Dobry dermatolog

Szukasz dobrego sprawdzonego lekarza specjalisty/rodzinnego? Sprawdź opinie o ostrołęckich laryngologach, dentystach, ginekologach, chirurgach, dermatologach itp. Nasi użytkownicy wiedzą najlepiej
Believe
kapral
Posty: 100
Rejestracja: 06 kwie 2012, 21:02

Dobry dermatolog

Post autor: Believe »

Witam. Mam już od kilku miesięcy problem z trądzikiem na twarzy. 18 lat. Chodziłem już kilka razy do tej Pani przy hali Gołasia, tam co jest też kosmetyczka. Maści drogie, a zero postępów w leczeniu...

Znacie jakiegoś dobrego dermatologa w Oce ?
Mustafa
szeregowy
Posty: 8
Rejestracja: 13 lip 2009, 21:20

Re: Dobry dermatolog

Post autor: Mustafa »

Dermatolog Nol Kaczynska napewno pomoze.Numer : 297665177 ps. mi pomogło ;)
Monika28
szeregowy
Posty: 10
Rejestracja: 03 gru 2012, 9:09

Re: Dobry dermatolog

Post autor: Monika28 »

Jest dobry dermatolog na NFZ w Łomży jadąc od Ostrołęki cały czas prosto, na przeciwko Policji mały zółty domek. Nr tel na stronie mojej-ostrołęki, zakładka lekarze.
Sama tam jeździłam i uważam , że warto. Na wizytę można umówić się z dnia na dzień telefoniczne na NFZ. Pani konkretna , przepisze więcej leków, aby nie trzeba było często jeździć. Sporo osób z Ostrołęki tam widziałam.
Prywatna wizyta w Oce w granicach 80 zł, dużo osób poleca p. Nol Kaczyńską.
Co do pani na ul. Traugutta z doświadczenia wiem, że ci nie pomoże, moim zdaniem szkoda czasu.
Aisha
szeregowy
Posty: 12
Rejestracja: 17 lut 2010, 20:48

Re: Dobry dermatolog

Post autor: Aisha »

Witam.
Zdecydowanie polecam dr. Nol-Kaczyńską. 2 lata temu pomogła mi się do końca uporać z trądzikiem, miałam okropną twarz. Poł roku brałam tabletki z izotretynoiną które przepisywała mi ta Pani, wyleczyły mnie całkowicie z trądziku, kuracja ta jednak wymaga dużych poświęceń i wytrwałości bo to jednak silne tabletki, ale efekty końcowe niesamowite. Pozdrawiam
krzysiek1978
szeregowy
Posty: 8
Rejestracja: 11 sty 2013, 0:48

Re: Dobry dermatolog

Post autor: krzysiek1978 »

Polecam dietę oczyszczającą na 3 miesięcy zastosować i od toksyn się oczyściś, bo problemy trądzikowe i alergię związane z zanieczyszczeniem organizmu. I nie będą potzrebne żadne kosmetyczki :)
ODPOWIEDZ