Położna środowiskowa

Szukasz dobrego sprawdzonego lekarza specjalisty/rodzinnego? Sprawdź opinie o ostrołęckich laryngologach, dentystach, ginekologach, chirurgach, dermatologach itp. Nasi użytkownicy wiedzą najlepiej
ladybird
starszy szeregowy
Posty: 53
Rejestracja: 27 wrz 2011, 12:53

Położna środowiskowa

Post autor: ladybird »

jestem w III trymestrze ciąży i chciałabym, aby odwiedziła mnie położna środowiskowa. bardzo proszę o informację, jak to jest w naszym mieście. są one przypisane do konkretnego rejonu miasta, czy można sobie wybrać którą się chce? jaką położną środowiskową polecacie?
gmk
szeregowy
Posty: 22
Rejestracja: 19 sty 2013, 15:32

Re: położna środowiskowa

Post autor: gmk »

Ja polecam Panią Piotrowską Ewę bardzo miła połozna. Do mnie przychodziła już od 22 tyg ciąży .
Laura
kapral
Posty: 119
Rejestracja: 26 paź 2011, 8:54

Re: położna środowiskowa

Post autor: Laura »

Polecam Jadwigę Chrzanowską, przychodziła do mnie w ciąży a teraz przychodzi do mojego synka. Zawsze pomocna i gdy prosiłam, nie było problemu żeby podjechała do mnie. Położną wybierasz sobie sama:)
ladybird
starszy szeregowy
Posty: 53
Rejestracja: 27 wrz 2011, 12:53

Re: położna środowiskowa

Post autor: ladybird »

bardzo dziękuję i proszę o jakieś namiary na te panie. :)
gmk
szeregowy
Posty: 22
Rejestracja: 19 sty 2013, 15:32

Re: położna środowiskowa

Post autor: gmk »

Piotrowska Ewa tel 500667802
ladybird
starszy szeregowy
Posty: 53
Rejestracja: 27 wrz 2011, 12:53

Re: położna środowiskowa

Post autor: ladybird »

gmk wielkie dzięki :)
Zuzka
szeregowy
Posty: 35
Rejestracja: 17 wrz 2008, 22:43

Re: położna środowiskowa

Post autor: Zuzka »

Ja też nie znam żadnej położnej środowiskowej, gdzie mogę znaleźć ich wykaz z naszego miasta, gdzie mogę zaczerpnąć informacji na ten temat? moze jest jakaś strona internetowa?
dobrusia33
starszy szeregowy
Posty: 64
Rejestracja: 08 sie 2011, 18:40

Re: położna środowiskowa

Post autor: dobrusia33 »

Ewa Piotrowska albo Jola Harasimczuk
muszelka
kapral
Posty: 103
Rejestracja: 10 kwie 2010, 16:44

Re: położna środowiskowa

Post autor: muszelka »

A ja chciałam zapytać jak to działa w naszym mieście. Czy położna środowiskowa jest przy przychodni czyli na NFZ czy tylko prywatnie można?
thrashka
szeregowy
Posty: 15
Rejestracja: 24 gru 2012, 13:52

Re: położna środowiskowa

Post autor: thrashka »

muszelka pisze:A ja chciałam zapytać jak to działa w naszym mieście. Czy położna środowiskowa jest przy przychodni czyli na NFZ czy tylko prywatnie można?
Przy każdej przychodni poz jest położna rodzinna, oprócz tego położne świadczą opiekę przed i poporodową na NFZ( te wymieniane wyżej). Pacjentki nie płacą za to ,jest refundacja NFZ. Oczywiście prywatnie też można pewnie.
Awatar użytkownika
sKaLpeL
starszy chorąży sztabowy
Posty: 737
Rejestracja: 16 wrz 2007, 12:23
Lokalizacja: Ostrołęka

Re: położna środowiskowa

Post autor: sKaLpeL »

czy można korzystać z usług dwóch położnych na raz ?
thrashka
szeregowy
Posty: 15
Rejestracja: 24 gru 2012, 13:52

Re: położna środowiskowa

Post autor: thrashka »

Jeśli na NFZ to równocześnie nie można, dublowalalyby się świadczenia.
muszelka
kapral
Posty: 103
Rejestracja: 10 kwie 2010, 16:44

Re: położna środowiskowa

Post autor: muszelka »

thrashka pisze:
muszelka pisze:A ja chciałam zapytać jak to działa w naszym mieście. Czy położna środowiskowa jest przy przychodni czyli na NFZ czy tylko prywatnie można?
Przy każdej przychodni poz jest położna rodzinna, oprócz tego położne świadczą opiekę przed i poporodową na NFZ( te wymieniane wyżej). Pacjentki nie płacą za to ,jest refundacja NFZ. Oczywiście prywatnie też można pewnie.
Czyli rozumiem, że jak zapisuję się do gina, który ma prowadzić moją ciążę jednocześnie mam położną z tego gabinetu? czy po prostu położną wybieram sama i ona rozliczą się z Funduszem? Czy położne te o których mówimy również dyżuruja na oddziale, czy tylko za jmują się opieka przed i po porodową w domach?
Kaska_03
szeregowy
Posty: 9
Rejestracja: 09 lip 2012, 21:24

Re: położna środowiskowa

Post autor: Kaska_03 »

Tak mi sie wydaje że taka położna przychodzi do domu i sprawdza cisnienie matki i dziecka, i taki ogólny stan,
Kamillla
szeregowy
Posty: 1
Rejestracja: 05 mar 2016, 13:05

Re: położna środowiskowa

Post autor: Kamillla »

Polecam Pania Jadwige Chrzanowska.Opiekowala sie mna w ciazy I po porodzie mna I synkiem. Bardzo fachowa opieka I nie wiem jak bym sobie bez Niej poradzila. Zawsze pomocna nawet gdy mialam jakies pytania wieczorem czy weekend .wszystko na NFZ wystarczy sie zapisac. Podam Tel .moze sie komu przyda 600016527 .pozdrawiam
ffoczka
szeregowy
Posty: 47
Rejestracja: 04 lis 2005, 12:00
Lokalizacja: Ostrołęka

Re: położna środowiskowa

Post autor: ffoczka »

Jeżeli położna w Ostrołęce to tylko pani Jola Harasimczuk, cudowna kobieta, polecana przez wszystkie moje koleżanki.
elfik
starszy chorąży sztabowy
Posty: 683
Rejestracja: 04 mar 2009, 19:37

Re: położna środowiskowa

Post autor: elfik »

Witam,

czy ktoś z Was ma numer do Pani Joli Harasimczuk?

Zaraz zaczynam 20 tydzień i czas już wybrać położną :)

Rozumiem, że opieka jest od 21 tygodnia, tak?
agus061991
szeregowy
Posty: 14
Rejestracja: 05 sty 2016, 9:36

Re: Położna środowiskowa

Post autor: agus061991 »

Hej,właśnie jak to jest z Panią położna? kiedy trzeba sie zapisać? od kiedy zaczynaja sie spotkania? czy takie spotkania są w domu? a co z położna jeżeli chodzi o gmine goworowo?
ODPOWIEDZ