Ciągły rumień na twarzy czy ktos wyleczył

Szukasz dobrego sprawdzonego lekarza specjalisty/rodzinnego? Sprawdź opinie o ostrołęckich laryngologach, dentystach, ginekologach, chirurgach, dermatologach itp. Nasi użytkownicy wiedzą najlepiej
slawek1543
szeregowy
Posty: 1
Rejestracja: 11 sie 2017, 20:03

Re: Ciągły rumień na twarzy czy ktos wyleczył

Post autor: slawek1543 »

Cześć wszystkim. Jestem studentem fitoterapii chińskiej. Przyczyną rumieńca jest niski stan aspektu substancjalnego w organizmie. Jak jest mało "Wody" w organizmie wówczas "Ogień" (gorąco) wymyka się z pod kontroli i podąża w górę. czujemy jakbyśmy w głowie odczuwali małą kulę ognia która uaktywnia się podczas emocjonalnego wydarzenia bądź czynnika zewnętrznego(gorąca). Musicie odbudować aspekt płynów(Yin) w organizmie(Wzmocnić Yin Nerek- bp to on jest źródłem wody). Ja podałbym zioła które sciągnął gorąc z głowy oraz zioła które odbudują aspekt substancjonalny w organizmie. Musicie trochę ochłodzić organizm bo z pewnością jest dużo gorąca i suchości w nim. Włosy z czasem moga być suche jak również skóra, gorąc wysusza, pamięć też może być z czasem słaba ponieważ gorąc wypala płyny które odrzywiają mózg. Pozdrawiam.
ODPOWIEDZ