Wyrywanie ósemek

Szukasz dobrego sprawdzonego lekarza specjalisty/rodzinnego? Sprawdź opinie o ostrołęckich laryngologach, dentystach, ginekologach, chirurgach, dermatologach itp. Nasi użytkownicy wiedzą najlepiej
hopsa
szeregowy
Posty: 42
Rejestracja: 23 kwie 2009, 15:04

Wyrywanie ósemek

Post autor: hopsa »

Czy ktoś może mi powiedzieć czy w Ostrołęce można usunąć zęby ósemki?Mam zalecenie od dentystki żeby usunąć 2 ósemki na dole i nie wiem czy mam szukać gdzie indziej czy może na miejscu ktoś z doświadczenia może powiedzieć.

Będę wdzięczna za wszelką pomoc ;)

Ania
onaaa123
szeregowy
Posty: 34
Rejestracja: 19 paź 2011, 20:13

Re: Wyrywanie ósemek

Post autor: onaaa123 »

Ja w tym roku w maju miałam usuwaną ósemke w przychodni Alergo-Dent na ul. Madalińskiego, przyjeżdza tam chirurg z Warszawy lecz to tylko prywatnie, koszt jak dla mnie jest spory.
A jeśli szuka pani coś na NFZ to wydaje mi sie, ze najblizej to tylko Myszyniec.
netespl
starszy sierżant
Posty: 316
Rejestracja: 02 gru 2009, 17:31

Re: Wyrywanie ósemek

Post autor: netespl »

Polecam dentystę na Goworowskiej, w tym nowym budynku przy skrzyżowaniu z Sienkiewicza. Niedrogo, szybko i fachowo.
zygfryd
starszy szeregowy
Posty: 75
Rejestracja: 02 wrz 2008, 8:25

Re: Wyrywanie ósemek

Post autor: zygfryd »

Ósemki tylko chirurg usuwa (prywatnie), koszt ok 450 zł za jeden ząb.
Laura
kapral
Posty: 119
Rejestracja: 26 paź 2011, 8:54

Re: Wyrywanie ósemek

Post autor: Laura »

Ja usuwałam u dentysty na 11Listopada. Nie pamiętam nazwiska, obok jest kancelaria adwokacka. Byłam bardzo zadowolona i nie płaciłam 450 tylko 200
netespl
starszy sierżant
Posty: 316
Rejestracja: 02 gru 2009, 17:31

Re: Wyrywanie ósemek

Post autor: netespl »

zygfryd pisze:Ósemki tylko chirurg usuwa (prywatnie), koszt ok 450 zł za jeden ząb.
Państwowo też można, tyle że nie w Ostrołęce, chociażby w WCS w Warszawie (teraz to się chyba jakoś inaczej nazywa). A w Ostrołęce moja żona płaciła 200 zł za jeden ząb, a nie 450 zł. Cena zależy od tego jak umiejscowiony jest ząb, jeśli prawidłowo to nie powinno to więcej kosztować.
sarenka2
szeregowy
Posty: 7
Rejestracja: 31 lip 2013, 9:35

Re: Wyrywanie ósemek

Post autor: sarenka2 »

Ja już dwie ósemki usunęłam u Pani Marty Junczewskiej w Myszyńcu, super kobieta, w dodatku, bardzo delikatna. Widziała, że się mocno stresowałam wiec uspokajała mnie - dla mnie zaskoczenie. I to wszystko w ramach NFZ, trzeba tylko dojechać do Myszyńca. Ja jestem zadowolona i zapisałam się już na usunięcie trzeciej ósemki. Wszystkim polecam. A o panu Suchcickim z 11 listopada to krążą niepochlebne opinie.
Awatar użytkownika
Gizmunia
starszy szeregowy
Posty: 61
Rejestracja: 28 wrz 2006, 19:38
Lokalizacja: Ostrołęka

Re: Wyrywanie ósemek

Post autor: Gizmunia »

Ja usuwałam ósemkę jakiś czas temu u dr Truszkowskiej na NFZ, przyjmowała na ten czas w przychodni na Centrum obok taksówek, teraz chyba tylko prywatnie, gdzieś za E'lecrerc, telefon dostępny jest w w/w przychodni. Ale pamiętam jak mówiła, że górne ósemki tylko wyrywa, dolnych nie. Ale może warto zapytać....
Powodzenia :D
hopsa
szeregowy
Posty: 42
Rejestracja: 23 kwie 2009, 15:04

Re: Wyrywanie ósemek

Post autor: hopsa »

Bardzo dziękuję za pomoc,mam nadzieję że uda mi się w Myszyńcu załatwić sprawę i w miarę szybko bo inne zęby zaczynają mi się przez ósemki wykrzywiać.

Pozdrawiam gorąco wszystkich którzy pomogli w sprawie :)
pudeleQ
plutonowy
Posty: 222
Rejestracja: 16 paź 2005, 12:00
Lokalizacja: z Ostrołęki

Re: Wyrywanie ósemek

Post autor: pudeleQ »

Brat usuwał chirurgicznie dwie 8 w Olsztynie, zęby w zasadzie nie były widoczne, także górna półka cenowa, 350 zł od sztuki. A tak to ceny od 150 do 350 jak dobrze pamiętam, zależy jak jest umiejscowiony tak jak ktoś pisał.
ewelina19898
starszy szeregowy
Posty: 95
Rejestracja: 10 maja 2012, 8:26

Re: Wyrywanie ósemek

Post autor: ewelina19898 »

Ja tam wyrywałam u dr Suchcickiego na 11 listopada i bardzo POLECAM. Wszystko trwało ze 20 minut i nic nie bolało. Zapłaciłam 400 zł ponieważ trzeba było rozcinać i zszywać dziąsło. Przy okazji obejrzałam sobie początek AVATARA bo akurat doktor włączył na odtwarzaczu ;)
ODPOWIEDZ