Dobry okulista w Ostrołęce

Szukasz dobrego sprawdzonego lekarza specjalisty/rodzinnego? Sprawdź opinie o ostrołęckich laryngologach, dentystach, ginekologach, chirurgach, dermatologach itp. Nasi użytkownicy wiedzą najlepiej
nukata
szeregowy
Posty: 34
Rejestracja: 10 kwie 2012, 15:27

Dobry okulista w Ostrołęce

Post autor: nukata »

Czy ktos moze polecic dobrego okuliste w Oce?
esperoy
szeregowy
Posty: 43
Rejestracja: 14 sty 2012, 19:29

Re: Dobry okulista w Ostrołęce

Post autor: esperoy »

Chciałbym Cię przestrzec przed korzystaniem z usług niejakiej "doktor" Jarząbek. Jest bardzo nie przyjemna a do tego stawia błędne diagnozy. Tak było w moim przypadku. Obecnie korzystam z usług lekarzy warszawskich.
Awatar użytkownika
Gizmunia
starszy szeregowy
Posty: 61
Rejestracja: 28 wrz 2006, 19:38
Lokalizacja: Ostrołęka

Re: Dobry okulista w Ostrołęce

Post autor: Gizmunia »

Ja polecam dr Zielińską, jak dla mnie profesjonalistka, posiada super sprzęt, niestety nie przyjmuje od nowego roku w Szpitalu, lecz tylko prywatnie. Byłam u niej parę dni temu, koszt wizyty 120 zł. Przyjmuje w nowo wybudowanej przychodni na Piłsudskiego, PPL Zielińscy. Namiary znajdziesz w necie.
Awatar użytkownika
Tarrou
szeregowy
Posty: 24
Rejestracja: 12 cze 2005, 20:04
Lokalizacja: Ostrołęka

Re: Dobry okulista w Ostrołęce

Post autor: Tarrou »

Również polecam dr Zielińską. U mojej mamy jako pierwsza zdiagnozowała jaskrę, podczas gdy inni nie zauważyli pierwszych objawów, nawet słynny okulista ze Szczytna.
tofino
szeregowy
Posty: 1
Rejestracja: 21 lis 2013, 13:28

Re: Dobry okulista w Ostrołęce

Post autor: tofino »

Dołączam się do postów o p. Jarząbek. Zamówiłem u niej okulary, które miały być za 2 dni, czekam już 3 tydzień, a gdy zadzwoniłem zapytać o to kiedy będą panie w recepcji powiedziały, że moje zamówienie na okulary się zgubiło i nawet nie raczyli mnie o tym poinformować. Nie polecam:/
oniko
szeregowy
Posty: 9
Rejestracja: 15 sie 2009, 20:44

Re: Dobry okulista w Ostrołęce

Post autor: oniko »

Czy wie ktoś gdzie przyjmuje teraz okulista doktor Bielak ?? Kiedyś moja babcia leczyła się u niej w Visionexpres i ale już tam nie przyjmuje od roku. Babcię operowała na zaćmę w Wołominie czy gdzieś tam w Warszawie. Wiem, że ma gdzieś gabinet w Ostrołęce. Pomocy!!!!!!
oniko
szeregowy
Posty: 9
Rejestracja: 15 sie 2009, 20:44

Re: Dobry okulista w Ostrołęce

Post autor: oniko »

Dziękuję KRYM już się zarejestrowałam. :roll: Fajny, bardzo aktualny NIK! :lol:
martino52
szeregowy
Posty: 18
Rejestracja: 12 maja 2014, 10:49

Re: Dobry okulista w Ostrołęce

Post autor: martino52 »

[quote="Gizmunia"]Ja polecam dr Zielińską, jak dla mnie profesjonalistka, posiada super sprzęt, niestety nie przyjmuje od nowego roku w Szpitalu, lecz tylko prywatnie. Byłam u niej parę dni temu, koszt wizyty 120 zł. Przyjmuje w nowo wybudowanej przychodni na Piłsudskiego, PPL Zielińscy. Namiary znajdziesz w necie.[/quote]
Zgadzam się też do niej chodzę i naprawdę konkretna babka, koszt wizyty mógłby byc trochę tańszy ale cóż na to nie poradzimy.
oniko
szeregowy
Posty: 9
Rejestracja: 15 sie 2009, 20:44

Re: Dobry okulista w Ostrołęce

Post autor: oniko »

Martino- cenne informacje. Ale ja potrzebowałem kogoś kto umie operować zaćmę i jaskrę. Wiem, że dr Bielak z Ostrołęki tym się zajmuje. Już moja babcia ma u niej termin w Warszawie na drugie oko :*
Kalinaa
szeregowy
Posty: 4
Rejestracja: 03 lip 2011, 17:23

Re: Dobry okulista w Ostrołęce

Post autor: Kalinaa »

Może ktoś się orientuje jacy lekarze przyjmują aktualnie w szpitalu? Kogo z nich polecacie?
ODPOWIEDZ