Strona 1 z 2

Najlepszy ginekolog

: 24 wrz 2013, 16:40
autor: a1257a
Potrzebuję Waszych opinii i doświadczeń na temat najlepszych ginekologów w Ostrołęce (nie do prowadzenia ciąży), który przyjmuje prywatnie.

Re: Najlepszy ginekolog

: 24 wrz 2013, 19:36
autor: dobrusia33
jankowski

Re: Najlepszy ginekolog

: 24 wrz 2013, 19:53
autor: euroauto
nie ma takich w naszym miescie

Re: Najlepszy ginekolog

: 24 wrz 2013, 21:06
autor: elfik
Pawełek, Szkółka i Buciński (o ostatnim Panu opinie są różne, ale ja prowadziłam u niego ciążę i byłam bardzo zadowolona... może nie jest wylewny, może nie uśmiecha się od ucha do ucha, ale to kompetentny i bardzo dobry lekarz.). Dwóch pierwszych Panów przyjmowało w Olszewo-Borkach, nie wiem czy jeszcze tam pracują.

Re: Najlepszy ginekolog

: 25 wrz 2013, 1:06
autor: głęboka otchłań
"Dobry" obojętnie jakiej specjalności lekarz to "pojęcie względne". W dużej mierze wypowiadając się o lekarzu "dobry" mamy na myśli np: to czy spełnia nasze OCZEKIWANIA, indywidualne preferencje w podejściu do pacjenta. Myślę, że ilu ludzi tyle różnych opinii na ogół SUBIEKTYWNYCH. Ten, który "dla większości" będzie dobry- niekoniecznie może okazać się akurat w twoim przypadku.

Re: Najlepszy ginekolog

: 25 wrz 2013, 10:00
autor: Olqaa
Zależy w czym najlepszy. Ja odradzam i szkolke i bucinskiego . Jeśli chodzi o ciąże , polecam jastrzębskiego, bo pomimo wizyt u kilku gin. Tylko on wykrył co mi dolegało. Na nfz wizyta trwa ok 20m-40 minut a nie jak u innych kilka sekund.

Re: Najlepszy ginekolog

: 25 wrz 2013, 10:47
autor: elfik
Olqaa pisze:Zależy w czym najlepszy. Ja odradzam i szkolke i bucinskiego . Jeśli chodzi o ciąże , polecam jastrzębskiego, bo pomimo wizyt u kilku gin. Tylko on wykrył co mi dolegało. Na nfz wizyta trwa ok 20m-40 minut a nie jak u innych kilka sekund.
No widzisz, a moje wizyty u dra Bucińskiego trwały długo (na NFZ), wszystko omawiał, pokazywał każdą część ciała malucha, zawsze odpowiadał na każde pytania i ZAWSZE dostawałam pełen opis USG + zdjęcie, a nie wszyscy lekarze chcą to dawać ;) Tak samo było podczas wizyt nie-ciążowych. Dla mnie jest świetnym lekarzem, może ma czasami humory, ale ja nic złego nie mogę powiedzieć.

Taj jak napisała głeboka_otchłań - ile ludzi, tyle opinii. Każdy z nas ma inne oczekiwania i każdemu co innego pasuje.

Re: Najlepszy ginekolog

: 25 wrz 2013, 13:56
autor: lifeis2short2suck
dr Pawełek, dr Buciński

Re: Najlepszy ginekolog

: 25 wrz 2013, 14:27
autor: głęboka otchłań
lifeis2short2suck pisze:dr Buciński
elfik pisze: może ma czasami humory,

Lekarz jest tylko człowiekiem i jak każdy MA PRAWO MIEĆ "GORSZY DZIEŃ/DNI". Jeśli chodzi natomiast o "merytorykę w leczeniu pacjentów" to na ogół lekarze z kilkuletnią praktyką mają wiedzę i doświadczenie oraz odnoszą sukcesy w skuteczności leczenia.

a1257a proponuje Ci udać się "do tych polecanych tu" i samemu sprawdzić..

a1257

Re: Najlepszy ginekolog

: 25 wrz 2013, 15:57
autor: elfik
Ja wcale nie neguję tego, że jest człowiekiem i ma prawo mieć gorsze dni. Napisałam o tych humorach, bo często Panu doktorowi to się zarzuca :) Chociaż ja osobiście nigdy nie odczułam tego na własnej skórze, dlatego napisałam, że złego słowa powiedzieć nie mogę :)
Dla mnie osobiście ważniejsze są kompetencje, wiedza i chęć niesienia pomocy, a nie to jaki lekarz ma uśmiech czy wyraz twarzy ;) Dlatego ja dra Bucińskiego będę każdej pani polecać z całego serca :)

Re: Najlepszy ginekolog

: 25 wrz 2013, 22:49
autor: sheep1992
Nie byłam w ciąży, ale miałam spore problemy ginekologiczne, dlatego zwiedziłam kilku ginekologów w Ostrołęce.
Dr Czasiuk jest taka sobie, wszelkie przypadki wykraczające poza "normę" (inna budowa, guzy itd) przekraczają jej możliwości, diagnozuje wstępnie i odsyła do innych lekarzy, którzy się lepiej znają na takich przypadkach, za co ogromny plus. Mnie akurat wysłała do szpitala do Warszawy, bo w Ostrołęce nie byli w stanie mi pomóc. Specjaliści których poleciła byli bardzo kompetentni i mi bardzo pomogli. To co mi się nie podobało to, to że do badania podchodziła bardzo niedelikatnie, miałam później traumę chyba przez rok. Poza tym jest po prostu niesympatyczna i dziwna.
Obecnie polecam dr Mroza, który jest sympatyczny, podchodzi z humorem i jest delikatny przy badaniu. Wszystko tłumaczy, odpowiada na pytania w sposób zrozumiały i przejrzysty. Gdy ma wątpliwości zleca dodatkowe badania, ale nie wywołuje przy tym paniki. Bardzo dobry, rzeczowy i kompetentny lekarz.

Re: Najlepszy ginekolog

: 26 wrz 2013, 8:22
autor: shelly
ja jakiś czas temu "przerzuciłam się" na dr Wikarskiego, wcześniej chodziłam do Bucińskiego i wkurzało mnie długie czekanie na wizytę, a potem długie czekanie w kolejce, ze zmiany bylam bardzo zadowolona, bo wszystko miałam wyjaśnione, pokazane, no i wizyty są na godziny, co u mnie jest na wieeelki plus. Z drugiej strony ja chodziłam tylko na tzw. przeglądy podwozia i nie wiem jak wyglada sprawa gdy są problemy.

Re: Najlepszy ginekolog

: 26 wrz 2013, 10:46
autor: samanta
Dr Mróz sympatyczny i ma poczucie humoru? Chodziłam do niego parę lat i jakoś nie zauważyłam :) myślałam, że to dobry fachowiec, ale niestety teraz nie mogę go polecić - odwala robotę standardowo, wytłumaczyć nie wytłumaczy jak się nie zapytasz i ogólnie przed szereg nie wyskoczy z żadnymi dodatkowymi badaniami (np. w czasie ciąży). Z Bucińskim miałam do czynienia przez przypadek i też nie mogę powiedzieć, żeby był zbyt miły. Wiem, że to nie kryterium w wyborze lekarza, ale burczeć na pacjentów co niektórzy mogliby się oduczyć :/
Też się ostatnio przerzuciłam na Wikarskiego i widzę różnicę - przede wszystkim w sposobie badania i omawiania tego, co widzi. Nie trzeba dopytywać, sam dosyć szczegółowo omawia. Nowoczesne urządzenia, przyjęcia na kasę chorych i brak długiego czekania na wizytę to kolejne plusy. Pawełek i Piątek są bardzo delikatni i zaangażowani w sprawy pacjentek, zwłaszcza ten drugi. Dobre opinie słyszałam też o Walczaku, ale osobiście nie sprawdzałam.

Re: Najlepszy ginekolog

: 26 wrz 2013, 11:05
autor: MagdaC
Ja także polecam dr Wikarskiego. Nie znam go od strony prowadzenia ciąży, ale od strony normalnych corocznych badań. I w tej kwestii jest bardzo w porządku. Czas oczekiwania na wizytę też jest normalny, generalnie nie miałam w tej przychodni nigdy najmniejszych problemów. Dlatego polecam.

Re: Najlepszy ginekolog

: 26 wrz 2013, 15:57
autor: głęboka otchłań
a1257a - po kilku postach napisanych tutaj masz "giełdę nazwisk POLECANYCH specjalistów". Nie pozostaje więc nic innego jak "samemu się przekonać". Potem ty będziesz polecać:). Życzę powodzenia i trafienia do "kompetentnego ginekologa".

Re: Najlepszy ginekolog

: 25 lis 2013, 12:56
autor: KaterinaPetrova
Czy pan Wikarski przyjmuje na kasę chorych?

Re: Najlepszy ginekolog

: 26 lis 2013, 14:59
autor: shelly
KaterinaPetrova pisze:Czy pan Wikarski przyjmuje na kasę chorych?
tak

Re: Najlepszy ginekolog

: 30 sty 2014, 10:46
autor: celinka1000
Nie polecam Czasiuk. Świetnym lekarzem jest Wekwejt, miałam z nim niedawno przyjemność na patologii ciąży. To jest lekarz z powołania. Pracuje w szpitalu i nie wiem czy przyjmuje gdzieś prywatnie

Re: Najlepszy ginekolog

: 26 mar 2014, 19:52
autor: kasia pelasia
Ja polecam Piotra Pawełka. Świetny lekarz, bardzo miły, wszystko dobrze tłumaczy, nie spieszy się na wizycie, odpowiada na kazde pytania i rozwiewa watpliwości. Byłam u niego wczoraj w Olszewo Borkach, byłam zapisana dużo wcześniej. Nie wiem jak teraz jest z zapisami. Wiem, że od jakiegoś czasu przyjmuje prywatnie na 11 Listopada, bo w Olszewo Borkach na NFZ.

Re: Najlepszy ginekolog

: 26 mar 2014, 19:55
autor: kasia pelasia
Ps. Kiedys chodziłam do Marka Bucińskiego, ale na jednej wizycie potraktował mnie bardzo chamsko, na siłę wmawiając mi, że juz czas na urodzenie dziecka. Nie przyszłam do niego po taką poradę tylko na badanie i cytologie i bardzo zaskoczyło mnie jego zachowanie. Po tamtej wizycie pożegnałam go bez żalu. Może mieć swoje poglądy, ale nie w bardzo niemiły wręcz chamski sposób narzucać je pacjentkom.

Re: Najlepszy ginekolog

: 23 cze 2014, 18:30
autor: Kalinaa
Podbijam wątek. Z tym, że interesują mnie lekarze, którzy przyjmowaliby na kasę chorych, najlepiej kobiety.

Re: Najlepszy ginekolog

: 12 lip 2014, 0:56
autor: ikea888
nie polecam Marka Walczaka w Centrum medycznym Jestem kompletnie zawiedziona po wizycie. po przeczytaniu tylu pozytywnych opinii oczekiwałam pomocy na wizycie i wiedzy pana doktora. Lekarz mnie olał kompletnie przyszłam z problemem, wynikami badań, których nawet nie chciał oglądać, stwierdził że mam wszystko w normie( nie zna norm podstawowych hormonów), na usg też wszystko ok. tylko jak za tydz wylądowałam z krwawieniem u innego lekarza to juz nie było ok. Ton rozmowy jest olewczy , zwraca się do pacjentek na "TY" z czym się nie spotkałam u żadnego lekarza. Żałuję tej wizyty i więcej już tam nie pójdę, bo zdrowie jest tylko jedne.

Re: Najlepszy ginekolog

: 25 sie 2014, 15:12
autor: martino52
A ja bym potrzebował takiego właśnie od prowadzenia ciąży. Żona jest w 5 tyg. przynajmniej tak wyliczyliśmy:) http://www.osesek.pl/ciaza-i-porod/kale ... ciazy.html no i po opisanych objawach wnioskujemy. W związku z tym, że państwowa opieka medyczna działa tak jak działa prosiłbym o dobrego prywatnie przyjmujacego lekarza. Będę wdzięczny za pomoc, żona również:)

ginegolok

: 05 wrz 2014, 13:57
autor: eisenq
który z ginekologów robi najlepsze usg ciąży? oczywiście prywatnie, bo wiem że kiedyś Pan Jankowski robił 3D

Re: Najlepszy ginekolog

: 01 mar 2017, 17:10
autor: mała89
Posty dość satre więc podbijam :) Dobry ginekolog (prowadzenie ciąży) na kasę chorych? :) Polecicie kogoś drogie Panie? :)