Najlepszy ginekolog

Szukasz dobrego sprawdzonego lekarza specjalisty/rodzinnego? Sprawdź opinie o ostrołęckich laryngologach, dentystach, ginekologach, chirurgach, dermatologach itp. Nasi użytkownicy wiedzą najlepiej
nusiaczek
starszy kapral
Posty: 159
Rejestracja: 06 paź 2009, 19:31

Re: Najlepszy ginekolog

Post autor: nusiaczek »

Również podpinam się pod pytanie, chętnie poczytam opinię o prywatnych lekarzach oraz na nfz, którzy dobrze prowadzą ciążę i do których można udać się na rozmowę i badania przed planowaniem ciąży.
Monika2709
szeregowy
Posty: 1
Rejestracja: 21 mar 2017, 21:17

Re: Najlepszy ginekolog

Post autor: Monika2709 »

Ja chodzę do doktora Bucińskiego. Jest rzeczowy, jak trzeba to wyśle do szpitala. Trochę jakby na wyrost informuje pacjentkę o niepożądanych skutkach jakiejś choroby czy złego wyniku. Chodziłam na zmianę do innego lekarza prywatnie i tamten robił mi bardzo szczegółowe usg, ten natomiast żadnego nie zrobił, co zdziwiło mnie bardzo. Jakbym miała oceniać to jest średni, ale nie najgorszy. Natomiast do najgorszych zaliczyłabym doktor Małgorzatę Waszczuk. Niedelikatna baba. Miałam z nią do czynienia w szpitalu. Dwa razy mnie badała ginekologicznie - dwa razy bardzo bolało. Po drugim razie miałam przez kilka dni plamy krwi na wkładce. Nie wiem czy ona gdzieś przyjmuje, ale jeśli tak to zdecydowanie ODRADZAM DOKTOR WASZCZUK.
ciamciaramcia
szeregowy
Posty: 13
Rejestracja: 11 lip 2016, 11:57

Re: Najlepszy ginekolog

Post autor: ciamciaramcia »

W niektórych krajach zachodnich ciążę prowadzą lekarze rodzinni- i też jest dobrze tylko na USG wysyłają do specjalistów.
Zdrowo się odżywiaj, nie pal, nie pij, chodź na spacery unikaj stresów i będzie dobrze. W zdrowym ciele zdrowy bobas.
cete
szeregowy
Posty: 1
Rejestracja: 18 lis 2019, 11:40

Re: Najlepszy ginekolog

Post autor: cete »

Ja polecam dr Małgorzatę Waszczuk. Rzetelny lekarz bardzo dokładnie przeprowadzający badanie. Odpowiada na każde pytanie, wszystko dokładnie wyjaśnia i zawsze służy pomocą.
ODPOWIEDZ