Alergolog

Szukasz dobrego sprawdzonego lekarza specjalisty/rodzinnego? Sprawdź opinie o ostrołęckich laryngologach, dentystach, ginekologach, chirurgach, dermatologach itp. Nasi użytkownicy wiedzą najlepiej
Olqaa
kapral
Posty: 123
Rejestracja: 23 cze 2008, 19:47

Alergolog

Post autor: Olqaa »

Witam, czy w Ostrołęce przyjmuje jakiś iny alergolog na nfz niż szanowny pan dr Bar? bardzo proszę o odpowiedzi.
SZEGI
szeregowy
Posty: 25
Rejestracja: 10 paź 2011, 12:56

Re: Alergolog

Post autor: SZEGI »

Polecam warszawę na ul. Koszykowej por. Alergologiczna. Tam miałem wykonany szereg różnych testów i przynajmniej wiem na co jestem uczulony bo u nas p. Bar to można powiedzieć że ma zestaw małego chemika :)
Awatar użytkownika
Qrzysio
Redaktor
Posty: 3362
Rejestracja: 17 maja 2005, 18:16
Lokalizacja: Ostrołęka

Re: Alergolog

Post autor: Qrzysio »

Jest jeszcze dr Jakowicki, www.jakowicki.pl
majki
szeregowy
Posty: 28
Rejestracja: 22 wrz 2010, 22:44

Re: Alergolog

Post autor: majki »

Ogólnie to polecam dr Bara. Trochę specyficzny człowiek, ale bardzo dobry specjalista.
Wyleczył mnie z alergii bardzo skutecznie.
Mówcapytajca
szeregowy
Posty: 4
Rejestracja: 10 sty 2013, 0:13

Re: Alergolog

Post autor: Mówcapytajca »

Polecam Gabinet Zdrowie. On gdzieś naprzeciwko sądu rejonowego się znajduje chyba, na mazowieckiej. Poszukaj w necie. Tam leczą różnego rodzaju alergie. To jest gabinet medycyny naturalnej. Już dawno sprawdzony, koleżanka straszną alergię miała, chodziła do róznych lekarzy, a tylko tam jej pomogli, i dziecko jej też tam zabiegi miało. Wogóle moim zdaniem tylko jakoś naturalnie można alegię wyleczyć, żeby nie było skutków ubocznych i póżdniej innej alergii.
malykazio
starszy chorąży sztabowy
Posty: 1133
Rejestracja: 17 lis 2007, 20:43
Lokalizacja: WOŚna

Re: Alergolog

Post autor: malykazio »

Mówcapytajca pisze:Polecam Gabinet Zdrowie. On gdzieś naprzeciwko sądu rejonowego się znajduje chyba, na mazowieckiej. Poszukaj w necie. Tam leczą różnego rodzaju alergie.
Gdzieś naprzeciwko sądu rejonowego chyba? Jak to ma się do Twojej wcześniejszej wypowiedzi w temacie http://forum.moja-ostroleka.pl/viewtopi ... 880#p64880? Nagle przez 8 minut zapomniałaś adresu?
Mówcapytajca
szeregowy
Posty: 4
Rejestracja: 10 sty 2013, 0:13

Re: Alergolog

Post autor: Mówcapytajca »

Bo kiedy tam to pisałem wydawało mi się że dobrze adres pamiętam, a koleżanka która obok siedziała powiedziała, że to na mazowieckiej tylko nie pod szóstką, no i w następnej odpowiedzi nie chciałem mylić ludzi. A co? W czymś mnie podejrzewasz? Nie widze tu nic strasznego.
malykazio
starszy chorąży sztabowy
Posty: 1133
Rejestracja: 17 lis 2007, 20:43
Lokalizacja: WOŚna

Re: Alergolog

Post autor: malykazio »

Mówcapytajca pisze:Bo kiedy tam to pisałem wydawało mi się że dobrze adres pamiętam
No i dobrze pamiętałeś, wystarczyło sprawdzić w internecie.
ODPOWIEDZ