ubezpieczeni - to też rozumiem.
Olla
szeregowy
Posty: 1
Rejestracja: 22 lis 2013, 10:53

Re: Laboratorium ALAB

Post autor: Olla »

Uważam, że badania w laboratorium ALAB są tańsze niż w innych laboratoriach – leczę się przewlekle i mam robione badania co miesiąc, poza tym badania w ALAB-ie wykonują z dużą starannością – mówił mi to mój lekarz rodzinny.
misiek
szeregowy
Posty: 8
Rejestracja: 22 lut 2006, 13:05

Re: Laboratorium ALAB

Post autor: misiek »

a ja mam pytanie, czy ALAB robi badania na choroby weneryczne, a jak tak to na jakie i za ile, bo na ich stronie nie znalazlem tych informacji...
malykazio
starszy chorąży sztabowy
Posty: 1133
Rejestracja: 17 lis 2007, 20:43
Lokalizacja: WOŚna

Re: Laboratorium ALAB

Post autor: malykazio »

Marnie patrzyłeś, albo w ogóle nie patrzyłeś:
https://www.alablaboratoria.pl/badania
Pierwsze lepsze jakie mi przyszły do głowy znalazłem. Zadzwoń i dowiedz się ile to kosztuje. Prawdopodobnie nikt nie pobiera gotowego cennika takich badań tylko po to żeby później na forum móc wstawić.
ODPOWIEDZ