Medycyna estetyczna

Szukasz dobrego sprawdzonego lekarza specjalisty/rodzinnego? Sprawdź opinie o ostrołęckich laryngologach, dentystach, ginekologach, chirurgach, dermatologach itp. Nasi użytkownicy wiedzą najlepiej
judyta
szeregowy
Posty: 3
Rejestracja: 09 wrz 2013, 18:47

Medycyna estetyczna

Post autor: judyta »

CZY KTOŚ MOŻE POLECIĆ DOBRY GABINET MEDYCYNY ESTETYCZNEJ W OSTROŁĘCE
muszelka
kapral
Posty: 103
Rejestracja: 10 kwie 2010, 16:44

Re: MEDYCYNA ESTETYCZNA

Post autor: muszelka »

Ja mogę polecic Gabinet Medycyny Estetycznej p. Karoliny Zalewskiej. Usuwałam tam owłosienie z twarzy i polecam.
judyta
szeregowy
Posty: 3
Rejestracja: 09 wrz 2013, 18:47

Re: MEDYCYNA ESTETYCZNA

Post autor: judyta »

CHODZI MI O BOTOKS I REGENERIS
oka-1
starszy szeregowy
Posty: 53
Rejestracja: 04 lip 2012, 22:47

Re: MEDYCYNA ESTETYCZNA

Post autor: oka-1 »

i teraz się zaczną autoreklamy :)
malykazio
starszy chorąży sztabowy
Posty: 1133
Rejestracja: 17 lis 2007, 20:43
Lokalizacja: WOŚna

Re: Medycyna estetyczna

Post autor: malykazio »

No to sobie podyskutowały ;)
kaskak
szeregowy
Posty: 3
Rejestracja: 07 sie 2014, 16:59

Re: Medycyna estetyczna

Post autor: kaskak »

Witam.Ja Polecam Panią doktor w Perfect Beauty.Chodzę systematycznie do niej na botox, tak co 6-8 miesięcy i jestem tym zabiegiem zachwycona.Zrobiłam sobie u niej piękne usta - za pomocą trwałego wypełniacza, czyli przeszczepiła mi mój własny tłuszcz w usta - będą już takie cudne na zawsze.Jestem już w takim wieku,że miałam także widoczne bruzdy na szyi i Pani doktor mi wprowadziła około 50 nitek + osocze Regeneris na jednym zabiegu i mam szyję 20-to latki!!! Będę nadal korzystać z jej profesjonalnych zabiegów.Pani doktor jest osobą skromną,szczerą i bardzo dobrze wie jak pomóc drugiej osobie. Moja córka miała leczone rozstępy-mocne kwasy+mezoterapia+Osocze i uważam , że teraz jej ciało także świetnie wygląda.Serdecznie Pozdrawiam.
ODPOWIEDZ