Informacje o leczeniu u p. Agnieszki Suski-Szałkowskiej

Szukasz dobrego sprawdzonego lekarza specjalisty/rodzinnego? Sprawdź opinie o ostrołęckich laryngologach, dentystach, ginekologach, chirurgach, dermatologach itp. Nasi użytkownicy wiedzą najlepiej
skiny
szeregowy
Posty: 1
Rejestracja: 20 kwie 2013, 21:00

Informacje o leczeniu u p. Agnieszki Suski-Szałkowskiej

Post autor: skiny »

Witam. Zastanawiam się nad założeniem stałego aparatu i rozmyślam na p. Suską- Szałkowską, lecz zanim udam się na wizytę chciałabym zadać pare pytań.. Czy u tej Pani można założyć aparat tylko na jeden łuk (górny)? Ile kosztuje aparat? Ile kosztuje jedna wizyta? Co ile należy chodzić na wizyty? No i jaka jest opinia o tym lekarzu? :)
Teddy
szeregowy
Posty: 29
Rejestracja: 25 lis 2009, 17:11
Lokalizacja: Ostrołęka

Re: Informacje o leczeniu u p. Agnieszki Suski-Szałkowskiej

Post autor: Teddy »

Odpowiedź na cztery z pięciu zadanych przez Ciebie pytań uzyskasz dzwoniąc do tego lekarza. Do dzieła!
Awatar użytkownika
sKaLpeL
starszy chorąży sztabowy
Posty: 737
Rejestracja: 16 wrz 2007, 12:23
Lokalizacja: Ostrołęka

Re: Informacje o leczeniu u p. Agnieszki Suski-Szałkowskiej

Post autor: sKaLpeL »

skiny pisze:Czy u tej Pani można założyć aparat tylko na jeden łuk (górny)?
Tak można, to zależy od Ciebie, nikt na siłę Ci niczego nie zakłada
skiny pisze:Ile kosztuje aparat?
Nie pamiętam dokładnie ale jakoś w przedziale 1400-1600zł za jeden łuk
skiny pisze:Ile kosztuje jedna wizyta?
150zł
skiny pisze:Co ile należy chodzić na wizyty?
na początku co 4-5 tygodniu, później po jakimś czasie wizyty co 6-8 tygodni
skiny pisze:No i jaka jest opinia o tym lekarzu?
Znam krótko bo chodzę od niedawna, ale póki co nie narzekam, czwórka moich znajomych chodziła do tej ortodontki i mi polecała, dlatego ja też teraz do niej poszedłem
poqsa
szeregowy
Posty: 18
Rejestracja: 26 paź 2011, 12:15

Re: Informacje o leczeniu u p. Agnieszki Suski-Szałkowskiej

Post autor: poqsa »

Chodzę do niej od 2 lat i to, co napisał SKALPEL ma mało z rzeczywistością.. Chyba, że teraz się pozmieniało ale dlaczego ja mam inaczej niż on ? Chodzi o kwestię cenową ;)

Czy można założyć aparat na jeden łuk ? Można ale to ortodontka stwierdza czy z Twoją wadą wystarczy tylko np góra. Chodzi o zgryz. Oczywiście jeśli powie Ci, że należałoby założyć górę i dół, to nie musisz tego robić ale licz się z tym, że możesz nie mieć tak spektakularnych efektów. W końcu to ortodonta, także wie co jest dla Ciebie wskazane.


Ja płaciłam 1200zł za górę i 1200zł za dół.


Na początku zakłada górę, dopiero po kilku miesiącach dół. Wizyty z jednym łukiem 60zł, a góra-dół 100zł co 5-6tygodni ale na pewno nie co 8.. Uważam, że każdy ma inaczej ponieważ to kwestia indywidualna, zależna od zębów.

Też nie narzekałam, aż do niedawna kiedy na własnej skórze przekonałam się, że potrafi być nie miła. Wcześniej znałam to z opowieści znajomych ;) Oczywiście każdemu może się zdarzyć - tłumaczę to sobie złym dniem :) Ogólnie spoko babka ale te wizyty są "trochę za bardzo przyspieszone". W sensie wszystko szybko robi i każe szybko pytać (jeśli masz o co), a jak nie, to już jest przy innym pacjencie. No i samemu się trzeba podpytać jak dalej to będzie wyglądało, kiedy zdjęcie aparatu itd..
Awatar użytkownika
sKaLpeL
starszy chorąży sztabowy
Posty: 737
Rejestracja: 16 wrz 2007, 12:23
Lokalizacja: Ostrołęka

Re: Informacje o leczeniu u p. Agnieszki Suski-Szałkowskiej

Post autor: sKaLpeL »

przez 2 lata ceny poszły w górę, a to że ty płacisz 100 złotych to prawda, ale jak bedziesz to zauwaz ze na drzwiach na korytarzu wisi kartka że pacjenci zapisani po 1 października płacą 150zł za wizytę, także Ty jestes pacjentem sprzed 1 pazdziernika 2012 i placisz stówę, ja jestem pacjentem zapisanym po tej dacie, wiec płacę już 150zł, podwyżki to normalna rzecz, i za łuki te już płaciłem drożej
ODPOWIEDZ