klinika w Białymstoku

Szukasz dobrego sprawdzonego lekarza specjalisty/rodzinnego? Sprawdź opinie o ostrołęckich laryngologach, dentystach, ginekologach, chirurgach, dermatologach itp. Nasi użytkownicy wiedzą najlepiej
dobrusia33
starszy szeregowy
Posty: 64
Rejestracja: 08 sie 2011, 18:40

Re: klinika w Białymstoku

Post autor: dobrusia33 »

ja też chodziłam do lekarza w o-ce na celnej(kto chce to wie do kogo) i byłam zadowolona... ale nie kierował mnie od razu do Białegostoku, gdzie doją z kasy każdego :-( polecił znaleźć lekarza z karowej, który przyjmie mnie na oddział w Warszawie i zna;lazłam dr która dała iskierkę nadziei :-) mam u niej dług do końca życia:-))))))
madzik85
szeregowy
Posty: 11
Rejestracja: 04 wrz 2013, 14:41

Re: klinika w Białymstoku

Post autor: madzik85 »

dziewczyny Domka i Dobrusia do kogo chodziłyście? i jakie problemy miałyście? gratuluje tych największych skarbków na świecie.
madzik85
szeregowy
Posty: 11
Rejestracja: 04 wrz 2013, 14:41

Re: klinika w Białymstoku

Post autor: madzik85 »

dziewczyny dajcie namiary na tych lekarzy w ostrołęce to ja tez się zorientuje co jak.
wiolazz
szeregowy
Posty: 2
Rejestracja: 17 wrz 2013, 12:51

Re: klinika w Białymstoku

Post autor: wiolazz »

Hej. Ja podobnie długo o dzidzię się starałam, aż w końcu się udało:D Z powodu bezowocnych starań byłam pod opieką dr Jankowskiego (ul.Celna) i jestem bardzo zadowolona. Teraz będzie prowadził moją ciążę:) U mnie wszystko siedziało w psychice - jak to najczęściej bywa, w miesiącu kiedy już odpuściłam bo zwątpiłam, że się kiedykolwiek uda, udało się:) Dr Jankowski zlecił mi tylko badania, stwierdził,że jak minie rok, to wtedy podejmiemy inne kroki. No i na szczęście nie trzeba było ich podejmować.

W czasie starań rozmawiałam z kilkoma kobietami, które również miały problem z zajściem w ciążę. Dostałam namiary na lekarzy w Białymstoku - podobno naprawdę dobrych specjalistów. Sama u nich nie byłam, więc swojej opinii nie mam. Ale może te namiary się Wam przydadzą:


Prywatny Gabinet Ginekologiczno - Położniczy
dr hab.med. Sławomir Wołczyński
ul. Rynek Kościuszki 13/13
tel. 85 7424566

dr Grzegorz Mrugacz
ul. Batalionów Chłopskich 18/1
tel. 602636656

Trzymam kciuki za Was i pozdrawiam, Wiola
madzik85
szeregowy
Posty: 11
Rejestracja: 04 wrz 2013, 14:41

Re: klinika w Białymstoku

Post autor: madzik85 »

dzięki wiolazz ja leczę się właśnie u dr Mrugacza.
dobrusia33
starszy szeregowy
Posty: 64
Rejestracja: 08 sie 2011, 18:40

Re: klinika w Białymstoku

Post autor: dobrusia33 »

ja też byłam od początku do końca pod opieką dr Jankowskiego. w o-ce ufam tylko temu lekarzowi. Badania robione miałam w W-wie na Karowej
madzik85
szeregowy
Posty: 11
Rejestracja: 04 wrz 2013, 14:41

Re: klinika w Białymstoku

Post autor: madzik85 »

dobrusia33 długo się starałaś?? a problem jaki miałaś?
dobrusia33
starszy szeregowy
Posty: 64
Rejestracja: 08 sie 2011, 18:40

Re: klinika w Białymstoku

Post autor: dobrusia33 »

u mnie to generalnie wysoka prolaktyna blokowała wszystko, no i zbyt mało progesteronu ... na zbijanie prolaktyny brałam BROMOCORN tabl. też jedna ciąża zakończyła się w 10 tyg niestety, ale nie trzeba się poddawać!!! druga donoszona :D :D :D
ODPOWIEDZ