Dentysta dla dziecka

Szukasz dobrego sprawdzonego lekarza specjalisty/rodzinnego? Sprawdź opinie o ostrołęckich laryngologach, dentystach, ginekologach, chirurgach, dermatologach itp. Nasi użytkownicy wiedzą najlepiej
gosia29
szeregowy
Posty: 17
Rejestracja: 20 paź 2012, 7:59

Dentysta dla dziecka

Post autor: gosia29 »

Witam mam takie pytanie czy zna ktoś dobrego dentystę w Ostrołęce dla dziecka?Chodzi mi o usunięcie kawałak mleczaka u chłopca 7latek(aby jak najmniej go bolało itd.)Możecie kogoś polecić?Na kasę chorych lub prywatnie(proszę o przybliżenie ceny).Z góry dziękuję:)
elfik
starszy chorąży sztabowy
Posty: 683
Rejestracja: 04 mar 2009, 19:37

Re: Dentysta dla dziecka

Post autor: elfik »

Podobno w budynku Meditransu jest fajny dentysta :) Słyszałam, że puszczają bajki na monitorze, żeby odwrócić uwagę dziecka. Przyjmuje prywatnie, ale ja osobiście tam nie byłam ze swoim dzieckiem. My chodzimy na NFZ do dentysty na Madalińskiego, tylko... nazwisko wyleciało mi z głowy :D Przyjmuje tam gdzie poradnia alergologiczna, jest bardzo sympatyczny i mój maluch lubi te wizyty :)

ps. już sobie przypomniałam nazwisko - dr Grochowski. Miałam delikatne zaćmienie, przepraszam :)
Laura
kapral
Posty: 119
Rejestracja: 26 paź 2011, 8:54

Re: Dentysta dla dziecka

Post autor: Laura »

Ja swoją córkę leczę u dr Czaplińskiej czy jakoś tak. Przyjmuje prywatnie w domu przy ZUSie. Też puszcza bajki i jest bardzo sympatyczna. Niestety nie pamiętam ile płaciłam za usunięcie mleczaka.
shelly
starszy chorąży sztabowy
Posty: 500
Rejestracja: 23 lip 2009, 16:49

Re: Dentysta dla dziecka

Post autor: shelly »

Laura pisze:Ja swoją córkę leczę u dr Czaplińskiej czy jakoś tak. Przyjmuje prywatnie w domu przy ZUSie. Też puszcza bajki i jest bardzo sympatyczna. Niestety nie pamiętam ile płaciłam za usunięcie mleczaka.
też tam byliśmy, mały był zadowolony, potem nie chciał wyjść, bo zabawki mu się spodobały ;)
ODPOWIEDZ