Stomatolog Cezary Korzyński

Szukasz dobrego sprawdzonego lekarza specjalisty/rodzinnego? Sprawdź opinie o ostrołęckich laryngologach, dentystach, ginekologach, chirurgach, dermatologach itp. Nasi użytkownicy wiedzą najlepiej
biedrona3333
szeregowy
Posty: 2
Rejestracja: 05 gru 2012, 15:29

Stomatolog Cezary Korzyński

Post autor: biedrona3333 »

Szukam opinii na temat Dentysty Cezarego Korzyńskiego przyjmujacego na 11 listopada.
Moze ktos wie jakie ma mniej wiecej ceny i czy dlugo sie czeka na wizyte.
Awatar użytkownika
sKaLpeL
starszy chorąży sztabowy
Posty: 737
Rejestracja: 16 wrz 2007, 12:23
Lokalizacja: Ostrołęka

Re: Stomatolog Cezary Korzyński

Post autor: sKaLpeL »

ja chodze do tego doktora i z czystym sumieniem polecam, młody, fajny lekarz który caly czas robi sobie jakies szkolenia i dowiesza certyfikaty, jest bardzo rozmowy :)
leczenie zęba to przewaznie koszt 100-120zł
czyszczenie z kamienia ja placilem ostatnio 170zl, ale mowil mi ze to zalezy od stanu zebow ze moze byc mniej, ale ja mialem duzo kamienia :/
na wizyte czeka sie ok. tygodnia

dobre znieczulenie daje, nic sie nie czuje przy leczeniu no i jest bardzo czysto i sterylnie w gabinecie
orzeł
szeregowy
Posty: 19
Rejestracja: 28 mar 2012, 14:48

Re: Stomatolog Cezary Korzyński

Post autor: orzeł »

Witam!
Ja tez jestem pacjentką dr Korzyńskiego i jestem bardzo zadowolona jak i cała moja rodzina. Naprawdę zna się na tym co robi a do tego fajny gość. A jeżeli chodzi o ceny to tak jak w każdym prywatnym gabinecie. Polecam
Anka123
szeregowy
Posty: 6
Rejestracja: 10 lip 2017, 22:54

Re: Stomatolog Cezary Korzyński

Post autor: Anka123 »

Nie polecam tego stomatologa leczyl u mnie zab kanalowo musialam chirurgicznie wicac ze szczeki material MTA i gutaperke bo mi przepchnal pod mikroskopem. Juz od 5 miesiecy mnie boli i piecze. A on nie bierze odpowiedzialnosci za to.
ODPOWIEDZ