Terapia indywidualna dla dziecka z autyzmem

Szukasz dobrego sprawdzonego lekarza specjalisty/rodzinnego? Sprawdź opinie o ostrołęckich laryngologach, dentystach, ginekologach, chirurgach, dermatologach itp. Nasi użytkownicy wiedzą najlepiej
_KanaR_
starszy kapral
Posty: 182
Rejestracja: 29 cze 2006, 10:50
Lokalizacja: Ostrołęka

Terapia indywidualna dla dziecka z autyzmem

Post autor: _KanaR_ »

Witam,
poszukuję namiaru na specjalistę lub placówkę specjalizującą się w prowadzeniu terapii indywidualnej ew. dodatkowo zajęć w małych grupach dla dzieci z autyzmem. Chodzi mi o naprawdę sprawdzone namiary na prawdziwych specjalistów żeby nie tracić cennego czasu. Nie musi to być placówka publiczna, nie musi być w Ostrołęce.
Awatar użytkownika
Qrzysio
Redaktor
Posty: 3362
Rejestracja: 17 maja 2005, 18:16
Lokalizacja: Ostrołęka

Re: Terapia indywidualna dla dziecka z autyzmem

Post autor: Qrzysio »

Coś nowego (nowoczesnego) jest na Granicznej z tego co pamiętam. Poza tym jest chyba kilka ośrodków w Ostrołęce. Poszukaj w Google.
_KanaR_
starszy kapral
Posty: 182
Rejestracja: 29 cze 2006, 10:50
Lokalizacja: Ostrołęka

Re: Terapia indywidualna dla dziecka z autyzmem

Post autor: _KanaR_ »

W Ostrołęce jest kilka ośrodków faktycznie ale to co widziałem i słyszałem nie napawa zbytnim optymizmem. Przy granicznej faktycznie jest coś nowego i może faktycznie się sprawdza ale nie jest to terapia indywidualna. Google tutaj nic nie pomogą bo poszukuję sprawdzonych specjalistów a nie osób uczących się dopiero w tej trudnej dziedzinie jaką jest praca z dziećmi z autyzmem. W wynikach wyszukiwania jest masa "specjalistów" z nabijanymi sobie pochlebnymi opiniami.
maryw81
szeregowy
Posty: 1
Rejestracja: 09 sty 2013, 19:12

Re: Terapia indywidualna dla dziecka z autyzmem

Post autor: maryw81 »

Jest taka fundacja w warszawie " Krok po kroku" zajmują się terapią behawioralną dla dzieci z autyzmem , prowadzą również szkołę niepubliczną na wilanowie, wiem bo byłam tam na stażu w trakcie studiów . Jest to terapia intenstywna i skuteczna , ale nie tania. Uważam, że warto zerknąć na ich stronę i się skontaktować.
_KanaR_
starszy kapral
Posty: 182
Rejestracja: 29 cze 2006, 10:50
Lokalizacja: Ostrołęka

Re: Terapia indywidualna dla dziecka z autyzmem

Post autor: _KanaR_ »

Dzięki, zadzwoniłem, umówiłem się na spotkanie. Mam nadzieję, że będą lepsi niż Sotis.
Gdyby ktoś miał namiar na osoby z okolicy Ostrołęki lub okolicznych miast i miejscowości, które pracują z dziećmi autystycznymi i mógłby podjąc się prywatnej terapii na miejscu to także prosiłbym o kontakt.
alebazi
szeregowy
Posty: 1
Rejestracja: 18 lut 2013, 19:11

Re: Terapia indywidualna dla dziecka z autyzmem

Post autor: alebazi »

jeśli jesteś zainteresowany terapią indywidualna podaj maila, a się odezwe, pracowałam juz z dziećmi z autyzmem,jestem oligofrenopedagogiem z ostrołęki.
mania88
szeregowy
Posty: 1
Rejestracja: 04 maja 2016, 10:41

Re: Terapia indywidualna dla dziecka z autyzmem

Post autor: mania88 »

Jestem po diagnozie dziecka w Warszawie. Szukam terapii w Oce. Proszę o namiary do godnego polecenia miejsca.
Potinger90
szeregowy
Posty: 3
Rejestracja: 04 cze 2016, 10:18

Re: Terapia indywidualna dla dziecka z autyzmem

Post autor: Potinger90 »

_KanaR_ pisze:Dzięki, zadzwoniłem, umówiłem się na spotkanie. Mam nadzieję, że będą lepsi niż Sotis.
Gdyby ktoś miał namiar na osoby z okolicy Ostrołęki lub okolicznych miast i miejscowości, które pracują z dziećmi autystycznymi i mógłby podjąc się prywatnej terapii na miejscu to także prosiłbym o kontakt.
W miejscowości Zabiele Wielkie jest placówka, która prowadzi dzienną opiekę i ośrodek terapeutyczny, może warto spróbować. Autyzmzabiele.pl
ODPOWIEDZ