Soczewki kolorowe 0 !!

Szukasz dobrego sprawdzonego lekarza specjalisty/rodzinnego? Sprawdź opinie o ostrołęckich laryngologach, dentystach, ginekologach, chirurgach, dermatologach itp. Nasi użytkownicy wiedzą najlepiej
basiunia
szeregowy
Posty: 29
Rejestracja: 16 sie 2012, 19:44
Lokalizacja: WO

Soczewki kolorowe 0 !!

Post autor: basiunia »

Witam serdecznie !
Chciała bym kupić sobie kolorowe soczewki do oczu ..
I zastanawia mnie parę faktów :
-czy musze iść do okulisty ?
-gdzie je mogę kupić ?
-ile kosztują ?
Jeżeli ktoś był znał odpowiedz na te pytania, proszę o odpowiedz :)
Będę bardzo wdzięczna :)
Z góry dziękuje ! :)
snoopek
szeregowy
Posty: 18
Rejestracja: 06 wrz 2012, 19:38

Re: Soczewki kolorowe 0 !!

Post autor: snoopek »

Nie trzeba iść do okulisty, jednak producenci zalecają wizytę u specjalisty.
Można je kupić w internecie, na popularnym serwisie aukcyjnym oraz w wielu sklepach internetowych. Jak wpiszesz w googlach "kolorowe soczewki" to napewno dostaniesz podpowiedzi sklepów internetowych. W Ostrołęce nie znalazłam sklepu, który by je sprzedawał. Może coś już w tym temacie się ruszyło. Nie wiem.
Co do ceny to również polecam zajrzeć chociażby na aukcje. Jedna para soczewek kosztuje ok. 40 zł plus koszty przesyłki.
Podpowiem Ci jedną rzecz- jeżeli masz ciemne oczy, to niektóre soczewki nie zmienią Ci koloru oczu, lub zmienią ale w niewielkim stopniu. Musisz dokładnie przeczytać i dopytać dla jakich oczu- ciemnych czy jasnych są dane soczewki!
Mam nadzieję, że pomogłam:)
Awatar użytkownika
Gizmunia
starszy szeregowy
Posty: 61
Rejestracja: 28 wrz 2006, 19:38
Lokalizacja: Ostrołęka

Re: Soczewki kolorowe 0 !!

Post autor: Gizmunia »

Hej,
w Ostrołęce to od ręki nie kupisz soczewek "0", ale ostatnio zamawiałam w Galerii Alius w Vision Express, cena taka sama jak na necie, tu przynajmniej masz pewność, że to co kupujesz jest oryginalne. Kupiłam soczewki "0" co prawda nie w kolorze, ale może warto zapytać.
Pozdrawiam
Awatar użytkownika
przeklinak
chorąży
Posty: 448
Rejestracja: 12 mar 2009, 7:11

Re: Soczewki kolorowe 0 !!

Post autor: przeklinak »

snoopek pisze:Nie trzeba iść do okulisty
nie pisz takich rzeczy bo ktoś sobie krzywdę zrobi z takich porad
trzeba iść do okulisty który zbada jakie parametry soczewki są dla twojego oka najlepsze żeby dobrze na oku leżała i nie uszkodziła oka
Awatar użytkownika
Qrzysio
Redaktor
Posty: 3362
Rejestracja: 17 maja 2005, 18:16
Lokalizacja: Ostrołęka

Re: Soczewki kolorowe 0 !!

Post autor: Qrzysio »

Soczewki ogólnie męczą oko. Oko wysycha, nawet przy zwykłych soczewkach. Jeśli nie musisz to nie noś soczewek. Jeśli chcesz kolorowe, bo masz zdrowe oczy, to jeśli założysz je na imprezę to jeszcze ok, ale jeśli masz zamiar nosić je długi czas na co dzień, to bardzo odradzam.
ODPOWIEDZ