Zamykanie naczynek

Szukasz dobrego sprawdzonego lekarza specjalisty/rodzinnego? Sprawdź opinie o ostrołęckich laryngologach, dentystach, ginekologach, chirurgach, dermatologach itp. Nasi użytkownicy wiedzą najlepiej
mieszkanie-oka
szeregowy
Posty: 10
Rejestracja: 01 sty 2013, 14:14

Zamykanie naczynek

Post autor: mieszkanie-oka »

Witam, poszukuję dobrej i sprawdzonej kosmetyczki. Nigdy nie poddawałam się takiemu zabiegowi, nie miałam z tym problemu. Niestety jakiś czas temu pojawiło się parę ognisk dlatego proszę o radę, bo nie chcę zle trafić.
kropek19
szeregowy
Posty: 31
Rejestracja: 03 kwie 2011, 11:08

Re: Zamykanie naczynek

Post autor: kropek19 »

taki zabieg trzeba robic w gabinecie dermatologicznym . w ostrołece nie ma doświadczonych osób w tego typu zabiegach. polecam High med w wawie na bielanach . super profesjonalna obsługa
mieszkanie-oka
szeregowy
Posty: 10
Rejestracja: 01 sty 2013, 14:14

Re: Zamykanie naczynek

Post autor: mieszkanie-oka »

Dziękuję za odpowiedz.
Z wygody wolałabym zrobić ten zabieg w Ostrołęce, słyszałam że należy go wykonać kilka razy, więc wolałabym zrobić na miejscu. Ale jeśli nikt nie poleci mi jakiegoś specjalisty w mieście myślę, że wybiorę się do Warszawy, bo nie dam sobie zniszczyć cery jeszcze bardziej.
kropek19
szeregowy
Posty: 31
Rejestracja: 03 kwie 2011, 11:08

Re: Zamykanie naczynek

Post autor: kropek19 »

jeśli zrobisz w oce to i tak zniszczą Ci cerę bo nie ma tutaj profesonalnych osób którzy robią takie zabiegi ale decyzja nalezy do Ciebie . zabiegów trzeba robic od 3 do 5 . dosyc drogie są bo około 500 za jeden .
mieszkanie-oka
szeregowy
Posty: 10
Rejestracja: 01 sty 2013, 14:14

Re: Zamykanie naczynek

Post autor: mieszkanie-oka »

Nie wierzę, że w Ostrołęce nie ma żadnego profesjonalnego specjalisty. Słyszałam, że takie zabiegi robi się tylko w okresie wiosennym, wiec raczej muszę się spieszyć. Popytajcie znajomych, może jest ktoś zadowolony z wykonanej usługi i mógłby mi kogoś polecić.
ODPOWIEDZ