Soczewki - gdzie dobrze i tanio dobiorę w Ostrołęce?

Szukasz dobrego sprawdzonego lekarza specjalisty/rodzinnego? Sprawdź opinie o ostrołęckich laryngologach, dentystach, ginekologach, chirurgach, dermatologach itp. Nasi użytkownicy wiedzą najlepiej
kamild0
szeregowy
Posty: 12
Rejestracja: 30 cze 2010, 13:07

Soczewki - gdzie dobrze i tanio dobiorę w Ostrołęce?

Post autor: kamild0 »

Tak jak w temacie :)
Awatar użytkownika
przeklinak
chorąży
Posty: 448
Rejestracja: 12 mar 2009, 7:11

Re: Soczewki - gdzie dobrze i tanio dobiorę w Ostrołęce?

Post autor: przeklinak »

dobiorą tzn ? chodzi o markę soczewek czy może o moc,krzywiznę itp ?
Awatar użytkownika
robertdeniro
starszy kapral
Posty: 166
Rejestracja: 04 cze 2009, 21:29

Re: Soczewki - gdzie dobrze i tanio dobiorę w Ostrołęce?

Post autor: robertdeniro »

Ja polecę doktor Wachowicz. Może tanio nie będzie (trzeba zapłacić za wizytę prywatną), ale za to dobrze.
Doktor Wachowicz przyjmuje prywatnie w czwartki od 14 w optyku p.Grabowskiej w Handlowcu. Nie trzeba się wcześniej zapisywać.
bounty
szeregowy
Posty: 3
Rejestracja: 05 sty 2009, 17:58

Re: Soczewki - gdzie dobrze i tanio dobiorę w Ostrołęce?

Post autor: bounty »

Kilińskiego 19 lek. Jarząbek wizyta 120 zł w tym para soczewek
Marcelinka
szeregowy
Posty: 38
Rejestracja: 11 lut 2011, 13:20

Re: Soczewki - gdzie dobrze i tanio dobiorę w Ostrołęce?

Post autor: Marcelinka »

Ja dobierałam soczewki w Vision Exspress w Aliusie. Trzeba się umówić na termin na wizytę do lekarza (przyjmuje nawet w niedziele). Wygląda to tak: Wizyta i dobór soczewek jest za darmo, ale warunkiem jest że soczewki kupisz u nich. Ja jestem zadowolona. Lekarz bada wzrok, dobiera soczewki, uczy cię zakładania i zdejmowania soczewek.. Poźniej niecałą godzinkę chodzisz np. po Aliusie i wracasz z powrotem na wizytę.. Sprawdzasz w tym czasie czy pasują soczewki, czy nic cie nie uwiera itp.
Soczewki wcale nie są droższe niż w innych sklepach, optykach w Oce. Więc polecam.
kamild0
szeregowy
Posty: 12
Rejestracja: 30 cze 2010, 13:07

Re: Soczewki - gdzie dobrze i tanio dobiorę w Ostrołęce?

Post autor: kamild0 »

O też się właśnie zastanawiałem nad Vision Express. Długo trzeba czekać na wizytę? I w jakiej cenie są te soczewki?
Awatar użytkownika
Qrpiana
starszy sierżant
Posty: 346
Rejestracja: 09 maja 2006, 18:15
Lokalizacja: Ostrołęka

Re: Soczewki - gdzie dobrze i tanio dobiorę w Ostrołęce?

Post autor: Qrpiana »

za paczkę czyli 30 szt. jednodniowych J&J trzeba zapłacić ok. 100zł. czyli cena porównywalna u wszystkich okulistów ostrołęckich. Ja osobiście na pierwszą wizytę jakieś 7 lat temu umówiłam się do p. Jarząbek. W cenie wizyty było badanie, nauka zakładania soczewek i jedna para gratis. Pierwszą paczkę soczewek kupiłam u niej, ale później z powodu dużej różnicy w cenie zamawiam na allegro.pl lub soczewki.pl

Co do "uwierania" - w początkowej fazie przyzwyczajania się do soczewek możesz nawet przez kilka dni czuć pewien "dyskomfort" Dlatego dobrze jest w tych pierwszych dniach częściej zakraplać nawilżające kropelki, które poprawią odczucia. Jakby nie było soczewka to ciało obce w oku i trzeba po prostu się do tego przyzwyczaić.
oka-1
starszy szeregowy
Posty: 53
Rejestracja: 04 lip 2012, 22:47

Re: Soczewki - gdzie dobrze i tanio dobiorę w Ostrołęce?

Post autor: oka-1 »

polecam vision express, za to dr Jarząbek odradzam, drze się,nawet jak jej się mówi,że źle się widzi w soczewkach od niej, to mówi,że niemożliwe...szkoda czasu na nią
spoks
szeregowy
Posty: 1
Rejestracja: 03 lut 2013, 17:56

Re: Soczewki - gdzie dobrze i tanio dobiorę w Ostrołęce?

Post autor: spoks »

ja polecam vision express, na badanie trzeba się umówić, czas oczekiwania ok tygodnia, lekarze świetni. Lekarz bada wzrok, dobiera soczewki, uczy cię zakładania i zdejmowania, pielęgnacji soczewek:). Teraz jest inna zasada promocji na soczewki niż rok temu ale też moim zdaniem bardzo korzystna przy zakupie dwóch opakowań soczewek (nieważne jakie - czy to jednodniowe dwutygodniowe czy miesięczne ) + badanie =wszystko -30%. A z tego co się orientowałam to mają też najniższe ceny soczewek w naszym mieście.
Awatar użytkownika
Qrzysio
Redaktor
Posty: 3362
Rejestracja: 17 maja 2005, 18:16
Lokalizacja: Ostrołęka

Re: Soczewki - gdzie dobrze i tanio dobiorę w Ostrołęce?

Post autor: Qrzysio »

Taniej wychodzi zapłacić za wizytę pełną stawkę i kupić soczewki (te same) na Allegro. Ważne aby tylko poprosić lekarza o parametry do soczewek, aby kupić właściwe. Nie ma z tym żadnego problemu.
Awatar użytkownika
przeklinak
chorąży
Posty: 448
Rejestracja: 12 mar 2009, 7:11

Re: Soczewki - gdzie dobrze i tanio dobiorę w Ostrołęce?

Post autor: przeklinak »

Ja wam wszystkim cos powiem bo ze 2 tyg temu. Jak bylem w galerii to widzialem ze dosc duze promocje maja na soczewki wiec warto sie przejsc i zobaczyc nowy cennik bo o ile sie nie myle to aqua optix miesieczne mieli za 50-60 zl czyli cennik jak na allegroo
ODPOWIEDZ