Dentysta dla dziecka na Centrum

Szukasz dobrego sprawdzonego lekarza specjalisty/rodzinnego? Sprawdź opinie o ostrołęckich laryngologach, dentystach, ginekologach, chirurgach, dermatologach itp. Nasi użytkownicy wiedzą najlepiej
oleandra
starszy kapral
Posty: 164
Rejestracja: 30 wrz 2008, 21:34

Dentysta dla dziecka na Centrum

Post autor: oleandra »

Witam, do jakiego dentysty na oś. Centrum chodzicie? Mamy na tym osiedlu jakiegoś dobrego specjaliste? usze iść z dzieckiem i zależy mi aby czuło się komfortowo i miało dobrze zrobiony ząbek.
Pozdrawiam
malymis
starszy szeregowy
Posty: 72
Rejestracja: 24 maja 2011, 8:34

Re: Dentysta dla dziecka na Centrum

Post autor: malymis »

Pani Milewska obok postoju taxi, moim zdaniem bardzo dobra
oleandra
starszy kapral
Posty: 164
Rejestracja: 30 wrz 2008, 21:34

Re: Dentysta dla dziecka na Centrum

Post autor: oleandra »

Czy Pani Milewska ma nowoczesny sprzęt, dobre podejście do dzieci i ceny za usługi w granicach rozsądku?
Awatar użytkownika
głęboka otchłań
starszy chorąży sztabowy
Posty: 623
Rejestracja: 16 lis 2011, 17:49
Lokalizacja: z głębi

Re: Dentysta dla dziecka na Centrum

Post autor: głęboka otchłań »

Moja bliska koleżanka chodzi do Pani Milewskiej ze swoim 4,5 letnim synkiem. Rozmawiałam z nią, chwaliła tą stomatolog za podejście do dziecka: rozmawiała z małym zagadywała go, pokazywała mu mikroskop. 4 latek siedział grzecznie i nawet nie płakał, na zakończenie dostał jakąś zabawkę. Leczą u niej mleczaki. Co do sprzętu to mówiła, że dobry: mikroskop, rtg. A jeśli chodzi o ceny to moja koleżanka "troszkę zgrzytała... " ale cóż... leczenie kosztuje ( wiem, bo sama aktualnie jestem w trakcie leczenia zębów i mój dotychczasowy wydatek zamyka się w kwocie powyżej 1 tysiąca złotych, a kónca nie widać:(...

To jest zapewne subiektywna opinia, która słyszałam z ust mojej koleżanki ( sama nie byłam u tej Pani więc nie wiem ), natomiast znajomi mojej koleżanki też polecali jej tego stomatologa.
gg 33063013
malymis
starszy szeregowy
Posty: 72
Rejestracja: 24 maja 2011, 8:34

Re: Dentysta dla dziecka na Centrum

Post autor: malymis »

nie jestem dzieckiem i nie byłem tam z dzieckiem :) ale podejście ma super do każdego klienta. Sprzęt widać że nowy, fajne jest to że pokazuje na ekranie wszystkie ząbki i całą paszczę
oleandra
starszy kapral
Posty: 164
Rejestracja: 30 wrz 2008, 21:34

Re: Dentysta dla dziecka na Centrum

Post autor: oleandra »

Malymis, skoro widać paszcze to super ;) To na pewno odwróciłoby uwagę dziecka od całej akcji :)
głęboka otchłań, właśnie zależy mi na dobrym podejściu do dzieci, bo to ważne.Jezeli chodzi o koszty, to wiadomo, że za takie usługi się sporo płaci, ale za porządnie zrobiony żabek na lata warto zapłacić :)
Bardzo Wam dziękuję. Umówie dziecko do Pani Milewskiej, mam nadzieję, że zostaniemy Jej stałymi klientkami.
Pozdrawiam
Awatar użytkownika
głęboka otchłań
starszy chorąży sztabowy
Posty: 623
Rejestracja: 16 lis 2011, 17:49
Lokalizacja: z głębi

Re: Dentysta dla dziecka na Centrum

Post autor: głęboka otchłań »

oleandra pisze:Bardzo Wam dziękuję. Umówie dziecko do Pani Milewskiej, mam nadzieję, że zostaniemy Jej stałymi klientkami.Pozdrawiam
A ja mam nadzieję oleandro, że będziesz zadowolona z usług owej stomatolog i przede wszystkim zęby Twojemu dziecku zostaną prawidłowo zaleczone i nie będzie żadnych komplikacji.

Najgorsze to "niedokładność i byle jakość świadczonych usług" oraz komplikacje po leczeniu.

Oleandro: napisz na forum jakie są twoje odczucia po wizycie tudzież po zakończonym leczeniu. Czekamy.
gg 33063013
oleandra
starszy kapral
Posty: 164
Rejestracja: 30 wrz 2008, 21:34

Re: Dentysta dla dziecka na Centrum

Post autor: oleandra »

Właśnie znalazłam wątek:) tyle czasu minęło, ale postanowię odpowiedzieć, tym bardziej, ze w tym fachu i temacie , upływ czasu ma znaczenie, aby ocenić jak należy robotę fachowca:)
Także byłyśmy na leczeniu zabka, obsługa była bardzo miła, Pani Milewska poświęciła czas mojej córci wtedy , gdy potrzebowała przerwy w borowaniu.
Co najistotniejsze, zabek zrobiony wówczas, do dzis siedzi w dziąśle, chociaż zaraz przyjdzie czas na jego wypadanie(mleczak) plomba nienaruszona,a gryzła juz wiele:)
Od tamtej pory juz nas nie było w omawianym gabinecie poniewaz ząbki sa zdrowe i piękne:) Polecam dr Milewską:)
Ostatnio zmieniony 09 lis 2014, 23:08 przez oleandra, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
sKaLpeL
starszy chorąży sztabowy
Posty: 737
Rejestracja: 16 wrz 2007, 12:23
Lokalizacja: Ostrołęka

Re: Dentysta dla dziecka na Centrum

Post autor: sKaLpeL »

wątek założyłaś 13.02.2013 czyli trochę ponad półtory roku temu, a teraz mówisz że byłaś u tej Pani 3 lata temu - jak to możliwe ?
Ostatnio zmieniony 10 lis 2014, 9:31 przez sKaLpeL, łącznie zmieniany 1 raz.
oleandra
starszy kapral
Posty: 164
Rejestracja: 30 wrz 2008, 21:34

Re: Dentysta dla dziecka na Centrum

Post autor: oleandra »

Ojej, pomyliłam wątki troszkę, ale zaraz zmodyfikuje.
Dzieki za uwagę.
oleandra
starszy kapral
Posty: 164
Rejestracja: 30 wrz 2008, 21:34

Re: Dentysta dla dziecka na Centrum

Post autor: oleandra »

A wątek założyłam 13.02.2013r
ODPOWIEDZ