Zakład RTG w szpitalu

Szukasz dobrego sprawdzonego lekarza specjalisty/rodzinnego? Sprawdź opinie o ostrołęckich laryngologach, dentystach, ginekologach, chirurgach, dermatologach itp. Nasi użytkownicy wiedzą najlepiej
Dalton
szeregowy
Posty: 19
Rejestracja: 26 sty 2010, 14:24

Zakład RTG w szpitalu

Post autor: Dalton »

Witam!

Posiadam skierowanie na wykonanie rentgena w szpitalu, Jako, że to żadne złamanie nie traktuję sprawy jako "na wczoraj". Byłem dziś w wyżej wymienionej placówce wykonać zdjęcie jednak ilość osób do okienka skutecznie mnie zniechęciła - kolejka była ogromna - jeszcze nigdy takiej nie widziałem.
Czy orientujecie się może w jaki dzień i o jakiej porze najlepiej się tam pofatygować aby nie spędzić reszty dnia?

Z góry dzięki wielkie
Pozdrawiam
Szuryga
starszy szeregowy
Posty: 98
Rejestracja: 06 mar 2006, 18:29
Lokalizacja: Rzekuń

Re: Zakład RTG w szpitalu

Post autor: Szuryga »

gdz 4-5 rano stajesz grzecznie w kolejkie i tak stoisz do 8 az zaczno rejestrowac lub druga opcja łapiesz jakiegos znajomego jelenia dajesz mu powiedzmy 20 złotych mówisz co ma zrobic a ty przychodzisz sobie jak gosc na gotowe
SKIFCHLIZ
thrashka
szeregowy
Posty: 15
Rejestracja: 24 gru 2012, 13:52

Re: Zakład RTG w szpitalu

Post autor: thrashka »

Kolejka do RTG mniejsza jest koło 13-14.
shelly
starszy chorąży sztabowy
Posty: 500
Rejestracja: 23 lip 2009, 16:49

Re: Zakład RTG w szpitalu

Post autor: shelly »

Ja byłam na rtg w listopadzie, ale umówiłam się przez telefon. Potem jak już przyszłam to dopiero dałam skierowanie. W żadnej kolejce nie stałam.
Awatar użytkownika
robertdeniro
starszy kapral
Posty: 166
Rejestracja: 04 cze 2009, 21:29

Re: Zakład RTG w szpitalu

Post autor: robertdeniro »

Ja robiłam prześwietlenie w ubiegły piątek, ok. godziny 10. Ludzi było sporo, ale tylko przy okienku (tam rejestrują nie tylko na rtg, ale również na usg i tomografię). Dwie panie rejestrowały, więc kolejka sprawnie się zmniejszała.
Kiedy już odeszłam od okienka, to samo prześwietlenie było bardzo szybko.
eish
starszy szeregowy
Posty: 52
Rejestracja: 05 lip 2010, 19:12

Re: Zakład RTG w szpitalu

Post autor: eish »

wystarczy pójść trochę później (11-12) a nie z samego rana, ja nigdy nie stałam w kolejce :)
ODPOWIEDZ